Projekty wszelkiego rodzaju terenów zielonych
Projekty wszelkiego rodzaju terenów zielonych, Garden Park, Ząbki

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1250927520
REGON: 014927619
Rok założenia:
1999

O firmie

Przedsiębiorstwo Garden Park istnieje od 1998 roku. Siedziba mieści się w Ząbkach, w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Od 2004 roku prowadzimy również szkółkę roślin ozdobnych. Firmą zarządza Katarzyna Mazurczak.

Oferta

Zakładanie i projektowanie ogrodów to nasze nadrzędne zadanie, które staramy się realizować na jak najwyższym poziomie od dziewiętnastu lat. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, a także znacznie poszerzyliśmy ofertę. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw z Ząbków i okolic.

Zakres naszych obowiązków obejmuje projektowanie ogrodów, a także małej architektury ogrodowej. W tym calu korzystamy z nowoczesnych technologii, za pomocą których możemy przygotować projekt i wizualizację. Dzięki temu klient łatwiej wyobrazi sobie efekt końcowy. Ponadto zajmujemy się zakładaniem trawników metodą tradycyjną z siewu oraz z rolki.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Ogrodnictwo to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i z ogromnym zaangażowaniem.

Do naszych obowiązków należy także montaż systemów automatycznego nawadniania, projektowanie altan ogrodowych, a także sadzenie roślin i drzewek. Od kilku lat prowadzimy szkółkę roślin ozdobnych, które sprzedajemy hurtowo i detalicznie. Rośliny sprzedajemy w pojemnikach i z gołym korzeniem.

Specjalizujemy się też w wykonawstwie projektów zieleni przy budynkach użyteczności publicznej, aranżowaniu ogrodów o małej i większej powierzchni oraz przygotowywaniu projektów, dotyczących rozmieszczenia roślinności na tarasach i balkonach. Projektujemy też ciągi komunikacyjne, ścieżki i schody ogrodowe.

Uzupełnieniem asortymentu każdego ogrodu są placyki grillowe, altanki, murki ogrodowe, trejaże, pergole drewniane i palisady. Na specjalne życzenie klientów podejmujemy się także wykonawstwa nietypowych zleceń. W okresie wiosenno-jesiennym przeprowadzamy szereg prac serwisowych, które dotyczą systemów nawadniających.

Dokładamy wszelkich starań, by Państwa ogród wyglądał zawsze świeżo i schludnie. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Garden Park.

Zapraszamy.

Artykuły

Jak zaprojektować idealny ogród?
Jak zaprojektować idealny ogród?
Jak wydobyć potencjał drzemiący w przydomowym ogródku? Jakie rośliny sprawdzą się na małej działce? Czy warto zgłosić się o pomoc do architekta krajobrazu?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Garden Park

Garden Park, Ząbki

Opinie (0)

Opinie o firmie Garden Park