Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130106499
REGON: 010992608
Rok założenia:
1995
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria adwokacka prowadzona przez Małgorzatę Gozdawę-Litwińską znajduje się w Grodzisku Mazowieckim. Działalność rozpoczęliśmy w 1994 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług prawnych.

Oferta

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zajmujemy się prowadzeniem spraw, które obejmują:
  • prawo handlowe,
  • prawo cywilne,
  • prawo podatkowe,
  • prawo rodzinne,
  • prawo nieruchomości,
  • prawo gospodarcze.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o czym informujemy naszych klientów.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co znacznie usprawnia i skraca nasz czas pracy. Dodatkowo zajmujemy się wydawaniem opinii prawnych, wypełnianiem dokumentów prawniczych oraz pomagamy w sprawach, które obejmują podział majątku. Bierzemy też udział w negocjacjach przedsądowych i sporządzamy pozwy rozwodowe.

W ważnych dla Klienta sprawach jesteśmy gotowi go reprezentować przed sądem i urzędami. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej kancelarii adwokackiej w Grodzisku Mazowieckim.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gozdawa-Litwińska Małgorzata Kancelaria adwokacka

Gozdawa-Litwińska Małgorzata Kancelaria adwokacka, Grodzisk Mazowiecki

Opinie (11)

Opinie o firmie Gozdawa-Litwińska Małgorzata Kancelaria adwokacka

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

zbyszek m
zbyszek m
5.0
16.01.2020
Witam Bardzo wysoki profesjonalizm ogromna wiedza i doswiadczenie prawnicze sprawiaja ze pani mecenas jest bezkonkurencyjna.Ciepłe i ludzkie podejscie do nas jako klientow powoduje iż przechodzimy przez te jakze trudne potyczki sadowe czujac ze mamy obok tak prawnika jak i przyjaciela. Osobiscie dziekuje pani mecenas
Patryk W.
Patryk W.
5.0
16.01.2020
Witam Bardzo wysoki profesjonalizm ogromna wiedza i doswiadczenie prawnicze sprawiaja ze pani mecenas jest bezkonkurencyjna.Ciepłe i ludzkie podejscie do nas jako klientow powoduje iż przechodzimy przez te jakze trudne potyczki sadowe czujac ze mamy obok tak prawnika jak i przyjaciela. Osobiscie dziekuje pani mecenas zbyszek.m
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.04.2018
Konsekwentnie wygrywała wszystkie powierzone jej przeze mnie sprawy. Sprawy bardzo zawiłe i skomplikowane merytorycznie. Przeciwnik kilkakrotnie zmieniał adwokatów a w zasadzie to oni odchodzili bo nie byli w stanie sprostać wiedzy i skuteczności! Niezwykle dociekliwa, rzetelna, dynamiczna, znakomicie przygotowana. Otrzymałam kontakt od koleżanki i to była najlepsza decyzja co do wyboru adwokata. Poleciłam usługi kilku osobom i wszystkie mogą tylko potwierdzić moją opinię. Najlepsza.
Krzysztof K.
Krzysztof K.
5.0
21.03.2018
Trafiłem do Pani Mecenas Małgorzaty i Pani Mecenas Katarzyny w sytuacji beznadziejnej dla mnie , tak mi się wydawało . Jednak po kilku miesiącach prowadzonych spraw , sytuacja ta całkowicie się zmieniła na moją korzyść . Sposób podejścia do klienta Pani Małgorzaty jest bardzo stanowczy i rygorystyczny ale całkowicie wskazany i skuteczny , bo daje znaczące efekty w prowadzonych postępowaniach , należy się całkowicie podporządkować , chcąc zgodnie współpracować , ponieważ Pani Mecenas Małgorzata jest osobą wyjątkowo dominującą - stanowczą w swoim postępowaniu , wie co robi . Pokazuje w ten sposób profesjonalny poziom prowadzonej kancelarii i życiowe podejście do prowadzonych spraw . Kancelaria jak najbardziej godna polecenia !!! Zadowolony klient - Krzysztof Grodzisk Mazowiecki 21.03.2018
AnnaL
AnnaL
5.0
03.02.2018
Miała przyjemność trafić do Pani Mecenas (polecił mi Ją znajomy ). Kobieta z charakterem i z ogromnym doświadczeniem. Bardzo rzeczowa i co najważniejsze uczciwa. Wykazała się ogromnym profesjonalizmem. Dzięki Niej wygraliśmy bardzo trudną sprawę. Myślę, że w okolicy nie ma lepszego prawnika. Jeszcze raz bardzo dziękujemy z mężem za ogromne zaangażowanie w Naszą sprawę i za okazaną empatię.
Michał
Michał
5.0
05.10.2016
Prowadziła mnie Pani Katarzyna, którą serdecznie każdemu polecam.Bardo profesjonalne podejscie do klienta i do sprawy, jest też bardzo uczynną oraz pomocną kobietą. Dzięki niej skutecznie i szybko udało mi się zakończyć sprawę, wszystko przebiegało bez problemów.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.07.2015
Super adwakaci,zarówno p.mec.Małgorzata,jak p.mec.Katarzyna.Doskonały kontakt oparty na rozległej wiedzy prawniczej i doświadczenia życiowego. Szybkie i włściwe załatwianiw spraw, wysoka kultura osobista. Kancelaria prowadzona na wysokim poziomie profesjonalnym i życzliwe podejście do klienta. Jak najbardziej godna polecenia. Adam 01.07.2015
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.07.2015
Super adwakaci,zarówno p.mec.Małgorzata,jak p.mec.Katarzyna.Doskonały kontakt oparty na rozległej wiedzy prawniczej i doświadczenia życiowego. Szybkie i włściwe załatwianiw spraw, wysoka kultura osobista. Kancelaria prowadzona na wysokim poziomie profesjonalnym i życzliwe podejście do klienta. Jak najbardziej godna polecenia. Adam z Podkowy 01.07.2015
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
18.12.2014
Pani Mecenas jako prawnik faktycznie super, wiedzę ma ogromną, zapewne doświadczenie również. Jednak na co trzeba się przygotować to to że jest krzykliwa, nie miła, spóźnia się. Swoje pracownice traktuje z góry, a są bardzo miłe i uczynne, zawsze gotowe do pomocy i rozmowy. Krzyczy i wszystkich traktuje z góry, nie można mieć swojego zdania. Mimo wszystko polecam Panią Mecenas.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
16.05.2014
nie ma lepszego specjalisty w okolicy
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.02.2014
Super Pani adwokat, rzetelna i zna się na tym co robi. Pozdrawiam