Ogrodzenia panelowe, siatki ogrodzeniowe i podmurówki betonowe
Ogrodzenia panelowe, siatki ogrodzeniowe i podmurówki betonowe, Gadmet Patrycja Drożdżał, Gadka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6312564980
REGON: 260688325
Rok założenia:
2013

O firmie

Firmę Gadmet, którą prowadzi Patrycja Drożdżał, znajdą Państwo w Gadce. W ramach naszej działalności zajmujemy się dystrybucją i montażem ogrodzeń.

Oferta

Ogrodzenia, które Państwu dostarczamy są wytrzymałe, estetyczne i praktyczne. Nie ograniczając się wyłączeni do sprzedaży, zapewniamy również pomoc w doborze oraz montażu ogrodzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo ogrodzenia aluminiowe i kute. Oferujemy ogrodzenia metalowe, które wyróżniają się wysoką jakość wykonania i nowoczesnym wyglądem. Ogrodzenia z metalu, znajdujące się w naszej ofercie, zostały zabezpieczone przed korozją w systemie Duplex. Zostały poddany cynkowaniu oraz malowaniu proszkowemu.

Ważnym elementem naszej oferty są również ogrodzenia panelowe, które zapewniają długą żywotność oraz są proste w montażu. Składają się z takich elementów, jak:
  • przęsło.
  • panele,
  • słup,
  • obejmy,
  • podmurówka,
  • brama dwuskrzydłowa,
  • brama przesuwna,
  • furtka.
W naszej ofercie znajdą Państwo też panele ogrodzeniowe zgrzewane 3D, idealnie nadające się do grodzenia posesji prywatnych, firm czy parkingów. Oferujemy panele malowane proszkowo i ocynkowane. Zajmujemy się również sprzedażą i montażem siatki ogrodzeniowej, w tym siatki ocynkowanej oraz powlekanej powłoką PCV. Ponadto dostarczamy podmurówki betonowe, w tym podmurówki jednostronne oraz dwustronne barwione.

Nowością są sztachetki metalowe firmy HANBUD. Są u nas dostępne w sześciu wzorach i dziewięciu kolorach. Zostały wykonane z blachy ocynkowanej powlekanej powłoką poliestrową. Są estetyczne i trwałe.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Gadmet w Gadce.

Artykuły

Dlaczego warto postawić na ogrodzenia panelowe od Gadmet?
Dlaczego warto postawić na ogrodzenia panelowe od Gadmet?
Czym są ogrodzenia panelowe i jakie są ich rodzaje? Jakie wyróżniamy ich zalety? Gdzie można je zakupić w najwyższej jakości? Dowiedz się o tym w artykule.
Poznaj zalety metalowych ogrodzeń posesji z oferty firmy Gadmet!
Poznaj zalety metalowych ogrodzeń posesji z oferty firmy Gadmet!
Jako zabezpieczenie posesji można wykorzystać np. produkowane przez Gadmet ogrodzenia metalowe. Dowiedz się o nich więcej i sprawdź, jakie mają zalety!

Wideo

Kontakt

Kontakt Gadmet Patrycja Drożdżał

Gadmet Patrycja Drożdżał, Gadka

Opinie (2)

Opinie o firmie Gadmet Patrycja Drożdżał


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
03.05.2022
Sprawdzony dostawca ogrodzeń metalowych. Nowoczesny wygląd i wysoka jakość wykonania.
Zbyszek
Zbyszek
4.0
07.03.2022
Zamawiałem tutaj ogrodzenie panelowe. Zostało dostarczone w terminie i precyzyjnie zamontowane, polecam tę firmę.