przyjazna Surowce wtórne - skup, sprzedaż, Grantex PUP Grażyna Pietrzyk, Kęsowo

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5611183529
REGON: 092502796
Rok założenia:
1999

O firmie

Grantex to firma, która mieści się w Kęsowie, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1999 roku. Odbieramy złom i odpady w siedzibie działalności. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Grażyna Pietrzyk.

Certyfikaty i dyplomy

.

Oferta

Niepoprawna utylizacja śmieci powoduje nie tylko brzydki wygląd otaczających nas miejsc, ale i zniszczenie środowiska Z pomocą naszej firmy mogą się ich Państwo pozbyć w sposób bezpieczny i przyjazny dla ziemi. Głównym profilem działalności firmy Grantex jest skup i sprzedaż surowców wtórnych, głównie złomu metali kolorowych oraz złomu stalowego. Dzięki wieloletniej działalności na rynku zdobyliśmy cenne doświadczenie. Nasza firma posiada także wszelkie odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia tego typu działalności, co pozwala na zapewnienie Klientom atrakcyjnej oferty oraz profesjonalnej obsługi.

Zajmujemy się również skupem zużytych akumulatorów, więc jeśli mają Państwo takie w domu, lub warsztacie samochodowym to chętnie przyjmiemy je na skupie. Oddanie ich do certyfikowanego punktu zapewni bezpieczeństwo nie tylko dla rodziny, ale i dla środowiska gdyż zawierają liczne niebezpieczne substancje.

Dodatkowo świadczymy usługi wulkanizacyjne w zakresie wymiany i naprawy opon oraz zakuwamy węże hydrauliczne. Nasi pracownicy to zespół fachowców, który bez problemu poradzi sobie z każdym zadaniem.

W ofercie naszej firmy sprzedaż materiałów opałowych, w tym brykietu i pelletu. Zawsze dbamy o to, by dostarczać naszych Klientom towar jak najwyższej jakości. Jesteśmy gwarancją fachowej pomocy, rzetelnej obsługi oraz atrakcyjnych cen.


Zapraszamy do skorzystania z oferty Grantex.

Marki i specjalizacje

.

Kontakt

Kontakt Grantex PUP Grażyna Pietrzyk

Grantex PUP Grażyna Pietrzyk, Kęsowo

Aktualności

  • surowce wtórne

    18.03.2024

    Niepoprawna utylizacja śmieci to problem, który nie tylko wpływa na estetykę naszego otoczenia, ale przede wszystkim prowadzi do degradacji środowiska naturalnego. Dlatego warto zwrócić się do profesjonalistów, takich jak firma Grantex z Kęsowa w województwie kujawsko-pomorskim, która oferuje usługi związane z bezpiecznym i ekologicznym pozbywaniem się odpadów. Specjalizują się oni w skupie i sprzedaży surowców wtórnych, głównie złomu metali kolorowych oraz stalowego, co pozwala na ich ponowne wykorzystanie i zmniejszenie ilości generowanych odpadów. Zapraszamy do kontaktu z Grantex, aby zadbać o naszą planetę i wspólnie przyczynić się do ochrony środowiska.

Opinie (0)

Opinie o firmie Grantex PUP Grażyna Pietrzyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.