Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9461136073
REGON: 060246645
Rok założenia:
2007

Polecane oferty

W branży geodezyjnej jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania klientó...
Świadczymy usługi z zakresu geodezji oraz kartografii. Oferujemy obsługę geodezyjną inwestycji. Spe...
Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych. Udzielamy porad prawnych, które dotycz...
Art-Land oferuje szeroki zakres usług geodezyjnych dla osób prywatnych oraz instytucji państwowych....

O firmie

Firma Geo-Spectrum znajduje się w Lublinie. Działalność rozpoczęliśmy w 2007 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług geodezyjnych i kartograficznych. Właścicielem jest Radosław Jawiarczyk.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obsługa geodezyjna inwestycji. Posiadamy 11-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje przeprowadzanie inwentaryzacji obiektów, wytyczanie obiektów, podział nieruchomości, sporządzanie map do celów projektowych, wznawianie granic, a także wykonywanie pomiarów działek i pomiarów wodnych. Dodatkowo zajmujemy się rozgraniczaniem granic i przygotowywaniem map do celów projektowych.

Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów geodezyjnych, które pozwalają nam na wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów. Korzystamy również z nowoczesnych technologii, co znacznie usprawnia wykonywanie naszych zleceń.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra geodetów z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Geo-Spectrum w Lublinie.

Kontakt

Kontakt Geo-Spectrum

Geo-Spectrum, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Geo-Spectrum