przyjazna Instalacje gazowe - usługi, GTA GazTechnika, Konstantynów Łódzki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271915092

O firmie

Firma GTA GazTechnika z Konstantynowa Łódzkiego to wykonawca przemysłowych i przydomowych instalacji na gaz ziemny i instalacji na gaz płynny. Instalacje przemysłowe montujemy na terenie całego kraju. Instalacje przydomowe, z kolei, wykonujemy na terenie województwa łódzkiego i ościennych.

Oferta

Specjalizujemy się w dużych instalacjach wielozbiornikowych z parownikami dla przemysłu i rolnictwa. Naszymi klientami są właściciele hal magazynowych, hoteli, centrów handlowych, restauracji, ferm drobiu, piekarni, suszarni zboża, i domów.

Oferujemy zbiorniki na gaz propan i propan-butan, naziemne i podziemne firmy CHEMET S.A. W ofercie mamy zbiorniki o pojemnościach: 2700 l, 3650 l, 4850 l, 6400 l i 9200 litrów.

Dla właścicieli domów oferujemy montaż instalacji na gaz ziemny i instalacji zbiornikowych zasilanych gazem płynnym. Ogrzewanie domu LPG jest bezpieczne, ekologiczne i oszczędne.

Dokonujemy montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, w tym ogrzewania podłogowego oraz instalujemy stacje uzdatniania wody.

Działamy kompleksowo: projektujemy, uzyskujemy pozwolenia, montujemy instalacje, wystawiamy protokoły końcowe, dokonujemy zgłoszenia do UDT. Zapewniamy serwis instalacji, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, rewizje zbiorników LPG.
Świadczymy usługi transportowe, ciężarowe z HDS

Nasi Klienci korzystają z programu Czyste Powietrze.

Kontakt

Kontakt GTA GazTechnika

GTA GazTechnika, Konstantynów Łódzki

Opinie (0)

Opinie o firmie GTA GazTechnika


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.