Ubezpieczenia dopasowane to Twoich potrzeb
Ubezpieczenia dopasowane to Twoich potrzeb, Gruno Anna. Kredyty, ubezpieczenia, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:30 - 17:30
Wt.
09:30 - 17:30
Śr.
09:30 - 17:30
Cz.
09:30 - 17:30
Pt.
09:30 - 17:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7411049158
Dodatkowe kontakty:

501 619 105

Branża:

O firmie

Nazywam się Anna Gruno i od 2007 roku prowadzę firmę, która zajmuje się kredytami i ubezpieczeniami. Siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalizuję się w doborze polis ubezpieczeniowych do potrzeb moich klientów.

Oferta

Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowana pozycję na rynku, a także poznaliśmy oczekiwania naszych klientów. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu ubezpieczeń. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy:
  • ubezpieczenie nieruchomości,
  • ubezpieczenie mieszkania,
  • ubezpieczenie od zdarzeń losowych,
  • ubezpieczenie od kradzieży,
  • ubezpieczenie od dewastacji,
  • ubezpieczenie wierzytelności,
  • ubezpieczenie sprzętu elektronicznego,
  • ubezpieczenie oszczędności.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Chętnie podpowiemy na jakie ubezpieczenie warto zwrócić uwagę.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową pracę. Dzięki temu możemy przygotować dla klientów kompletną dokumentację i ofertę. Baza ubezpieczeń jest nieustannie aktualizowana, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, a także możliwości finansowe.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszy się ubezpieczenie turystyczne, często wybierane przez klientów indywidualnych, a także grupy zorganizowane, które np. wybierają się na wspólną wycieczkę zagraniczną. Tego typu ubezpieczenie chroni turystów przed
konsekwencją nieszczęśliwych wypadków, pozwala zadbać o bezpieczeństwo bagażu i zdrowie. Polisa turystyczna daje znacznie szerszy zakres świadczeń medycznych oraz ratowniczych. Pozwala też uniknąć wysokich kosztów leczenia za granicą.

Ponadto proponujemy ubezpieczenia komunikacyjne, które są skierowane do wszystkich posiadaczy samochodów. W tym zakresie oferujemy ubezpieczenie OC, AC i Assistance. Nasi klienci chętnie sięgają także po ubezpieczenie zdrowotne, które jest gwarancją dostępu do najlepszej opieki medycznej w całym kraju. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne ma wiele zalet, bowiem skraca czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty, a także umożliwia przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Uzupełnieniem naszej oferty są ubezpieczenia na życie i od kredytu mieszkaniowego. Jest to kwestia, którą nie wszyscy biorą pod uwagę. Jednak w przypadku nagłej śmierci lub inwalidztwa, należy zabezpieczyć rodzinę przed koniecznością spłaty rat kredytowych. Umowę można zawrzeć w dowolnej chwili kredytowania, niezależnie czy kredytobiorca posiada czy jest w trakcie zaciągania kredytu hipotecznego. Dodatkowo, osoby młode i niepalące otrzymują zniżkę w składce.

Drugim profilem naszej działalności jest działalność kredytowa. Oferujemy pożyczkę gotówkową, a także kredyt hipoteczny. Pomożemy Państwu przy wypełnianiu stosownych dokumentów, a w razie potrzeby odpowiemy na nurtujące wątpliwości i pytania. Zapewniamy niskie koszty, a w Państwa imieniu negocjujemy z bankami marże i prowizje na kredyty mieszkaniowe i gotówkowe. W przypadku kredytów remontowych lub budowlanych, które przeciągają się w czasie, pomagamy klientom w spełnianiu w banku kolejnych warunków do wypłat kolejnych transz.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Zależy nam na Państwa satysfakcji i bezpieczeństwie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia naszego biura ubezpieczeń w Szczecinie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Gruno Anna. Kredyty, ubezpieczenia

Gruno Anna. Kredyty, ubezpieczenia, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Gruno Anna. Kredyty, ubezpieczenia