Kompleksowe usługi geodezyjne
Kompleksowe usługi geodezyjne, Geodezja. Piotr Biernacik, Żywiec

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6782183577
REGON: 240038330
Rok założenia:
2005

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Piotr Biernacik znajduje się w Żywcu, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w usługach geodezyjnych oraz kartograficznych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2005 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest geodezyjna obsługa inwestycji. W naszej ofercie można znaleźć usługi geodezyjne oraz kartograficzne. Możemy Państwu zaproponować sporządzanie map do celów projektowych, a także numerycznych. Ponadto wykonujemy:
  • pomiary wstępne,
  • pomiary aktualizacyjne,
  • pomiary realizacyjne,
  • pomiary inwentaryzacyjne.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy podział nieruchomości. Wykonamy także badania geotechniczne. Oprócz tego jesteśmy w stanie wykonać badania geometrii budowli i urządzeń przemysłowych. Świadczymy nadzór geologiczny nad inwestycjami.

Oferta naszej firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Nasza oferta obejmuje również opracowanie przestrzenne ukształtowania terenu. Oprócz tego wykonamy pomiary objętości mas ziemnych, odkształceń budowli oraz osnowy realizacyjnej poziomej i wysokościowej. Uzupełnienie naszej oferty stanowią pomiary sytuacyjno-wysokościowe.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam sprawną oraz rzetelną realizację zleceń.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Pozwolenie na budowę – jak je uzyskać i ile wyniosą łączne koszty?
Pozwolenie na budowę – jak je uzyskać i ile wyniosą łączne koszty?
Pozwolenie na budowę jest niezbędnym dokumentem upoważniającym do rozpoczęcia budowy. Jak wyglądają formalności, ile kosztuje i w jaki sposób można je uzyskać?

Wideo

Kontakt

Kontakt Geodezja. Piotr Biernacik

Geodezja. Piotr Biernacik, Żywiec

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Geodezja. Piotr Biernacik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Remigiusz
Remigiusz
5.0
24.09.2019
Dokumentacja do celów prawnych, jaką dla mnie sporządzili, była kompletna i dokładna. Jestem wdzięczny, polecam.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
02.07.2019
Zajmowali się obsługą budowy obiektu inżynierskiego. Pracownicy są bardzo pomocni i rzetelni. Polecam serdecznie.
Alex
Alex
5.0
18.05.2019
Firmę polecił mi znajomy, który wcześniej korzystał z ich usług. Postanowiłem skonsultować się z firmą w celu ustalenia terminu realizacji zlecenia na podział nieruchomości. W ciągu kilku dni cała praca była wykonana. Polecam.
Edwin
Edwin
5.0
23.03.2019
Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Precyzyjnie wykonali mapę do celów zagospodarowania przestrzennego. Solidna firma, atrakcyjne ceny, terminowość. Super, polecam wszystkim.
Herbert
Herbert
5.0
17.01.2019
Bardzo profesjonalna firma. Zleciłem im wykonanie pomiarów geodezyjnych, które wykonali bardzo rzetelnie. Praca wykonana bardzo dobrze, wszystko przebiegło profesjonalnie. Dotrzymali terminu, warto skorzystać z ich oferty.