Kup nowe mieszkanie i zamieszkaj w zieleni
Kup nowe mieszkanie i zamieszkaj w zieleni, Gryf Development sp. z o.o. sp. k, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522395349
REGON: 812627963
KRS: 0000497527
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Gryf Development znajduje się w Szczecinie. Spółka specjalizuje się w budowie kameralnych osiedli mieszkaniowych w podszczecińskich Warzymicach. Działa na rynku od 2003 roku i zrealizowała już takie inwestycje mieszkaniowe, jak Osiedle Tęczowe, Tęczowe Zakąty, Tęczowe Ogrody, Osiedle Brzeziny oraz Osiedle Bukszpanowa Bezrzecze.

Oferta

Własne mieszkanie to marzenie większości ludzi. Z firmą Gryf Development może się ono spełnić. Spółka zajmuje się budową osiedli mieszkaniowych w bezpośredniej bliskości stolicy województwa zachodniopomorskiego. Osiedla wznoszone przez firmę to zamknięte kompleksy budynków mieszkaniowych, odgrodzone od zewnętrznego zgiełku i codziennych niebezpieczeństw.

Najnowszą inwestycją firmy jest Osiedle Śliwkowe znajdujące się w Warzymicach koło Szczecina. W ofercie znajdą Państwo:
  • mieszkania dwupokojowe,
  • mieszkania trzypokojowe,
  • mieszkania czteropokojowe,
  • mieszkania pięcopokojowe.
Istnieje możliwość zakupu mieszkania z ogródkiem, balkonem, loggią lub tarasem. W ofercie znajdują się też mieszkania dwupoziomowe z antresolą. Firma oferuje mieszkania o metrażu od 34 do 61 mkw.

Nowe osiedle to doskonałe miejsca do zamieszkania dla rodzin z dziećmi i osób, które nie mogą znieść miejskiego zgiełku i marzą o zamieszkaniu w zielonej okolicy. Nowe budownictwo to również gwarancja komfortu i dużego metrażu. Mieszkania są precyzyjnie wykończone, a ich układ sprawia, że łatwo je Państwo urządzą w wybrany przez siebie sposób. Kupno nowego mieszkania nie musi się również wiązać z ogromnymi wydatkami, ponieważ brak pośredników w sprzedaży sprawia, że cena jest odpowiednio niższa. Dodatkowym atutem zakupu mieszkania od dewelopera jest bliskość sklepów, zakładów usługowych, restauracji oraz placówek edukacyjnych takich jak przedszkole i szkoła podstawowa. Deweloper zadbał więc o wszytko co niezbędne do wygodnego i bezpiecznego życia.

Więcej informacji dotyczących działalności spółki Gryf Development oraz zdjęcia dokumentujące zrealizowane inwestycje znajdą Państwo na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązań na drodze mailowej lub korzystając z podanego numeru telefonu.

Kontakt

Kontakt Gryf Development sp. z o.o. sp. k

Gryf Development sp. z o.o. sp. k, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Gryf Development sp. z o.o. sp. k