przyjazna Radcy prawni, Gaudium Łukasz Michalik, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732681203
REGON: 365094834
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

Nazywam się Łukasz Michalik i jestem prawnikiem, prowadzę swoją Kancelarię Radcy Prawnego Gaudium, która znajduje się w Częstochowie. Kancelaria powstała w 2016 roku.

Oferta

Specjalizuję się w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej dla Klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Pracuję stale z wykorzystaniem specjalistycznych Systemów Informacji Prawnej, zapewniam pełne doradztwo w razie jakichkolwiek problemów natury prawnej. Zajmuję się reprezentacją Klientów w postępowaniach sądowych, w postępowaniach przed urzędami oraz organami administracji publicznej. Prowadzę sprawy z takiego zakresu jak:
 • prawo cywilne,
 • prawo rodzinne,
 • prawo administracyjne i podatkowe,
 • prawo gospodarcze,
 • prawo handlowe,
 • prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.
Prowadzę sprawy o stwierdzenie nabycia spadku oraz o dział spadku, sprawy rozwodowe, sprawy o podział majątku wspólnego, sprawy alimentacyjne, sprawy meldunkowe, sprawy o ustalenie pozostawania w stosunku prac czy sprawy pracownicze. Zajmuję się prowadzeniem spraw z zakresu rozliczeń związanych z zatrudnieniem, spraw o świadczenia z ZUS, spraw upadłościowych, spraw koncesji, zezwoleń i wielu innych.

Przygotowuję informacje oraz opinie prawne, zajmuję się opracowywaniem projektów umów oraz aktów prawnych. Zapewniam prowadzenie negocjacji w imieniu Klienta, wykonuję czynności windykacji pozasądowej .

W celu umówienia spotkania zapraszam do kontaktu z moją kancelarią Gaudium w Częstochowie.

Kontakt

Kontakt Gaudium Łukasz Michalik

Gaudium Łukasz Michalik, Częstochowa

Aktualności

 • pomoc prawna

  04.07.2024

  Czy szukasz profesjonalnej pomocy prawnej w sprawach cywilnych? Radca prawny Łukasz Michalik to doświadczony specjalista, który oferuje kompleksowe usługi prawne, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki szerokiej wiedzy i praktyce w dziedzinie prawa cywilnego, radca prawny Łukasz Michalik jest w stanie skutecznie reprezentować swoich klientów przed sądami, doradzać w negocjacjach umów czy pomagać w sprawach związanych z odszkodowaniami. Zapraszamy do kontaktu, aby skorzystać z profesjonalnych usług radcy prawnego Łukasza Michalika i uzyskać wsparcie w rozwiązaniu Twojej sprawy cywilnej.

  Więcej informacji

Opinie (6)

Opinie o firmie Gaudium Łukasz Michalik


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Mariusz
Mariusz
4.0
12.05.2022
Kiedy miałem problem z zakresu prawa handlowego, znajomy polecił mi tę kancelarię. Jestem bardzo zadowolony, pan Łukasz bardzo mi pomógł.
Gabriela
Gabriela
4.0
17.03.2022
Polecam każdemu kto szuka dobrego specjalisty od prawa podatkowego.
Mariusz
Mariusz
5.0
09.01.2022
Świetne doradztwo prawne, nieoceniona pomoc na każdym etapie negocjacji, polecam współpracę.
Emilian
Emilian
5.0
29.11.2021
Doskonałe doradztwo jeśli chodzi o uzyskiwanie interpretacji podatkowych. Polecam tę kancelarię.
Olala
Olala
5.0
01.09.2021
Pan Michalik prowadził moją sprawę rozwodową, jestem w pełni zadowolona z jego pomocy, wszystko udało się przeprowadzić sprawnie i możliwie jak najbardziej bezboleśnie.
Adrian
Adrian
5.0
23.07.2021
Korzystałem z pomocy prawnej pana Łukasza, kiedy miałem problem z zakresu prawa handlowego. Polecam, bardzo rzeczowy i skuteczny specjalista.