Projekty wszelkiego rodzaju terenów zielonych
Projekty wszelkiego rodzaju terenów zielonych, Garden Park, Ząbki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1250927520
REGON: 014927619
Rok założenia:
1999

O firmie

Siedziba firmy Garden Park zlokalizowana jest w Ząbkach, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w pielęgnacji ogrodów. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1998 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Katarzyna Mazurczak.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Garden Park jest projektowanie, a także zakładanie ogrodów. Możemy Państwu zaproponować wykonanie projektu małej architektury ogrodowej. Korzystamy z nowoczesnych technologii, za pomocą których możemy przygotować projekt i wizualizację. Podejmiemy się także zakładania trawników, zarówno metodą tradycyjną z siewu, jak i z rolki. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy montaż systemów automatycznego nawadniania. Proponujemy zaprojektowanie altan ogrodowych. Ponadto podejmiemy się sadzenia roślin i drzewek. Od kilku lat prowadzimy szkółkę roślin ozdobnych, które sprzedajemy hurtowo i detalicznie. Rośliny sprzedajemy w pojemnikach i z gołym korzeniem. Nasza oferta obejmuje projekty zieleni przy budynkach użyteczności publicznej. Jesteśmy w stanie zaaranżować ogrody o małej i większej powierzchni.

Oferujemy także rozmieszczenie roślinności na tarasach i balkonach. Projektujemy też ciągi komunikacyjne, ścieżki i schody ogrodowe. Na specjalne życzenie Klientów podejmujemy się także wykonawstwa nietypowych zleceń. Uzupełnienie naszej oferty stanowią prace serwisowe w okresie wiosenno-jesiennym.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Garden Park.

Artykuły

Ogród w najlepszych rękach – zaufaj projektantom Garden Park!
Ogród w najlepszych rękach – zaufaj projektantom Garden Park!
Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem dobrej firmy projektującej i wykonującej ogrody, wybierz taką, która prowadzi własną szkółkę roślin ozdobnych.
Jak zaprojektować idealny ogród?
Jak zaprojektować idealny ogród?
Jak wydobyć potencjał drzemiący w przydomowym ogródku? Jakie rośliny sprawdzą się na małej działce? Czy warto zgłosić się o pomoc do architekta krajobrazu?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Garden Park

Garden Park, Ząbki

Opinie (1)

Opinie o firmie Garden Park

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Angelika
Angelika
5,0
08.07.2018
Bardzo rzetelna firma, współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Podjęli się założenia, a także dalszej pielęgnacji ogrodu. Teraz chętnie wypoczywam na świeżym powietrzu. Polecam firmę Garden Park.
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0