Zabezpiecz siebie i swoich bliskich na każdą okazję
Zabezpiecz siebie i swoich bliskich na każdą okazję , Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Krobia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6961280423
REGON: 410357800
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Biuro ubezpieczeniowe Snela założyliśmy w Krobi, na terenie województwa wielkopolskiego. To jeden z kilku naszych oddziałów. Staramy się sukcesywnie powiększać nasz teren działań, aby szybciej docierać do Klientów indywidualnych i biznesowych. Właścicielem agencji ubezpieczeniowej jest Grzegorz Snela. Polegamy na jego doświadczeniu i wiedzy w zakresie ubezpieczeń, którą zdobywał od 1975 roku.

Oferta

Do biura ubezpieczeniowego Snela zapraszamy osoby prywatne, przedsiębiorców, czy rolników. Pomagamy w zabezpieczeniu finansowym mieszkań, samochodów, maszyn produkcyjnych, czy upraw rolnych. Mamy bardzo szeroką ofertę ubezpieczeń, które pochodzą od sprawdzonych i wypłacalnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Właścicielom nieruchomości mieszkalnych polecamy na przykład ubezpieczenia mieszkania i domu. W przypadku zalania, pożaru, czy włamania, polisa ubezpieczeniowa z pewnością będzie przydatnym wsparciem finansowym.

Właścicielom gospodarstw rolnych oferujemy ubezpieczenia plonów, czy ubezpieczenia od suszy. Niesprzyjające i ekstremalne warunki pogodowe mogą znacznie uszkodzić pola zbóż, czy maszyny. W takim wypadku rolnik może skorzystać z pomocy finansowej, jaką przewiduje ubezpieczenie. Udostępniamy ubezpieczenie Agrocasco, ubezpieczenie OC rolnika oraz ubezpieczenie obiektów gospodarczych.

Mamy także doskonałe pakiety dla zmotoryzowanych. Oferujemy:
  • ubezpieczenia OC i AC,
  • ubezpieczenie Assistance,
  • ubezpieczenie AC Mini,
  • ubezpieczenie NNW,
  • ubezpieczenie szyb.
Pomożemy wybrać polisę, która będzie wsparciem finansowym w przypadku kradzieży lub dewastacji auta. Wiele dodatkowych pakietów obejmuje także bezpłatne holowanie samochodu w przypadku kolizji, a nawet dodatkową pomoc medyczną, czy miejsce noclegowe opłacone na czas naprawy samochodu.

Dla właścicieli firm oferujemy na przykład OC przewoźnika, czy ubezpieczenia transportowe.

Każdy Klient bez względu na rodzaj podpisywanej polisy, może liczyć na doradztwo, wyjaśnienie zasad funkcjonowania umowy i pomoc w wypełnianiu dokumentów.

Zapraszamy do kontaktu - biuro ubezpieczeń Snela w Krobi.

Marki i specjalizacje

UNIQUA,
PZU,
HDI,
Warta,
Polisa Życie,
InterRisk,
Proama,
ERGO HESTIA,
AXA,
CONCORDIA,
GENERALI,
GOTHAER,

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Krobia

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe