przyjazna Protetyczne usługi, Goldlab Laboratorium ortodontyczno-protetyczne Joanna Złotkowska-Czyż, Ostrołęka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7571469596
REGON: 380321132
Rok założenia:
2018

O firmie

Laboratorium ortodontyczno-protetyczne Goldlab otworzyliśmy w Ostrołęce. Właścicielami firmy są Joanna Złotkowska-Czyż i Michał Czyż. Ze względu na zdobytą renomę i uznanie w branży, z naszych usług korzystają nie tylko klienci z województwa mazowieckiego, ale także z całej Polski.

Oferta

Stomatologia estetyczna i implantoprotetyka są naszą specjalnością. Przez lata działalności w zawodzie zdobywaliśmy doświadczenie w wielu placówkach w Polsce. Pragnęliśmy jednak stworzyć własne laboratorium, w którym działać będziemy na swoich zasadach i wykorzystamy pełnię naszych umiejętności oraz wiedzy. Cel został osiągnięty i dziś w Goldlab możemy wykonywać swoją pracę z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Połączyliśmy nowoczesne technologie, takie jak CAD/CAM i ręczne metody pracy, co pozwala uzyskać piękny wygląd zębów. Przygotowaliśmy schemat współpracy z lekarzami, dzięki któremu można zaplanować i powtarzać każdy etap prac, od projektowania wax-up po gotowe wyroby. Służymy pomocą i fachowym doradztwem. Pomożemy w wyborze optymalnego materiału oraz techniki wykonania.

Nasza oferta to:
  • prace kompozytowe,
  • prace pełnoceramiczne na podbudowie z dwutlenku cyrkonu,
  • prace pełnoceramiczne na podbudowie z dwukrzemianu litu,
  • prace ceramiczne na podbudowie metalowej,
  • prace na implantach.
Proponowane przez nas prace kompozytowe powstają z wykorzystaniem ręcznego nakładania warstwowego, a także technologii druku 3D. Dzięki zastosowaniu tych metod pracy oraz właściwościom materiału uzupełnienia wyglądają estetycznie i naturalnie. Są również w pełni bezpieczne i nie mają wpływu na ścieranie się zębów przeciwstawnych. Doskonale sprawdzają się w uzupełnieniach inlay, onlay, overlay oraz w endokoronach.

Nasze prace ceramiczne stosowane są do wykonania koron, mostów, licówek czy endokoron i innych uzupełnień. Wybór właściwego rodzaju uzupełnienia ceramicznego wcale nie jest łatwy, dlatego, znając specyfikę naszych materiałów, chętnie pomożemy w jego dokonaniu.

Co więcej, sporządzamy projekty wax-up analogowe i cyfrowe, które pozwalają na dokładne zaplanowanie prac. Uzupełnienie naszej oferty stanowią szkolenia dla techników dentystycznych.

Po szczegółowe informacje o Goldlab zapraszamy na naszą stronę internetową i do kontaktu.

Wideo

Więcej informacji

  • Pracownia Protetyczna zobacz

Kontakt

Kontakt Goldlab Laboratorium ortodontyczno-protetyczne Joanna Złotkowska-Czyż

Goldlab Laboratorium ortodontyczno-protetyczne Joanna Złotkowska-Czyż, Ostrołęka

Opinie (1)

Opinie o firmie Goldlab Laboratorium ortodontyczno-protetyczne Joanna Złotkowska-Czyż


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Fryderyk
Fryderyk
5.0
07.06.2022
Z Goldlab współpracuję od dłuższego czasu. Moi pacjenci są zachwyceni ich implantami. Naturalny wygląd zębów zapewnia im piękny uśmiech. Polecam serdecznie.