Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5070041478
REGON: 384982735
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

GAgatki to działalność, którą w 2019 roku założyła Agata Nagórniewicz. Siedziba znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim na terenie województwa łódzkiego.

Oferta

Chustonoszenie to metoda noszenia dziecka znana od pokoleń. W ostatnim czasie zyskuje na popularności, ponieważ ponownie doceniono jej zalety, jakimi jest, chociażby budowanie więzi z rodzicem oraz wygodna w poruszaniu się z dzieckiem, którego nie trzeba nosić na rękach. Bliskość rodzica sprawia, że dziecko się wycisza i jest spokojniejsze.

Metody noszenia dziecka w chuście trzeba się jednak nauczyć, aby była bezpieczna dla malucha. W ramach naszej działalności pokazujemy jak składać chustę i uczymy tej techniki rodziców malutkich dzieci. Ponadto w naszej ofercie znajduje się również:
  • sprzedaż chust,
  • wypożyczanie chust,
  • uczenie masażu Shantala,
  • doradztwo w budowaniu więzi dziecka z rodzicem.
Nasze chusty wykonane są z wysokiej jakości, naturalnych materiałów, są bezpieczne i przyjemne dla skóry noworodka oraz solidne i wytrzymałe. Dostępne w wielu kolorach.

Osoby zainteresowane ofertą firmy GAgatki z Tomaszowa Mazowickiego zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt GAgatki Agata Nagórniewicz

GAgatki Agata Nagórniewicz, Tomaszów Mazowiecki

Opinie (1)

Opinie o firmie GAgatki Agata Nagórniewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daria
Daria
5.0
21.10.2022
Agatka to nie tylko fantastyczny doradca od chustonoszenia, ale przede wszystkim dobry człowiek ❤️ Już od wejścia wiedziałam, że znajdziemy wspólny język ❤️ Nauczyłam się wiązać chustę w bardzo szybki sposób i pokonałam wszystkie swoje lęki. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania i to nie tylko te o chustach. Dodatkowo spędziłam bardzo miło czas. Agatka pomogła mi dobrać chustę później online i cały czas mogę na nią liczyć w razie wątpliwości ❤️ Cudowna kobieta i profesjonalistka w każdym calu ❤️❤️❤️