Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8831855530
REGON: 022215309
KRS: 0000474807

O firmie

Kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości, Grzegorz Kosicki Sp. z o.o., Kłodzko Siedziba firmy Grzegorza Kosickiego znajduje się w Kłodzku, w województwie dolnośląskim. Firma działa od 1996 roku, a jej właścicielem jest Grzegorz Kosicki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Oferta firmy Grzegorza Kosickiego skierowana jest przede wszystkim do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i specjalistów świadczących usługi na rynku nieruchomości. Firma obsługuje również instytucje publiczne, wspólnoty mieszkaniowe, a nawet instytucje finansowe, głównie banki.

Czym zajmuje się firma Grzegorza Kosickiego z Kłodzka?

Firma Grzegorza Kosickiego z Kłodzka zajmuje się świadczeniem usług związanych z kompleksową obsługą nieruchomości. Wykonuje ona czynności techniczno-budowlane, w tym ekonomiczno-finansowe i geodezyjne, poprzez działania administracyjne oraz prawne. Jej kapitał do wykwalifikowany zespół, w skład, którego wchodzą osoby doskonale znające zagadnienia związane z obsługą nieruchomości, jak np. prowadzenie dokumentacji technicznej, finansowo-księgowej i administracyjnej nieruchomości. Obsługa ta obejmuje też poszukiwanie możliwości zwiększania wartości użytkowych i ekonomicznych nieruchomości, a także proces realizacji inwestycji pod kątem finansowym, technicznym i budowlanym.

Kto wchodzi w skład zespołu firmy Grzegorza Kosickiego?

W skład firmy Grzegorza Kosickiego wchodzą geodeci, rzeczoznawcy majątkowi i inżynierowie budownictwa z bogatym doświadczeniem zawodowym. W firmie pracują również księgowi, ekonomiści, prawnicy i finansiści. Ponadto firma współpracuje z instytucjami finansowymi i publicznymi, a także specjalistami z branży budowlanej, dlatego może ona zagwarantować, że świadczy usługi na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy prace realizują zawsze z dbałością o najmniejsze szczegóły i zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.

Jakiego rodzaju nieruchomości można znaleźć w ofercie firmy Grzegorza Kosickiego?

W ofercie firmy Grzegorza Kosickiego można znaleźć:
  • domy,
  • mieszkania,
  • lokale.
Uzupełnienie oferty sprzedażowej stanowią działki. Z aktualnie wystawionymi na sprzedaż obiektami można się zapoznać na stronie internetowej firmy. Znajduje się tam też pełen opis nieruchomości.

Jakie jeszcze usługi świadczy firma Grzegorza Kosickiego?

Firma Grzegorza Kosickiego świadczy również usługi w zakresie wyceny nieruchomości. Wycena dotyczy nieruchomości wszystkich rodzajów, w tym nieruchomości mieszkalnych, takich jak domy jednorodzinne czy lokale mieszkalne. Obejmuje ona nieruchomości rolne, np. nieruchomości gruntowe czy gospodarstwa. Firma wycenia też nieruchomości komercyjne, tj. lokale użytkowe, hotele, stacje paliw i pensjonaty oraz kompleksy wypoczynkowe. Wyceniane są przez firmę także lasy i parki.

Artykuły

Trzy modele wyceny nieruchomości
Trzy modele wyceny nieruchomości
W dziedzinie rzeczoznawstwa majątkowego nieruchomości, możemy wymienić trzy modele wyceny: wartość rynkową, odtworzeniową i propozycję bankowo-hipoteczną.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grzegorz Kosicki Sp. z o.o.

Grzegorz Kosicki Sp. z o.o., Kłodzko

Opinie (6)

Opinie o firmie Grzegorz Kosicki Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zuza
Zuza
5.0
19.09.2019
Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam!
Basia
Basia
5.0
30.07.2019
Bez większego problemu można znaleźć u nich dom zgodny z indywidualnymi preferencjami. Mają naprawdę bogatą ofertę.
Aleksander
Aleksander
5.0
29.05.2019
Jak najbardziej polecam. Świetna firma zajmująca się sprzedażą nieruchomości.
Monia
Monia
5.0
01.03.2019
Działka zakupiona. Okolica świetna. Umowa przejrzysta.
Kamila
Kamila
5.0
18.01.2019
Duży wybór nieruchomości, więc nie było problemu, żeby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jestem w pełni zadowolony z zakupu.
Nikodem
Nikodem
5.0
29.11.2018
Znalazłem u nich świetne mieszkanie. Wszystko jak w opisie. Cena przystępna. Pełna satysfakcja z mojej strony.