Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6431729364
REGON: 240983175
KRS: 0000307610

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowo-księgowe Global Accounting nieprzerwanie od 2008 roku. Jego siedziba znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Wyróżnia nas zaangażowanie, profesjonalizm oraz obsługa wysokich standardów. Z naszych usług skorzystało już wiele Klientów nie tylko krajowych, ale i zagranicznych.

Oferta

Czasami brakuje odpowiedniej wiedzy lub czasu na zajęcie się kompleksową księgowością firmy. Wtedy wkracza nasze biuro Global Accounting, które zajmie się tym zawodowo! Nie jesteśmy stereotypowymi księgowymi, gdyż wyróżnia nas wielka pasja i zaangażowanie. Liczą się dla nas sukcesy Klientów oraz ich pełne zadowolenie. Jesteśmy młodym, silnym zespołem chcącym osiągnąć jeszcze więcej niż do tej pory.

Uzyskaliśmy Certyfikat księgowy, dzięki któremu możemy prowadzić księgi rachunkowe. Nasza wiedza obejmuje prawo polskie, standardy międzynarodowe IAS oraz standardy sprawozdawczości finansowej IFRS. W usługach pełnej księgowości proponujemy Państwu wyprowadzanie zaległości, sporządzanie sprawozdań finansowych oraz ewidencję należności i zobowiązań firmy. Co więcej, wyceniamy aktywa bądź pasywa, gromadzimy dowody księgowe i sporządzamy sprawozdania statystyczne, które są wymagane w GUS oraz NBP.

W dziale kadr oferujemy pełne administrowanie teczkami osobowymi, organizację szkoleń BHP, prowadzeniem ewidencji czasu pracy oraz raporty kadrowe. Za to w kwestii płac zadbamy o założenie oraz prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac bądź realizację przelewów wynagrodzeń na konta bankowe pracowników.

Ponadto oferta biura Global Accounting to rozliczenia VAT, a w nich prowadzenie ewidencji Intrastat oraz przedstawicielstwo podatkowe podmiotów spoza Unii Europejskiej. Wykonamy również analizy i raportowanie finansowe oraz doradzimy w kwestiach księgowych. Przygotowujemy biznesplany, organizujemy dział księgowości, rejestrujemy spółki lub działalności oraz pozyskujemy korzystne kredyty.

Działalność naszej firmy objęta jest ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług księgowych.

Global Accounting to biuro zapewniające profesjonalne wykonanie zlecenia. Gwarantujemy miłą atmosferę, terminowość oraz rzetelność. Z chęcią odciążymy Państwa od obowiązków księgowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Global Accounting sp. z o.o.

Global Accounting sp. z o.o., Siemianowice Śląskie

Słowa kluczowe

Opinie (15)

Opinie o firmie Global Accounting sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ksymena
Ksymena
5.0
15.06.2017
Przeprowadzali audyt IT w mojej firmie i zapewnili dostęp do nowoczesnej platformy sprzętowej. Ich konsultanci to prawdziwi fachowcy. Jestem zadowolona z miłej obsługi oraz efektu końcowego.
Klaudiusz
Klaudiusz
5.0
13.05.2017
Wyprodukowali stronę internetową mojej firmy. Zaprojektowali grafikę reklamową i zapewnili jej bezawaryjne funkcjonowanie, dzięki czemu liczba osób zainteresowanych moją ofertą znacznie wzrosła. Dostarczają nowoczesne rozwiązania z branży IT. Rewelacja.
Manuela
Manuela
5.0
21.04.2017
Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Global Accounting. Wszystko zawsze jest zrobione sumiennie i na czas.
Leokadiusz
Leokadiusz
5.0
22.03.2017
Księgowość na bardzo wysokim poziomie.
Liberat
Liberat
5.0
26.02.2017
Wysoka jakość za stosunkowo niewielką cenę. Warto podjąć z nimi współpracę.
Chociebor
Chociebor
5.0
13.01.2017
Na bieżąco informują mnie o zmianach ustawowych, które bezpośrednio dotyczą mojej działalności. Jestem im za to niezmiernie wdzięczny, ponieważ sam nie mam czasu co chwilę sprawdzać czy coś się zmieniło. Znacznie ułatwia mi to pracę. Serdecznie dziękuję.
Kazimierz
Kazimierz
5.0
11.12.2016
Super podejście do klienta. Nie działają na zasadzie zrobić swoje i do widzenia. Angażują się w zlecenia i realizują je kompleksowo. Ważny jest zadowolony klient, którym dzięki ich podejściu zdecydowanie jestem.
Gajusz
Gajusz
5.0
23.11.2016
Od paru lat powierzam im prowadzenie księgowości i ksiąg przychodów i rozchodów. Do tej pory się nie zawiodłem.
Juliusz
Juliusz
5.0
16.10.2016
Pracownicy posiadają dużą wiedzę, potrafią udzielić odpowiedzi na każde moje pytanie i to w sposób przystępny dla laika takiego jak ja 
Bartłomieja
Bartłomieja
5.0
03.09.2016
Wykonali analizę finansową, na podstawie której postawili diagnozę gospodarczą mojej firmy. Świetna sprawa, teraz dokładnie wiem co by trzeba było poprawić, a co działa jak należy. Dzięki, na pewno będę polecał dalej.
Józefina
Józefina
5.0
28.08.2016
Pomogli mi zarejestrować spółkę. Zajęli się załatwieniem wszelkich formalności w urzędzie. Dzięki nim wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.
Eustacjusz
Eustacjusz
5.0
29.07.2016
Prawdziwi profesjonaliści. Księgowa, z którą współpracuję zna się na rzeczy. Zawsze mogę liczyć na fachowe doradztwo i uwagi, które bardzo przydają się podczas prowadzenia firmy. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.02.2014
Gorąco polecam. 2 m-ce temu zmieniłam biuro rachunkowe i jestem bardzo zadowolona. Poprzednia księgowa okazała się wysoce niekompetentna, nie pilnowała terminów, ciągle były jakieś wezwania do US i zamiast zająć się biznesem, biegałam od urzędu do urzędu. Teraz mam spokój, wszystko na czas dostarczone, rozliczone, do tego panie pomogły mi zoptymalizować koszty i co najważniejsze reprezentują mnie przed urzędami i nigdzie nie muszę już biegać. Naprawdę gorąco polecam, miła i bardzo pomocna obsługa.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.01.2014
Polecam!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.06.2013
Profesjonalna firma, przemiła i bardzo pomocna pani, która prowadzi moją księgowość i co najważniejsze - przystępne ceny. Polecam wszystkim!