Analizy rynkowe na wysokim poziomie
Analizy rynkowe na wysokim poziomie, Gradan Wilkosz Bogdan, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1180377007
REGON: 015819323
Rok założenia:
2007

O firmie

Firma Gradan zlokalizowana jest w Warszawie. Właścicielem jest Bogdan Wilkosz, a na rynku istniejemy już od dziesięciu lat. Zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta

Od początku naszej działalności specjalizujemy się w doradztwie gospodarczym. W dodatku udzielamy konsultacji finansowych. Przeprowadzamy szereg działań, dzięki którym analizujemy rynek.

Przygotowaliśmy ofertę z zakresu opracowania fachowych analiz. Pomagamy naszym klientom zastosować odpowiednie kroki, dzięki którym rozwiną swoją firmę. Nasze usługi nie są zależne od branży.

Nasz personel składa się z doświadczonych pracowników, którzy mają sporą wiedzę na temat rynku i biznesu. Potrafimy doradzić w sprawach finansowych na podstawie dokładnych analiz. Obserwujemy to, co się dzieje aktualnie w naszym kraju. Potrafimy dostosować formy zarządzania finansami. Opracowujemy wiele strategii.

Z dokładnością podchodzimy do powierzonych nam zadań. Angażujemy się w każde zlecenie, poznając indywidualne potrzeby i wymagania. Do tej pory współpracowaliśmy z klientami, którzy odczuli efektywność naszych działań. Jesteśmy w stanie pomóc klientom z całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Gradan z Warszawy.

Kontakt

Kontakt Gradan Wilkosz Bogdan

Gradan Wilkosz Bogdan, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Gradan Wilkosz Bogdan