Narzędzia i materiały wysokiej jakości
Narzędzia i materiały wysokiej jakości, Grażyna Suchodoła, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5431364212
REGON: 142254176
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Początki naszej działalności rozpoczęły się w 1998 roku. Wtedy zajmowaliśmy się wyłącznie usługami ślusarskimi. Z biegiem lat rozszerzyliśmy naszą ofertę o sprzedaż artykułów budowlanych i małego AGD. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Warszawie. Jego właścicielką jest Grażyna Suchodoła.

Oferta

Szeroka oferta asortymentowa oraz usługowa to duży plus naszego przedsiębiorstwa. Przez lata działań na rynku zyskaliśmy sporą ilość zadowolonych Klientów. Najważniejsze dla nas jest to, aby prace i towary były zawsze wysokiej jakości.

Sprzedajemy następujące artykuły budowlane:
 • kleje do metalu,
 • kleje uniwersalne,
 • kleje dekarskie,
 • zaprawy gipsowe,
 • zaprawy posadzkowe,
 • zaprawy klejowe,
 • gąbki tapicerskie,
 • wkręty,
 • gwoździe,
 • pędzle.
Oferujemy także folie malarskie, które odpowiednio zabezpieczą obiekty lub podłogi przed zabrudzeniem. Mamy też wiele narzędzi wspomagających prace. Uwzględniamy tutaj śrubokręty, obcęgi, poziomice, przebijaki, przecinaki oraz nożyce do blachy.

Klienci mogą nabyć u nas małe AGD, na przykład przedłużacze, termosy, worki do odkurzaczy, czajniki elektryczne bądź garnki.

Oprócz tego nasza oferta to:
 • farby,
 • lakiery,
 • cement,
 • armatura łazienkowa,
 • wałki,
 • kłódki,
 • zamki,
 • sylikony.
Dodatkowo zajmujemy się dorabianiem kluczy do mieszkań, domów, a nawet samochodów. Montujemy również i naprawiamy zamki. Ostrzymy cążki, noże, sitka bądź nożyczki. Gwarantujemy profesjonalną oraz miłą obsługę, atrakcyjne ceny i w razie kłopotów z wyborem kompleksowe doradztwo.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

Marki i specjalizacje

Sprzedajemy produkty takich firm jak: SOUDAL, Pattex, KNAUF, ATLAS, GIPSAR, CERESIT, TECHNOX.

Artykuły

Jakie są główne rodzaje zapraw murarskich?
Jakie są główne rodzaje zapraw murarskich?
Zaprawy murarskie to materiały budowlane wykorzystywane przy wykańczaniu wnętrz różnego typu. Wyróżnia się m.in. zaprawy gipsowe, posadzkowe i klejowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grażyna Suchodoła

Grażyna Suchodoła, Warszawa

Opinie (12)

Opinie o firmie Grażyna Suchodoła

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Fabian
Fabian
5.0
11.01.2020
Atrakcyjne ceny, szeroki wybór i indywidualne podejście do Klienta. Jestem pod wrażeniem ich profesjonalizmu.
Aleksander
Aleksander
5.0
02.11.2019
Pracownicy fachowo doradzili jakie farby i pędzle wybrać do przemalowywania płotu. Znają się na swojej pracy.
Magdalena
Magdalena
5.0
14.09.2019
Włamywacz to jeden z lepiej zaopatrzonych sklepów w Warszawie. Polecam zakupy!
Daria
Daria
5.0
18.07.2019
Zamek drzwi mojego domu nie pracował zbyt sprawnie. Zgłosiłam się wtedy do firmy Włamywacz. Jej pracownicy profesjonalnie naprawili zamek. Teraz wszystko działa tak, jak powinno.
Jan
Jan
5.0
03.05.2019
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep. Można nabyć u nich wszystkie najważniejsze materiały pomocne w budowie domu. Polecam serdecznie.
Tomek
Tomek
5.0
08.03.2019
Przyjechałem po farbę, a wróciłem również z czajnikiem elektrycznym i garnkami. U nich się opłaca!
Bożena
Bożena
5.0
06.01.2019
Profesjonalnie i co najważniejsze szybko podjęli się ostrzenia noży. Dzięki nim gotowanie jest dużo łatwiejsze. Praca na tępych nożach jest nie tylko męcząca, ale również czasochłonna.
Radek
Radek
5.0
24.11.2018
Znalazłem tu wszystko, co potrzebne mi było do malowania ścian. Zakupiłem folię malarską, pędzle, wałki, a nawet farby. Polecam.
Karina
Karina
5.0
25.09.2018
Wróciłam do domu z tygodniowych wakacji, jednak zamek nie chciał się otworzyć. Od razu zadzwoniłam do pracowników tej firmy. Przyjechali błyskawicznie i sprawnie wykonali usługę.
Łukasz
Łukasz
5.0
21.07.2018
Już trzy razy ratowali mnie z opresji! Dwa razy podczas dorabiania kluczy do samochodu, a raz do mieszkania. Zupełnie nie mam pojęcia, jak mogę gubić tyle kluczy. Na szczęście zawsze mogę skorzystać z oferty tej firmy.
Ernest
Ernest
5.0
03.05.2018
Można tu dostać wszystko od artykułów budowlanych, aż po mały sprzęt AGD. Wszystko od renomowanych producentów i w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecam tę firmę, ponieważ mają szeroką wiedzę o potrzebach budownictwa.
Miłosz
Miłosz
5.0
25.03.2018
Na początku współpracowałem z tą firmą podczas awarii zamka. Później rozszerzyli swoją ofertę o artykuły budowlane. To właśnie po tym zdarzeniu jestem tu stałym bywalcem. Prowadzę małe przedsiębiorstwo skupione na budownictwie, dlatego potrzebuję towarów wysokiej jakości. Wiem, że tutaj je dostanę.