przyjazna Optycy, Grażyna Zakład Optyczny Mariusz Jagłowski, Ełk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:30
Wt.
08:00 - 16:30
Śr.
08:00 - 16:30
Cz.
08:00 - 16:30
Pt.
08:00 - 16:30
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8481551627
REGON: 280314276
Rok założenia:
2008
Branża:

O firmie

Zakład optyczny Grażyna został założony przez Mariusza Jagłowskiego. Działamy od 2010 roku, a nasza siedziba znajduje się w Ełku, w województwie warmińsko-mazurskim.

Oferta

Zakład optyczny Grażyna założyliśmy z myślą o osobach dorosłych, a także dzieciach. Klientom w każdej grupie wiekowej oferujemy badanie wzroku, które można wykonać na miejscu, a także optometryczną terapię wzrokowo-motoryczną! Warto dodać, że brak prawidłowo zdiagnozowanej lub skorygowanej krótkowzroczności lub nadwzroczności może powodować bóle i zawroty głowy, zmęczenie, a także dużą wrażliwość i suchość oczu. Dlatego zachęcamy, aby poddawać się regularnym badaniom, które są podstawą do prawidłowego doboru okularów, albo soczewek.

Nasza kadra chętnie doradza Klientom i oferuje im:
  • oprawki okularowe dla kobiet, mężczyzn i dzieci
  • soczewki kontaktowe,
  • okulary progresywne,
  • okulary do czytania,
  • okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV,
  • okulary do pracy przed komputerem.
Szkła, które dobieramy do okularów naszych Klientów, są zawsze dopasowane do ich pracy, albo trybu życia. Producenci dają nam bowiem ogromny wybór soczewek, które dodatkowo mogą być wyposażone w specjalną niebieską powłokę, fotochrom, a także antyrefleks. W zależności od tego, czego najbardziej potrzebuje Klient, jego okulary będą chroniły wzrok przed sztucznym światłem komputera, oślepiającymi reflektorami samochodów, albo promieniami słonecznymi UV. Warto więc korzystać z usług naszego salonu optycznego, w którym istnieje możliwość dopasowania okularów na przykład do pracy biurowej, albo do całodziennej jazdy samochodem. Oczywiście na miejscu Klienci znajdą również setki modnych oprawek, w różnych kształtach i kolorach.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż akcesoriów, do których należą krople do nawilżania oczu, a także płyny do soczewek.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu - Zakład optyczny Grażyna w Ełku.

Artykuły

Zakład Optyczny Grażyna – Twój wzrok w dobrych rękach
Zakład Optyczny Grażyna – Twój wzrok w dobrych rękach
Jagłowski Mariusz Zakład Optyczny Grażyna świadczy wysokiej jakości usługi optyczne. Przeczytaj artykuł i poznaj zakres oferty profesjonalnego zakładu z Ełka.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grażyna Zakład Optyczny Mariusz Jagłowski

Grażyna Zakład Optyczny Mariusz Jagłowski, Ełk

Opinie (0)

Opinie o firmie Grażyna Zakład Optyczny Mariusz Jagłowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.