przyjazna Ochrona osób, mienia - agencje, usługi, Grupa Gt Ochrona Sp. z o.o. Ochrona Osób i Mienia Wideo Ochrona, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9591890207
Rok założenia:
2010

O firmie

Grupa GT Ochrona to agencja ochrony, która działa w branży od kilkunastu lat. Nasza siedziba znajduje się w Kielcach, ale działamy na terenie całego kraju, zapewniając klientom prywatnym i firmom opiekę w zakresie ochrony osób i mienia.

Oferta

Działamy na zlecenie klientów prywatnych, firm, właścicieli sieci handlowych, wspólnot mieszkaniowych, a także zajmujemy się zabezpieczaniem banków i innych instytucji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając fachowe doradztwo i proponując rozwiązania, które spełnią oczekiwania klienta.

Oferujemy między innymi:
  • ochronę osobistą osób,
  • usługi detektywistyczne,
  • ochronę imprez masowych,
  • ochronę fizyczną obiektów,
  • montowanie systemów GPS w pojazdach,
  • monitoring sygnałów alarmów z interwencją,
  • Montaż monitoringu i kamer przemysłowych,
  • konwojowanie transportów,
  • znakowanie cennych przedmiotów i pojazdów,
  • wykrywanie podsłuchów.
Możemy też zaoferować wiele różnych zabezpieczeń w zakresie rozwiązań technicznych. Montujemy nie tylko monitoring czy alarmy, ale również systemy kontroli dostępu, systemy inteligentnej telewizji, systemy p.poż, czy systemy okablowania strukturalnego. Ponadto prowadzimy również sprzedaż sejfów i kas pancernych.

Nasi pracownicy to osoby, które przechodzą regularne szkolenia, posiadają uprawnienia i wiedzę do posługiwania się bronią oraz świetnie radzą sobie w nagłych sytuacjach zagrożenia. Wszystkie te czynniki składają się na to, że zaufało nam już wiele firm z całego kraju i stale poszerza się grono naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu z Grupą GT Ochrona.

Artykuły

Grupa GT Ochrona – profesjonalna agencja ochrony
Grupa GT Ochrona – profesjonalna agencja ochrony
Jeżeli chcesz odpowiedni zabezpieczyć swoje mienie, potrzebujesz ochrony lub chcesz zainstalować monitoring zewnętrzny, skorzystaj z usług agencji ochrony.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grupa Gt Ochrona Sp. z o.o. Ochrona Osób i Mienia Wideo Ochrona

Grupa Gt Ochrona Sp. z o.o. Ochrona Osób i Mienia Wideo Ochrona, Kielce

Opinie (16)

Opinie o firmie Grupa Gt Ochrona Sp. z o.o. Ochrona Osób i Mienia Wideo Ochrona

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Kzeen
Kzeen
5.0
05.05.2022
Stale współpracujemy z firmą i jesteśmy z nimi w kontakcie. Polecamy każdemu, komu liczy się bezpieczeństwo swoje i bliskich.
Ciekawy
Ciekawy
5.0
13.03.2022
Indywidualne podejście, rzetelna obsługa oraz wyszkolony personel sprawia, że dzięki Grupie GT Ochrona można poczuć się naprawdę bezpiecznym. Polecam.
Ania
Ania
4.0
19.01.2022
Podjęliśmy jakiś czas temu współpracę firmą. Jesteśmy zadowoleni z efektów.
Marta
Marta
5.0
30.11.2021
Profesjonalne podejście sprawy. Firma obiecuje dyskrecje i użycie odpowiednich środków do zapewniania ochrony swoim klientom. Jestem pod wrażeniem działania tej firmy. Szczerze polecam.
Zenol
Zenol
5.0
14.09.2021
Rzetelna agencja ochroniarska, która nie zatrudnia przypadkowych ludzi. Można im zaufać.
Karol
Karol
5.0
08.07.2021
Regularna współpraca od roku w zakresie monitoringu. Z usług jestem bardzo zadowolony, raz zdarzyła się próba włamania do sklepu, panowie błyskawicznie zareagowali. Polecam serdecznie.
Aleksander
Aleksander
5.0
14.05.2021
Skupieni na działaniu i przestrzegający wszystkich procedur przy konwojowaniu. Mam bardzo pozytywne odczucia w stosunku do Grupy GT.
Marek
Marek
5.0
31.03.2021
Bardzo dobrze sobie poradzili z ochroną koncertu. Z pewnością podejmiemy jeszcze z nimi współpracę.
Lidka
Lidka
5.0
06.01.2021
Polecam, firma ochroniarska z prawdziwego zdarzenia. Śmiało można zaufać ich kompetencjom.
Jan
Jan
4.0
30.11.2020
Bardzo udana współpraca już od kilku lat - zapewniają monitoring mojemu zakładowi pracy. Jak coś się dzieje to bardzo szybka reakcja i profesjonalne działanie. W swojej dziedzinie rzetelni profesjonaliści.
Maria
Maria
5.0
26.09.2020
Korzystałam z ich usług już dwa razy i jestem pewna, że w razie potrzeby skorzystam również trzeci raz.
Zuza
Zuza
5.0
26.07.2020
Mam firmę przewozową i musiałam założyć monitoring pojazdów. Korzystam z usług Grupy GT i nigdy nie zdarzyła się żadna usterka, wszystko działa jak powinno.
Honorata
Honorata
4.0
19.05.2020
Korzystaliśmy z usług Grupy GT na koncercie. Polecam ich na imprezy masowe.
Emilia
Emilia
5.0
02.03.2020
Szybko reagują na wezwanie. Polecam
Eryk
Eryk
4.0
04.01.2020
W moim pubie czasem zdarzają się klienci, którzy nie chcą opuścić lokalu. Kiedy miałem umowę z inną grupą ochroniarską musiałem długo czekać na reakcję, albo w ogóle się nie pojawiali. Od jakiegoś czasu współpracuję z Grupą GT i przyjeżdżają chwilę po wezwaniu.
Filip
Filip
5.0
28.11.2019
Zdarzały się włamania do mojego sklepu więc postanowiłem założyć monitoring. Wybrałem ofertę Grupy GT i na razie nic złego się nie stało.
Tagi