Prace geologiczno-inżynierskie na najwyższym poziomie
Prace geologiczno-inżynierskie na najwyższym poziomie, Geko Geologia, ekologia, konsulting, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 19:00
Wt.
08:00 - 19:00
Śr.
08:00 - 19:00
Cz.
08:00 - 19:00
Pt.
08:00 - 19:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8941544334
REGON: 932971280
Rok założenia:
2004

O firmie

Firma Geko została założona w 2004 roku. Działamy w branży geologicznej, ekologicznej, a także doradzamy w zakresie projektów środowiskowych. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Wojciech Zieliński. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy.

Oferta

W naszym przedsiębiorstwie Geko pracuje wykwalifikowana kadra, która zajmuje się fachowym doradztwem w zakresie polityki i inżynierii środowiskowej. Działamy już od około 15 lat, dlatego bez wątpienia możemy polegać na dużym doświadczeniu i nabytych kompetencjach. Ponadto wykonujemy kompleksowe usługi projektowe, które swym zakresem obejmują cały proces inwestycyjny dotyczący ochrony środowiska, zagospodarowania złóż oraz gospodarki wodnej.

Przez lata praktyki zawodowej wnikliwie poznaliśmy wszelkie niuanse z geologii, geofizyki czy też geotechniki. Naszą specjalizacją jest także gospodarka odpadami. Zajmujemy się planowaniem w zakresie ochrony środowiska oraz oceną oddziaływania przedsięwzięć, które mają wpływ na ekosystem. Co więcej, bacznie monitorujemy jakość wód podziemnych i powierzchniowych, a także powietrza i gleb.

W skład naszych zróżnicowanych usług wchodzi wiercenie studni, a także likwidacja ujęć podziemnych. Inwestycje lądowe i wodne poprzedzamy istotnymi pracami laboratoryjnymi i terenowymi. Zapewniamy, że kontrola jakości robót ziemnych i sporządzone ekspertyzy zostaną wykonane zgodnie z przepisami i w sposób bardzo rzetelny. Pracownicy Geko wykonują operaty wodnoprawne.

Oferta naszego przedsiębiorstwa jest wystosowana dla pracowników z sektora administracji samorządowej i państwowej czy przemysłu, jak też osób prywatnych. Zapewniamy całościowe doradztwo przy wielu różnorodnych projektach środowiskowych.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pozostałe informacje na temat działalności firmy Geko.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Geko Geologia, ekologia, konsulting

Geko Geologia, ekologia, konsulting, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Geko Geologia, ekologia, konsulting

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.03.2016
GEKO wykonało prace rzetelnie, profesjonalnie. Wyniki badań otrzymaliśmy w deklarowanym czasie. Przedsiębiorstwo godne polecenia.