Docieplanie budynków pianą PUR
Docieplanie budynków pianą PUR, Grzegorz Sowa- Sowa G2, Krościenko nad Dunajcem

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352411071
REGON: 369980975
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy Sowa G2 zlokalizowana jest w miejscowości Krościenko nad Dunajcem, w województwie małopolskim. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Grzegorz Sowa.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Sowa G2 są usługi z zakresu systemów dociepleń pianką PUR. W naszej ofercie można znaleźć ocieplanie pianką poliuretanową. Podejmiemy się ocieplenia domów oraz budynków gospodarczych. Gwarantujemy skuteczność na wiele lat. Możemy także zaproponować nowoczesne i trwałe termoizolacje natryskowe pianką PUR bądź wełną mineralną. Usługi świadczymy na terenie całego województwa małopolskiego.

Zastosowanie pianki PUR gwarantuje trwałość, szczelną izolację termiczną oraz szybki montaż. Ponadto ocieplanie pianką poliuretanową jest zdrowe dla Ciebie i bezpieczne dla otoczenia. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam sprawną oraz rzetelną realizację zleceń.

Zapraszamy do współpracy z firmą Sowa G2.

Kontakt

Kontakt Grzegorz Sowa- Sowa G2

Grzegorz Sowa- Sowa G2, Krościenko nad Dunajcem

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzegorz Sowa- Sowa G2