Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7772619447
REGON: 634265288
Rok założenia:
1981
Branża:

Polecane oferty

Głównym profilem naszej działalności jest gazownictwo. W firmie Ol-Gaz świadczymy kompleksowe usług...
Wodzisław Śląski, Mszańska 1c
Zakres działalności firmy Henkas obejmuje zarówno sprzedaż gazów jak i artykułów dla spawalnictwa. ...

O firmie

Grupa Weba powstała w 2002 roku. Siedziba mieści się w Poznaniu, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji akcesoriów gazowych.

Oferta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Przez ten czas zyskaliśmy zaufanie rzeszy klientów i zajęliśmy ugruntowaną pozycję na rynku.

Oferujemy:
  • skrzynki gazowe,
  • akcesoria gazowe,
  • punkty i stacje gazowe,
  • filtry do gazu,
  • podejścia stalowe,
  • kształtki doczołowe,
  • kształtki elektrooporowe,
  • zgrzewarki elektrooporowe,
  • rury do gazu,
  • systemy bezpieczeństwa.
Pracujemy na nowoczesnym i specjalistycznym sprzęcie, który umożliwia nam wykonywanie zleceń szybko i bezproblemowo. Produkujemy także reduktory, manometry, gazomierze oraz kołnierze stalowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to fachowcy, którzy znają się na swojej pracy. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem, również przy wyborze odpowiednich produktów z naszego asortymentu.

Produkowane akcesoria są najlepszej jakości, dzięki czemu są trwałe i solidne. Potwierdza to szereg certyfikatów oraz deklaracji zgodności. Stawiamy na jakość, dlatego wszystkie produkty poddawane są testom oraz ocenom, m.in. sprawdzana jest szczelność.

Uzupełnieniem naszej oferty są bezpieczne, elektrooporowe i doczołowe kształtki, a także zasuwy do gazu, które pozwalają na montaż wielkogabarytowych rur. Zajmujemy się montażem połączeń rur PE z rurami stalowymi. Dopełnieniem są uchwyty, stelaże do gazomierzy, które cechują się stabilnością, oraz są łatwe w montażu.

Naszym klientom oferujemy specjalistyczne urządzenia, które wykorzystywane są w punktach pomiarowo-redukcyjnych. W sprzedaży posiadamy także szafki gazowe, które stanowią obudowę stacji gazowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z zaangażowaniem. Gwarantujemy terminowość, rzetelność oraz profesjonalne wykonawstwo. Liczy się dla nas zadowolenie każdego klienta, który decyduje się na skorzystanie z naszej oferty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Grupa Weba Sp. z o.o.

Grupa Weba Sp. z o.o., Poznań

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Grupa Weba Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.