Projekty wszelkiego rodzaju terenów zielonych
Projekty wszelkiego rodzaju terenów zielonych, Garden Park, Ząbki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1250927520
REGON: 014927619
Rok założenia:
1999

O firmie

Siedziba firmy Garden Park zlokalizowana jest w Ząbkach, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w pielęgnacji ogrodów. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1998 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Katarzyna Mazurczak.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Garden Park jest projektowanie, a także zakładanie ogrodów. Możemy Państwu zaproponować wykonanie projektu małej architektury ogrodowej. Korzystamy z nowoczesnych technologii, za pomocą których możemy przygotować projekt i wizualizację. Podejmiemy się także zakładania trawników, zarówno metodą tradycyjną z siewu, jak i z rolki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów automatycznego nawadniania. Proponujemy zaprojektowanie altan ogrodowych. Ponadto podejmiemy się sadzenia roślin i drzewek. Od kilku lat prowadzimy szkółkę roślin ozdobnych, które sprzedajemy hurtowo i detalicznie. Rośliny sprzedajemy w pojemnikach i z gołym korzeniem. Nasza oferta obejmuje projekty zieleni przy budynkach użyteczności publicznej. Jesteśmy w stanie zaaranżować ogrody o małej i większej powierzchni.

Oferujemy także rozmieszczenie roślinności na tarasach i balkonach. Projektujemy też ciągi komunikacyjne, ścieżki i schody ogrodowe. Na specjalne życzenie Klientów podejmujemy się także wykonawstwa nietypowych zleceń. Uzupełnienie naszej oferty stanowią prace serwisowe w okresie wiosenno-jesiennym.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Garden Park.

Artykuły

Ogród w najlepszych rękach – zaufaj projektantom Garden Park!
Ogród w najlepszych rękach – zaufaj projektantom Garden Park!
Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem dobrej firmy projektującej i wykonującej ogrody, wybierz taką, która prowadzi własną szkółkę roślin ozdobnych.
Jak zaprojektować idealny ogród?
Jak zaprojektować idealny ogród?
Jak wydobyć potencjał drzemiący w przydomowym ogródku? Jakie rośliny sprawdzą się na małej działce? Czy warto zgłosić się o pomoc do architekta krajobrazu?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Garden Park

Garden Park, Ząbki

Opinie (2)

Opinie o firmie Garden Park

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Halina
Halina
5,0
26.09.2018
Wykonali dla mnie projekt ogrodu, wszystko zostało wykonane według moich sugestii. Efekt jest zachwycający, teraz każdą wolną chwilę wraz z dziećmi spędzamy w ogrodzie. Super, polecam!!
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Angelika
Angelika
5,0
08.07.2018
Bardzo rzetelna firma, współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Podjęli się założenia, a także dalszej pielęgnacji ogrodu. Teraz chętnie wypoczywam na świeżym powietrzu. Polecam firmę Garden Park.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0