Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5921773797
REGON: 220142451
Rok założenia:
2005
Branża:

Polecane oferty

Osielsko, Jana Pawła II 72 lok. 2
Szkło to niezwykle elegancki dodatek do praktycznie każdej konstrukcji i wnętrza. Nadaje delikatny ...
Łabiszyn, Powstańców Wielkopolskich 25 lok. 15
SPECULO to firma w której cenimy sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność. Zafascynowało nas sz...
Nasza firma posiada bogate doświadczenie. Wszyscy nasi pracownicy, którzy pracują w dziale technicz...
Warszawa, Staffa 16/18 lok. 42
Głównym profilem naszej działalności jest import szyb zespolonych. Szyby zespolone to takie, które ...

O firmie

Siedziba firmy Glass-Serwis znajduje się w Zblewie, w powiecie starogardzkim, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo Eweliny Wysockiej specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn przeznaczonych do obróbki szkła. Działa na rynku od 2005 roku.

Oferta

Szkło jest powszechnie stosowane w budownictwie i pracach wykończeniowych. Jego właściwości sprawiają, że do obróbki szkła płaskiego i innych odmian potrzebne są specjalistyczne urządzenia, a te dostarcza firma Glass-Serwis. Przedsiębiorstwo od lat projektuje i wytwarza w swoim zakładzie pojedyncze maszyny i całe linie produkcyjne, które używane są w zakładach produkujących szkło budowlane. Rozwiązania stosowane przez firmę sprawiają, że dostarczane urządzenia są funkcjonalne, wytrzymałe i ekonomiczne w eksploatacji. W ofercie znajdują się określone konstrukcje, ale na specjalne zamówienie można wykonać dostosowane do Państwa oczekiwań urządzenia. Podstawą firmowej oferty są maszyny do rozkroju szkła, np. stoły do ręcznej i mechanicznej obróbki. Dostępne są też stoły załadowcze, kontenery na szklaną stłuczkę i inne konstrukcje bez których niemożliwe jest przenoszenie i składowanie szklanych elementów.

Glass-Serwis oferuje też klientom:
  • urządzenia do szyb zespolonych
  • urządzenia do szprosów
  • urządzenia do ramek
  • urządzenia do obróbki szkła
  • urządzenia do mycia szkła
  • piaskarki
  • urządzenia do produkcji okien
W przypadku urządzeń do szyb produkowane są m. in. myjki pionowe do szkła oraz dozowniki do uszczelniania szkła na gorąco. Z kolei do szprosów polecane są urządzenia do cięcia ramek i montażu. Inne rozwiązania, które znajdują się w ofercie to stoły do montażu okien, piaskarki, wiertarki i szlifierki w odmianach mechanicznych i ręcznych.

Poza produkcją maszyn firma zajmuje się usługową obróbką metalu i to zarówno mniejszych, jak i wielkogabarytowych elementów. Wykonywane jest gięcie blach i cięcie metalu laserem. Metal, który można precyzyjnie rozdzielić to miedź, aluminium oraz stal nierdzewna i konstrukcyjna. Ponadto w zakładzie realizowane jest toczenie, frezowanie, dłutowanie, wiercenie i wiele innych czynności, np. malowanie.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o maszynach produkowanych przez Glass-Serwis. Więcej, w tym dokładny opis maszyn, znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Glass-Serwis Ewelina Wysocka

Glass-Serwis Ewelina Wysocka, Zblewo

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Glass-Serwis Ewelina Wysocka

Tagi