Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6431729364
REGON: 240983175
KRS: 0000307610
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Siemianowice Śląskie, Bytkowska 20
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu księgowości. Nasze Biuro rachunkowe od 2000 roku działa dla ...
Siemianowice Śląskie, Niepodległości 14 lok. 5
Specjalizujemy się w usługach rachunkowych, zajmujemy się księgowością i finansami. Zapewniamy nasz...
Siemianowice Śląskie, Śląska 39
Specjalizujemy się w usługach księgowych, które świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak...
Siemianowice Śląskie, Śląska 39
Świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Codziennie wykorzystujemy nasze wieloletnie dośw...

O firmie

Siedziba firmy Global Accounting znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Spółka prowadzi biuro rachunkowe, które zapewnia obsługę podmiotów gospodarczych różnej wielkości. Biuro powstało w 2008 roku i wykonuje usługi w oparciu o polskie i międzynarodowe standardy IAS oraz IFRS.

Oferta

Poszukiwanie nowych klientów i rynków zbytu na produkty oraz usługi zajmuje dużo czasu, dlatego obowiązki rachunkowe nałożone na każdego przedsiębiorcę przez państwo warto scedować na zewnętrzny podmiot, czyli biuro rachunkowe Global Accounting. To firma założona dla wygody osób prowadzących działalność gospodarczą, dlatego wszystkie zlecenia realizuje szybko, precyzyjnie i przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Usługi świadczone przez firmę to przede wszystkim prace księgowe, które można podzielić na pełną księgowość, związaną z księgami handlowymi oraz małą księgowość, czyli księgi przychodów i rozchodów. W ramach wykonywanych usług księgowe zajmują się sporządzaniem sprawozdań finansowych oraz rozliczaniem podatków VAT, CIT i PIT. W przypadku podatku o towarów i usług możliwe jest jego rozliczanie w ramach unijnej deklaracji InTRASTAT. Powiązane jest z tym reprezentowaniem klientów przed Urzędem Celnym.

Ponadto na ofertę biura składają się takie działania jak:
  • plany kont
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych dla GUS
  • sporządzanie sprawozdań statystycznych dla NBP
  • reprezentowanie klientów prze ZUS
  • reprezentowanie klientów przed US
Podstawą skutecznego działania Global Accounting jest porządek w dokumentach, zarówno księgowych, jak i kadrowo-płacowych. Firma prowadzi teczki osobowe każdego pracownika i uzupełnia wszelkie ewidencje, np. te związane z ewidencją czasu pracy i zwolnieniami lekarskimi. Ponadto biuro przygotowuje świadectwa pracy, umowy i zaświadczenia o zatrudnieniu oraz wysokości zarobków. Pracownicy są również zgłaszani do ZUS i kierowani na szkolenia BHP.
Oczywiście w ramach prowadzonej działalności firma służy także fachowym doradztwem. Księgowe udzielają porad w zakresie rachunkowości, podatków i kadr.

Więcej informacji związanych z działalnością Global Accounting znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Global Accounting sp. z o.o.

Global Accounting sp. z o.o., Siemianowice Śląskie

Opinie (15)

Opinie o firmie Global Accounting sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ksymena
Ksymena
5.0
15.06.2017
Przeprowadzali audyt IT w mojej firmie i zapewnili dostęp do nowoczesnej platformy sprzętowej. Ich konsultanci to prawdziwi fachowcy. Jestem zadowolona z miłej obsługi oraz efektu końcowego.
Klaudiusz
Klaudiusz
5.0
13.05.2017
Wyprodukowali stronę internetową mojej firmy. Zaprojektowali grafikę reklamową i zapewnili jej bezawaryjne funkcjonowanie, dzięki czemu liczba osób zainteresowanych moją ofertą znacznie wzrosła. Dostarczają nowoczesne rozwiązania z branży IT. Rewelacja.
Manuela
Manuela
5.0
21.04.2017
Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Global Accounting. Wszystko zawsze jest zrobione sumiennie i na czas.
Leokadiusz
Leokadiusz
5.0
22.03.2017
Księgowość na bardzo wysokim poziomie.
Liberat
Liberat
5.0
26.02.2017
Wysoka jakość za stosunkowo niewielką cenę. Warto podjąć z nimi współpracę.
Chociebor
Chociebor
5.0
13.01.2017
Na bieżąco informują mnie o zmianach ustawowych, które bezpośrednio dotyczą mojej działalności. Jestem im za to niezmiernie wdzięczny, ponieważ sam nie mam czasu co chwilę sprawdzać czy coś się zmieniło. Znacznie ułatwia mi to pracę. Serdecznie dziękuję.
Kazimierz
Kazimierz
5.0
11.12.2016
Super podejście do klienta. Nie działają na zasadzie zrobić swoje i do widzenia. Angażują się w zlecenia i realizują je kompleksowo. Ważny jest zadowolony klient, którym dzięki ich podejściu zdecydowanie jestem.
Gajusz
Gajusz
5.0
23.11.2016
Od paru lat powierzam im prowadzenie księgowości i ksiąg przychodów i rozchodów. Do tej pory się nie zawiodłem.
Juliusz
Juliusz
5.0
16.10.2016
Pracownicy posiadają dużą wiedzę, potrafią udzielić odpowiedzi na każde moje pytanie i to w sposób przystępny dla laika takiego jak ja 
Bartłomieja
Bartłomieja
5.0
03.09.2016
Wykonali analizę finansową, na podstawie której postawili diagnozę gospodarczą mojej firmy. Świetna sprawa, teraz dokładnie wiem co by trzeba było poprawić, a co działa jak należy. Dzięki, na pewno będę polecał dalej.
Józefina
Józefina
5.0
28.08.2016
Pomogli mi zarejestrować spółkę. Zajęli się załatwieniem wszelkich formalności w urzędzie. Dzięki nim wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.
Eustacjusz
Eustacjusz
5.0
29.07.2016
Prawdziwi profesjonaliści. Księgowa, z którą współpracuję zna się na rzeczy. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo i uwagi, które bardzo przydają się podczas prowadzenia firmy. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.02.2014
Gorąco polecam. 2 m-ce temu zmieniłam biuro rachunkowe i jestem bardzo zadowolona. Poprzednia księgowa okazała się wysoce niekompetentna, nie pilnowała terminów, ciągle były jakieś wezwania do US i zamiast zająć się biznesem, biegałam od urzędu do urzędu. Teraz mam spokój, wszystko na czas dostarczone, rozliczone, do tego panie pomogły mi zoptymalizować koszty i co najważniejsze reprezentują mnie przed urzędami i nigdzie nie muszę już biegać. Naprawdę gorąco polecam, miła i bardzo pomocna obsługa.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.01.2014
Polecam!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.06.2013
Profesjonalna firma, przemiła i bardzo pomocna pani, która prowadzi moją księgowość i co najważniejsze - przystępne ceny. Polecam wszystkim!