Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932416658
REGON: 193025556
Branża:

O firmie

Gal-Optyk należy do sieci salonów optycznych i został założony przez Annę Gradzińską oraz Leszka Sandomierskiego. Działamy od 2004 roku, a nasza siedziba znajduje się w Tczewie, w województwie pomorskim. Zapraszamy do nas każdego, kto chce zadbać o swój wzrok lub dobrać dla siebie modne oprawki okularowe.

Oferta

Założony przez nas salon Gal-Optyk służy poradą w doborze okularów, które zapewnią prawidłowe i komfortowe widzenie. W tym celu wyposażyliśmy się w aparaturę medyczną i na miejscu oferujemy badanie wzroku u osób dorosłych oraz u dzieci. Pracujemy na sprzęcie, który umożliwia nam uzyskanie niezbędnych wyników badań w ciągu kilku minut. Na ich podstawie dobieramy dla Klientów szkła lub soczewki, a także:
  • okulary z antyrefleksem,
  • okulary do jazdy samochodem,
  • okulary do czytania,
  • okulary progresywne,
  • okulary pryzmatyczne,
  • soczewki progresywne.
Możemy dopasować idealne okulary dla osób, które chcą zabezpieczyć wzrok przed niebieskim światłem komputera, przed niebezpiecznymi dla wzroku promieniami słonecznymi UV lub przed oślepiającymi reflektorami aut podczas jazdy samochodem. Mamy też specjalne szkła dla tych osób, które zmagają się jednocześnie z daleko i krótkowzrocznością, albo potrzebują prawidłowej korekcji wady wzroku, na przykład zeza.

Oprócz samych szkieł i soczewek chętnie doradzimy w doborze modnych oprawek okularowych, a także dobieramy potrzebne środki do pielęgnacji, a w tym płyny, ściereczki i etui. Na miejscu zajmujemy się również naprawą oprawek okularowych.

Zapraszamy do naszego salonu! Realizujemy recepty na NFZ, a także honorujemy kartę dużej rodziny - kadra Gal-Optyk z Tczewa.

Kontakt

Kontakt Gal-Optyk Spółka cywilna Anna Gardzińska, Leszek Sandomierski

Gal-Optyk Spółka cywilna Anna Gardzińska, Leszek Sandomierski, Tczew

Opinie (3)

Opinie o firmie Gal-Optyk Spółka cywilna Anna Gardzińska, Leszek Sandomierski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
20.05.2022
Mam od nich oprawki Ray Ban, które są bardzo stylowe i świetnie pasują do twarzy. Pani z obsługi bardzo chętnie pomogła i dobrała też lepsze szkła z ochroną przed UV.
Kasia
Kasia
5.0
08.03.2022
Mają tutaj świetną obsługę, która wykonała sprawnie badanie u mojego dziecka. Córeczka nie płakała i dobraliśmy dla niej okulary pryzmatyczne.
Karolina
Karolina
4.0
31.01.2022
Polecam serdecznie ten salon optyczny. Na miejscu zrobiłam badanie, a także dobrałam dla siebie bardzo ładne oprawki okularowe. Czuję się w nich dobrze i dlatego chętnie je noszę.