Ubezpiecz siebie i swoich bliskich już dziś
Ubezpiecz siebie i swoich bliskich już dziś , Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Pogorzela

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6961280423
REGON: 410357800
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Biuro ubezpieczeniowe Snela założyliśmy w Pogorzeli, na terenie województwa wielkopolskiego. Właścicielem firmy jest Grzegorz Snela, agent ubezpieczeniowy o wieloletnim doświadczeniu, który działa już od 1975 roku.

Oferta

Biuro ubezpieczeniowe Snela utworzyliśmy z myślą o Klientach indywidualnych, a także biznesowych. Wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, czy rolników.

W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia indywidualne i grupowe. Polisy, które udostępniamy, pochodzą od sprawdzonych i wypłacalnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Polecamy między innymi nasze ubezpieczenia majątkowe. Ubezpieczenia mieszkania, czy domu jednorodzinnego to solidne zabezpieczenie mienia w przypadku zalania, pożaru, czy włamania i kradzieży.

Pomagamy również rozeznać się w dostępnych ubezpieczeniach komunikacyjnych. Zmotoryzowanym udostępniamy ubezpieczenia OC i AC dla młodych, a także dla doświadczonych kierowców. Mamy liczne i rozbudowane pakiety, które pozwolą ochronić firmowe floty. Dodatkowe ubezpieczenie Assistnace lub AC Mini to także polisy, które przydadzą się osobom, które często podróżują. W przypadku dewastacji auta, szkód powypadkowych, czy kradzieży pojazdu kierowca może liczyć na wsparcie finansowe.

Oprócz tego oferujemy także:
  • ubezpieczenia plonów rolniczych,
  • ubezpieczenia od suszy,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia firmowe.
Nasi doradcy robią wszystko, aby Klient wiedział jakie korzyści i ulgi przysługują mu z tytułu podpisanej umowy. W zależności od rodzaju polisy mogą to być na przykład dodatkowe świadczenia lekarskie, natychmiastowa pomoc w przypadku awarii samochodu, czy dodatkowe środki pieniężne w przypadku kradzieży urządzeń firmowych.

Zajmujemy się formalnościami i pomagamy wypełnić dokumenty. Zapraszamy do kontaktu - biuro ubezpieczeniowe Snela w Pogorzeli.

Marki i specjalizacje

UNIQUA,
PZU,
HDI,
Warta,
Polisa Życie,
InterRisk,
Proama,
ERGO HESTIA,
AXA,
CONCORDIA,
GENERALI,
GOTHAER,

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Pogorzela

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe