Ubezpiecz siebie i swoich bliskich już dziś
Ubezpiecz siebie i swoich bliskich już dziś, Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Borek Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6961280423
REGON: 410357800
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym. Działamy pod kierownictwem Grzegorza Sneli, który już w 1975 roku rozpoczął pracę w branży ubezpieczeniowej. Aktualnie jedno z naszych biur znajduje się w Borku Wielkopolskim. Jako kadra agencji ubezpieczeniowej Snela, zapraszamy do siebie Klientów biznesowych oraz osoby indywidualne.

Oferta

W biurze ubezpieczeń Snela zajmujemy się obsługą naszych Klientów. Zapewniamy im fachowe doradztwo ubezpieczeniowe. Nie tylko pomagamy wybrać najlepszą ofertę na rynku, ale również dokładnie omawiamy zasady jej funkcjonowania. Chcemy, aby nasz Klient doskonale wiedział, z jakich usług może korzystać, a także jakie korzyści czekają na niego, jeśli zdecyduje się na wybór odpowiedniej polisy. Dbamy o finanse naszych Klientów, dlatego podczas rozmowy sprawdzamy, czy osoba zainteresowana nie posiada już ubezpieczenia chroniącego ją w danej sytuacji. Poza tym wybieramy zawsze oferty, które są dostosowane do możliwości pieniężnych Klienta.

W naszej ofercie znajdują się między innymi ubezpieczenia komunikacyjne. Mamy bardzo rozbudowany pakiet. Są to zarówno polisy obowiązkowe, dla młodych i doświadczonych kierowców, jak i dodatkowe ubezpieczenia. Osoby, które często podróżują, dojeżdżają do pracy wiele kilometrów lub ich charakter pracy wiąże się z częstymi wyjazdami, polecamy zawsze sprawdzone ubezpieczenia AC, AC Mini, czy Assistance. Mamy też ubezpieczenie szyb oraz polisy NNW. Oferty pozwolą zabezpieczyć finansowo kierowcę w przypadku kradzieży auta, kolizji i wypadku na drodze, czy podczas dewastacji pojazdu, np. przez warunki pogodowe.

Oprócz tego oferujemy także:
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia mieszkania i domu,
  • ubezpieczenia rolne,
  • ubezpieczenia firmowe,
  • ubezpieczenie turystyczne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia indywidualne,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • ubezpieczenia dla firm.
Chętnie nawiązujemy współpracę z osobami prowadzącymi gospodarstwo rolne. Dla rolników przewidzieliśmy między innymi ubezpieczenia plonów i ubezpieczenia od suszy.

Mamy też świetnie oferty dla Klientów biznesowych, pozwalające zabezpieczyć firmowe auta, maszyny, czy urządzenia.

Sami zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Zapraszamy do kontaktu - kadra biura ubezpieczeniowego Snela w Borku Wielkopolskim.


Marki i specjalizacje

UNIQUA,
PZU,
HDI,
Warta,
Polisa Życie,
InterRisk,
Proama,
ERGO HESTIA,
AXA,
CONCORDIA,
GENERALI,
GOTHAER,

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Borek Wielkopolski

Opinie (6)

Opinie o firmie Grzegorz Snela Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

1moja
1moja
5.0
25.03.2022
Ubezpieczyciel pomógł nam rozeznać się w polisach komunikacyjnych. Wybrał dla nas coś pośredniego. Ubezpieczenie jest całkiem tanie, ale ma kilka dodatkowych opcji. Myślę, że jest dostosowane do naszych potrzeb, biorąc pod uwagę to jak często korzystamy z auta.
Magdalena
Magdalena
4.0
04.01.2022
Cieszymy się z wyboru ubezpieczyciela. Wszystko dokładnie nam wyjaśnił. Pokazał, jak działają warunki umowy i kiedy zostaną nam wypłacone pieniądze. Uważamy, że to bardzo uczciwe podejście do Klienta.
Janusz
Janusz
5.0
17.11.2021
Ubezpieczenie, które nam tu zaoferowali, jest naprawdę korzystne. Raty są niewielkie, ale w razie choroby, czy śmierci bliskiej osoby, wypłacają nam naprawdę spore kwoty.
Łucja
Łucja
5.0
20.09.2021
W tej ubezpieczalni udało nam się znaleźć bardzo rozsądną polisę na nasze nowe mieszkanie. W przypadku zalania lub pożaru możemy liczyć na wsparcie finansowe.
Rolnik
Rolnik
5.0
04.07.2021
Szczerze mówiąc, takiej obsługi się spodziewałem! Chciałem porozmawiać z kimś, kto będzie miał realny pogląd na obecne rolnictwo i gospodarkę. Potrzebowałem ubezpieczenia, które nie będzie funkcjonowało tylko na papierze, ale w razie suszy, czy utraty plonów faktycznie wesprze mnie finansowo. Pan Grzegorz Snela, to osoba, która naprawdę stara się zrozumieć Klienta. Długo rozmawialiśmy i wspólnie znaleźliśmy polisę, która spełnia moje wymagania.
Baśka
Baśka
4.0
24.05.2021
Serdecznie polecam to biuro ubezpieczeniowe. Pani, która zajmowała się naszą obsługą, była bardzo uprzejma i cierpliwa. Wyjaśniła nam dokładnie, jak działa umowa i jakie są jej warunki. Wiemy, za co płacimy i wiemy też, że w razie nieszczęścia możemy liczyć na realną pomoc ze strony ubezpieczyciela.