Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6762339065
Rok założenia:
2006

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Grande Grill. Restauracja." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 6762339065.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Kraków w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2006 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Rynek Główny 16. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 31-008 Kraków. Kompletne współrzędne GPS to: 50.0604038917462N, 19.9373942890341E. Branża, w której specjalizuje się firma "Grande Grill. Restauracja." to Restauracje amerykańskie.

"Grande Grill. Restauracja." oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Kadra doświadczonych kucharzy to gwarancja całkowitego zadowolenia z przygotowanych dań, sprawiająca, iż każdy z odwiedzających to miejsce spędza czas w miłej atmosferze.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 12 424 96 21.

Kontakt

Kontakt Grande Grill. Restauracja.

Grande Grill. Restauracja., Kraków

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Grande Grill. Restauracja.