Kompetentny nadzór nad inwestycją budowlaną
Kompetentny nadzór nad inwestycją budowlaną, Gądek-Architekci, Libertów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7361577500
REGON: 120998238
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Biuro architektoniczne Gądek-Architekci mieści się w Libertowie, na terenie powiatu krakowskiego, w województwie małopolskim. Firma zarządzana jest przez mgr inż. arch. Krzysztofa Gądka. W naszej pracowni wykonujemy pełno-branżowe projekty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

W pracowni architektonicznej Gądek-Architekci tworzymy pełno-branżowe projekty, które obejmują architekturę oraz wnętrza. Działalność prowadzimy od dziesięciu lat i od samego początku istnienia firmy świadczymy w pełni profesjonalne usługi. Jesteśmy świadomi, iż nasza działalność jest niezwykle istotna w budownictwie, dlatego też każdy z naszych doświadczonych architektów z pełnym zaangażowaniem i sumiennością realizuje stawiane przed nim zadania.

W skład naszej oferty wchodzą m.in.
  • nadzór nad realizowaną inwestycją,
  • projekty budowlane,
  • projekty obiektów użyteczności publicznej,
  • projekty mieszkaniowe,
  • projekty budynków handlu i usług,
  • doradztwo budowlane.
Wykonujemy także projekty związane z budownictwem energooszczędnym, które znajduje coraz więcej zwolenników. Dzięki postępowi technologicznemu, zużycie energii może zostać znacznie ograniczone, przez co koszty eksploatacji ulegają zmniejszeniu. Nasze doradztwo w tym zakresie z pewnością uświadomi Państwu, w jaki sposób odpowiednio dbać o środowisko i oszczędzać energię.

W ramach małej architektury zachęcamy także do zainteresowania się naszą ciekawą inicjatywą o nazwie Projekt Stołek. Projektujemy meble w taki sposób, aby były nie tylko meblem praktycznym, lecz także mają służyć jako dekoracja wnętrza i obiekt godny podziwiania przez odwiedzających. Nasza innowacyjna wizja pomaga nam unowocześnić meble w starszym stylu, dzięki czemu nadajemy im niepowtarzalny wygląd.

Oferta naszego biura jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów współpracy.

Zapraszamy do pracowni Gądek-Architekci.

Kontakt

Kontakt Gądek-Architekci

Gądek-Architekci, Libertów

Opinie (0)

Opinie o firmie Gądek-Architekci