Restauracja, hotel i sala weselna w jednym miejscu
Restauracja, hotel i sala weselna w jednym miejscu, Gościna Restauracja, Podanin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 7640101481
REGON: 570502674
Rok założenia:
1996

O firmie

Restauracja i hotel Gościna funkcjonują w Podaninie, przy drodze krajowej nr 11 w województwie wielkopolskim od 1990 roku. Swoim gościom oferujemy szeroki wybór znakomitych posiłków i doskonałych warunków noclegowych. Osobą decyzyjną w firmie jest Tadeusz Pietruszka. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

Oferta

Prowadzimy restaurację, w której serwujemy dania kuchni polskiej. W naszej ofercie znajduje się organizacja imprez okolicznościowych. Nasze sale pomieszczą do 120 osób. W dodatku do dyspozycji Gości jest bar z napojami alkoholowymi.

W restauracji znajdują się trzy różne sale: kominkowa, bankietowa i konferencyjna. Zadbaliśmy o przystosowanie łazienek do osób niepełnosprawnych. Zależy nam na pełnym komforcie naszych Gości, dlatego każda sala jest klimatyzowana. Restauracja jest czynna przez całą dobę.

Wśród imprez okolicznościowych, które jesteśmy w stanie zorganizować są:
  • konferencje,
  • szkolenia,
  • spotkania biznesowe,
  • imprezy integracyjne,
  • bankiety,
  • przyjęcia okolicznościowe.
Mamy doświadczenie w przygotowywaniu spotkań rodzinnych. Nasi kucharze przygotują dla Państwa pyszne dania kuchni polskiej, podczas imprez okolicznościowych Gości obsługują doświadczeni kelnerzy.

Ponadto oprócz restauracji, mamy także hotel z komfortowymi pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi oraz apartamentem. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, radio, TV oraz telefon. Goście mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia restauracji Gościna.

Kontakt

Kontakt Gościna Restauracja

Gościna Restauracja, Podanin

Opinie (0)

Opinie o firmie Gościna Restauracja