Obsługa prawna spółek i przedsiębiorców
Obsługa prawna spółek i przedsiębiorców, Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5252070586
REGON: 013192587
KRS: 0000217607
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Gessel, Koziorowski znajduje się w Warszawie. Skupiamy się na pomocy prawnej udzielanej przedsiębiorcom z różnych branż. Rozpoczęliśmy działalność w 1998 roku.

Oferta

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Gessel, Koziorowski powstała z myślą o udzielaniu wsparcia klientom biznesowym. Nawiązujemy dłuższą współpracę oraz wspieramy w ramach jednorazowych umów firmy działające w ramach prawa polskiego i niemieckiego z branży IT, energetycznej, budowlanej, transportowej, handlowej, finansowej i wielu innych. W ramach wsparcia rozwoju i zapewnienia bezpieczeństwa klientom udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisma procesowe i przedprocesowe, a także reprezentujemy w sądach i przed organami administracji. Zajmujemy się sprawami związanymi z takimi dziedzinami prawa, jak:
  • prawo funduszy inwestycyjnych,
  • prawo nieruchomości,
  • prawo korporacyjne,
  • prawo papierów wartościowych,
  • prawo bankowe,
  • prawo spółek,
  • prawo handlowe,
  • prawo konkurencji,
  • prawo konsumenckie,
  • prawo własności intelektualnej.
Prowadzimy też sprawy w zakresie prawa karnego gospodarczego, cywilnego, podatkowego, konkurencji i konsumentów oraz pracy. Zajmujemy się też prawem medycznym, farmaceutycznym i kontraktami menadżerskimi. Wspieramy klientów w zakładaniu, przekształcaniu i zamykaniu działalności gospodarczej oraz w fuzjach i przejęciach. Oferujemy też pomocą związaną z RODO, podatkami i transakcjami zagranicznymi. W razie potrzeby w pomoc angażujemy specjalistów prawnych z różnych branż. Więcej informacji o działalności Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Gessel, Koziorowski udzielamy pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p.

Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p., Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Sp.p.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.