Remonty i budowa domów pod klucz
Remonty i budowa domów pod klucz, Gerard Cygal, Pogorzany

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7372202092
REGON: 122721877
Rok założenia:
2017

O firmie

Nasza firma ma swoją siedzibę w Pogorzanach, w powiecie limanowskim, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu remontów i budowie domów pod klucz. Właścicielem firmy jest Gerard Cygal.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

W branży budowlano-remontowej jesteśmy obecni już od kilku lat, tworzymy zespół fachowców z wiedzą i doświadczeniem, łączymy teorię z praktyką, a także nieustannie obserwujemy zmieniające się trendy wnętrzarskie. Zajmujemy się usługami budowlanymi, w tym wykańczaniem wnętrz.

W ramach oferty świadczymy takie usługi jak:
  • dekarstwo,
  • remonty klatek schodowych,
  • remonty budynków mieszkalnych,
  • malowanie,
  • docieplenia,
  • elewacje.
Zrealizowaliśmy już wiele dużych projektów, spełniając marzenia ludzi o ich własnych czterech kątach zaaranżowanych zgodnie z ich projektami, a także wyobrażeniami.

Prace remontowe wykonujemy zarówno dla klientów prywatnych i spółdzielni mieszkaniowych, jak również współpracujemy z małymi i większymi firmami. Wykonujemy dekoracje ścienne, renowacje parkietów, układamy panele i kafelki, zajmujemy się również drobną hydrauliką i elektryką. Wciąż poszerzamy zakres naszych usług, aby zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Cenimy Państwa czas i komfort, jesteśmy świadomi tego, jak istotne jest dla Państwa, aby otrzymać od nas mieszkanie, w którym będzie można natychmiast zamieszkać. To było dla nas bodźcem, aby wzbogacić ofertę o wykończenia pod klucz. Zadbamy o Państwa mieszkanie kompleksowo, ograniczając koszty i czas współpracy z kilkoma firmami remontowymi. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, dołożymy wszelkich starań, aby efekt prac remontowych Państwa zadowolił.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Marki i specjalizacje

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Gerard Cygal

Gerard Cygal, Pogorzany

Opinie (0)

Opinie o firmie Gerard Cygal