Rachunkowość na wysokim poziomie
Rachunkowość na wysokim poziomie, Guła Ewa. Biuro rachunkowe, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8513199407
REGON: 365439026
KRS: 0000637930
Rok założenia:
2016

O firmie

Siedziba biura rachunkowego Tax Intelligence zarządzanego przez Ewę Gułę znajduje się w Szczecinie. Na rynku funkcjonujemy od 1998 roku. W naszej kancelarii podatkowo-prawnej profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta. Posiadamy dużą branżową wiedzę i doświadczenie, dzięki którym możemy sprostać wszystkim wymaganiom klientów.

Certyfikaty i dyplomy

Otrzymaliśmy nadany przez Centrum Informacji Księgowej certyfikat rzetelnego i profesjonalnego biura rachunkowego. Nasze kompetencje zostały także potwierdzone Certyfikatem Księgowym lub Świadectwem Kwalifikacyjnym MF/Lista KIDP/Rejestr Biegłych Rewidentów.

Posiadamy aktualne ubezpieczenie OC na prowadzenie usług, potwierdzenie braku zaległości finansowych oraz dowody na korzystanie podczas pracy z licencjonowanych programów księgowych.

Oferta

„Wierzymy, że o powodzeniu współpracy przesądzają wiedza i zdolności naszych specjalistów. W efekcie końcowym usługi najważniejszy jest zespół ludzi, który wykaże się odpowiednią wiedzą, znajomością specyfiki działalności, oczekiwań Klienta i zapewni ścisłą współpracę z Państwa organizacją.”

Theodore Roosevelt

Właśnie na tych słowach na co dzień opieramy swoją działalność. Zdajemy sobie sprawę jak ważną kwestią jest podnoszenie kompetencji i bieżąca aktualizacja wiedzy. Nasza branża charakteryzuje się dużą przewrotnością i częstymi zmianami prawnymi. Zawsze jesteśmy z nimi na bieżąco.

Zatrudniamy doradców z kilkunastoletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych firmach doradczych. Znamy nowoczesne metody zarządzania firmą, dlatego skutecznie pomożemy Państwu w rozwoju Państwa przedsiębiorstwa. Zależy nam przede wszystkim na spełnianiu wymagań jakościowych stawianych przez rynek.

Biuro rachunkowe Ewy Guły w Szczecinie zajmuje świadczeniem usług księgowych. Podejmiemy się sporządzenia dokumentacji związanej z zakładaniem firmy. Prowadzimy też księgi rachunkowe i składamy w urzędach deklaracje PIT, CIT i VAT. Pomagamy w zamykaniu roku obrotowego i sporządzaniu sprawozdań finansowych. Problemu nie stanowi dla nas spisanie różnego rodzaju umów czy sporządzanie list płac. W razie potrzeby kontaktujemy się z urzędami skarbowymi, ZUS, Inspekcją Pracy, PFRON czy GUS.

Ponadto zapewniamy doradztwo prawne i pomoc w przygotowywaniu pism procesowych i pozwów. Sporządzamy opinie prawne i reprezentujemy przed sądami oraz innymi organami administracyjnymi. Bierzemy udział w licznych negocjacjach i działaniach przedsądowych. Posiadamy wiedzę z zakresu prawa handlowego, gospodarczego, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnego, majątkowego oraz gospodarczego.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług biznesowych. Podczas pracy stosujemy nowatorskie techniki, co skutkuje możliwością kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych. Wsparcie finansowo-prawne zapewniamy także klientom indywidualnym. Wyposażymy wszystkich naszych klientów w nowoczesne narzędzia informatyczne do obsługi finansowo-prawnej. W podstawowym pakiecie znajduje się program do zarządzania płynnością firmy, do wystawiania faktur oraz do ich bezpiecznego przechowywania w formie elektronicznej.

Księgowość online zyskuje obecnie na popularności. Jest prosta w użytkowaniu i nie grozi nam utrata danych. Ponadto mamy do niej dostęp w każdym miejscu, niezależnie czy korzystamy z komputera, tabletu czy telefonu. Można na niej przetrzymywać:
  • należności i zobowiązani
  • faktury zakupu
  • faktury sprzedaży, faktury korygujące, rachunki
  • faktury zaliczkowe
  • faktury proforma
  • faktury w walutach obcych
Kolejnym atutem platformy jest możliwość umieszczenia logo i nazwy firmy na dokumentach.

Dodatkowo oferujemy możliwość współpracy na zasadzie uruchomienia placówki franczyzowej lub partnerskiej. W Państwa ręce oddajemy gotowy i sprawdzony model biznesowy. Posiadamy sprawdzony system i solidną podstawę, dzięki czemu naszym partnerom oferujemy realizowanie zysku z minimalnym ryzykiem. Do współpracy zachęcamy również handlowców.

Kolejnym profilem naszej działalności jest organizacja szkoleń z zakresu rachunkowości. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych klientów, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Zalety prowadzenia księgowości online – to rozwiązanie dla zabieganych i nowoczesnych przedsiębiorców
Zalety prowadzenia księgowości online – to rozwiązanie dla zabieganych i nowoczesnych przedsiębiorców
Jeśli nie mamy czasu na samodzielne prowadzenie księgowości, a biuro rachunkowe to dla nas za duży koszt, rozwiązaniem będzie księgowość online. Jak to działa?

Wideo

Kontakt

Kontakt Guła Ewa. Biuro rachunkowe

Guła Ewa. Biuro rachunkowe, Szczecin

Opinie (23)

Opinie o firmie Guła Ewa. Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
16.07.2019
Księgowość wykonywana z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.
Jakub
Jakub
5.0
11.06.2019
Fachowo pomagają w uzyskiwaniu zwrotu podatku z zagranicy.
Aniela
Aniela
5.0
23.05.2019
Profesjonalne doradztwo biznesowe i podatkowe.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
23.04.2019
Innowacyjne podejście do księgowości. Obsługa na najwyższym poziomie.
Marcelina
Marcelina
5.0
25.03.2019
Oferta obsługi prawnej jest bardzo atrakcyjna cenowo.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
21.02.2019
Kompleksowa obsługa w zakresie kadr i płac.
Kaśka
Kaśka
5.0
17.01.2019
W pełni angażują się w prowadzenie spraw pracowniczych.
Marysia
Marysia
5.0
21.12.2018
Profesjonalne doradztwo prawne dla firm.
Ewelina
Ewelina
5.0
22.11.2018
Pomogli mi uzyskać dotacje na rozwój firmy. Bardzo skuteczni.
Mirek
Mirek
5.0
14.10.2018
Biuro rachunkowe prowadzone przez prawdziwych fachowców. O księgowości i podatkach wiedzą wszystko.
Celina
Celina
5.0
20.09.2018
Obsługa księgowa dopasowana do potrzeb firm.
Jowita
Jowita
5.0
18.08.2018
Usługi wirtualnego biura zapewnia doskonały komfort pracy.
Aurelia
Aurelia
5.0
02.07.2018
Specjaliści w zakresie funduszy unijnych. Kompleksowa obsługa pozyskiwania i rozliczania dotacji.
Dominik
Dominik
5.0
26.06.2018
Terminowe przygotowywanie wniosków do KRS. Atrakcyjne ceny.
Julietta
Julietta
5.0
23.05.2018
Sprawnie przeprowadzają rejestrację spółki.
Nadia
Nadia
5.0
23.04.2018
Wykwalifikowane księgowe. Rzetelnie wywiązują się ze ze swoich obowiązków. Zaufany partner dla firm.
Zuzka
Zuzka
5.0
13.03.2018
Profesjonalne wsparcie w procesie zakładania działalności gospodarczej.
Radek
Radek
5.0
02.02.2018
Eksperci od optymalizacji podatkowej.
Antoś
Antoś
5.0
11.01.2018
Merytorycznie prowadzone warsztaty z księgowości.
Malina
Malina
5.0
16.12.2017
Fachowa pomoc prawna dla klientów indywidualnych. Rzetelna reprezentacja przed sądami.
Dominika
Dominika
5.0
01.11.2017
Usługi księgowe świadczone z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Profesjonalna obsługa dostosowana do potrzeb klienta.
Antoś
Antoś
5.0
03.10.2017
Księgowość online to gwarancja wygodnej obsługi. Biuro Pani Ewy udostępnia nowoczesny program do wystawiania faktur, co pozwala sprawnie wykonywać wszystkie rozliczenia.
Maurycy
Maurycy
5.0
23.09.2017
Kompleksowa obsługa księgowa firm. Doskonale radzą sobie z prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz sporządzaniem deklaracji podatkowych. Profesjonalizm w każdym calu.
Zobacz więcej (13)