Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8541152033
REGON: 811808310
Rok założenia:
2008

O firmie

Prace ziemne i uzbrajanie terenu, Grunt Usługi budowlane, Brudzewice

Siedziba firmy Grunt Usługi budowlane znajduje się w miejscowości -no-city- w województwie -no-voivodeship-. W branży prace ziemne, uzbrajanie terenu działam z powodzeniem od -no-year- roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizuję z należytą starannością.

Stawiam na rozwój, bo doskonale wiem, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracuję. Dążę do doskonałości i chcę spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz moją ofertę, napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona moich klientów.

Oferta

Co oferuje firma Grunt?

Głównym profilem działalności naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług budowlanych i prac ziemnych. Mamy wieloletnie doświadczenie branżowe, dzięki któremu możemy podejmować się nawet skomplikowanych i niecodziennych zleceń. Niezależnie od trudności powierzonych prac zapewniamy terminowość, rzetelność i atrakcyjne ceny.

Działamy w zakresie robót ziemnych, wykopów i wyburzeń. Zajmujemy się również sprzedażą kruszyw budowlanych. Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych operatorów sprzętu budowlanego oraz fachowców w dziedzinie prac ziemnych. Każdy z pracowników wykonuje swoją pracę solidnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

Jakim sprzętem dysponuje firma Grunt?

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług zaopatrzyliśmy się w nowoczesne maszyny. Nasza flota obejmuje między innymi spycharki, mini koparki, kruszarki i koparko-ładowarki. Urządzenia te są niezbędne do realizacji różnego rodzaju robót ziemnych.

Nasza flota składa się z maszyn, takich jak:
 • koparko-ładowarka KOMATSU WB97S,
 • koparko-ładowarka HMK 102 B (do dyspozycji łyżki o szerokości: 38 cm / 50 cm / 150 cm),
 • koparka WARYŃSKI K406 (samojezdna, pojemność łyżki 0,4m3),
 • spycharka DT-75,
 • mini koparka SCHAEFF/ZEPPELIN,
 • koparka CAT 320,
 • kruszarka RUBBLE BUSTER,
 • kruszarka BAT-110.
Jakie prace realizuje firma Grunt?

Zakres naszych usług to wyburzenia oraz prace związane z utwardzaniem nawierzchni i niwelacją terenu. Ponadto oferujemy też oczyszczanie rowów melioracyjnych, osuszanie oraz kruszenie gruzu. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż kruszyw budowlanych, piasku, żwiru i ziemi.

Pozostałe usługi:
 • utwardzanie powierzchni,
 • przygotowywanie gruntów,
 • wyburzenia budynków kubaturowych i budowli inżynierskich,
 • wykopy pod domki, pod przyłącza kanalizacyjne czy hydroizolacje fundamentów,
 • wykopy ziemne wąskoprzestrzenne, szerokoprzestrzenne, podstropowe i liniowe,
 • prace koparką gąsiennicową, kołową, koparko-ładowarką i mini koparką,
 • utylizacja materiałów porozbiórkowych.
Jakie są dodatkowe usługi świadczone przez firmę Grunt?

Oferujemy również prace związane z urządzaniem terenów zielonych. Naszą specjalnością jest układanie kostki brukowej i granitowej pod alejki, parkingi i podjazdy. Prowwadzimy sprzedaż beganitu, bruku klinkierowego, kostki granitowej oraz typu polbruk.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą kruszyw. Polecamy piasek płukany, żwir, pospółkę oraz tłuczeń. Oferujemy ziemię ogrodową oraz czarnoziem. Zapewniamy transport dowolnej ilości kruszywa pod wskazany przez Klienta adres.

Z kim współpracuje firma Grunt?

Podejmujemy się realizacji prac dla przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Na każdym etapie współpracy zapewniamy Państwu fachowe doradztwo techniczne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Siedziba firmy Grunt mieści się w Brudzewicach, a więcej informacji znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Artykuły

Profesjonalne prace ziemne w ofercie firmy Grunt Usługi Budowlane
Profesjonalne prace ziemne w ofercie firmy Grunt Usługi Budowlane
Profesjonalne prace zimne często wymagają doświadczenia i umiejętności obsługiwania konkretnego sprzętu. Warto postawić na profesjonalistów z firmy Grunt.
Jak prawidłowo wykonać wykopy pod fundamenty?
Jak prawidłowo wykonać wykopy pod fundamenty?
Wykonując wykopy pod fundamenty domu należy postępować według określonego planu. Sprawdź listę prac, ich zakres i kolejność, w jakiej należy je wykonywać.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Grunt Usługi budowlane

Grunt Usługi budowlane, Brudzewice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Grunt Usługi budowlane


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.