Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372202092
REGON: 122721877
Rok założenia:
2017

Polecane oferty

Nasza specjalność to usługi ogólnobudowlane. Domy budujemy do stanu surowego. Klientom zapewniamy k...
Specjalnością firmy należącej do Wiesława Wadyla są usługi budowlane. Proponujemy szeroki zakres pr...
Pracowników mojej firmy cechuje bogate doświadczenie zawodowe, które codziennie wykorzystujemy, świ...
Nasza firma Tuptex działa od wielu lat w branży budowlanej. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na p...

O firmie

Nasza firma ma swoją siedzibę w Pogorzanach, w powiecie limanowskim, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów i budowie domów pod klucz. Właścicielem firmy jest Gerard Cygal.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

W branży budowlano-remontowej jesteśmy obecni już od kilku lat, tworzymy zespół fachowców z wiedzą i doświadczeniem, łączymy teorię z praktyką, a także nieustannie obserwujemy zmieniające się trendy wnętrzarskie. Zajmujemy się usługami budowlanymi, w tym wykańczaniem wnętrz.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • dekarstwo,
  • remonty klatek schodowych,
  • remonty budynków mieszkalnych,
  • malowanie,
  • docieplenia,
  • elewacje.
Zrealizowaliśmy już wiele dużych projektów, spełniając marzenia ludzi o ich własnych czterech kątach zaaranżowanych zgodnie z ich projektami, a także wyobrażeniami.

Prace remontowe wykonujemy zarówno dla klientów prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych, jak również współpracujemy z małymi i większymi firmami. Wykonujemy dekoracje ścienne, renowacje parkietów, układamy panele i kafelki, zajmujemy się również drobną hydrauliką i elektryką. Wciąż poszerzamy zakres naszych usług, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Cenimy Państwa czas i komfort, jesteśmy świadomi tego, jak istotne jest dla Państwa, aby otrzymać od nas mieszkanie, w którym będzie można natychmiast zamieszkać. To było dla nas bodźcem, aby wzbogacić ofertę o wykończenia pod klucz. Zadbamy o Państwa mieszkanie kompleksowo, ograniczając koszty i czas współpracy z kilkoma firmami remontowymi. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, dołożymy wszelkich starań, aby efekt prac remontowych Państwa zadowolił.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Gerard Cygal

Gerard Cygal, Pogorzany

Opinie (0)

Opinie o firmie Gerard Cygal