Metody naturalne w walce z chorobami
Metody naturalne w walce z chorobami, Gabinet Terapii Zintegrowanej mgr Bogdan Sokołowski, Darłowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691767114
REGON: 330969547
Rok założenia:
2007

O firmie

Nazywam się Bogdan Sokołowski. Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
o specjalności masaż i fizykoterapia, oraz Medycznej Uczelni PAKT w Katowicach z zakresu medycyny manualnej. Swój Gabinet Terapii Zintegrowanej prowadzę w Darłowie, w województwie zachodniopomorskim. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Moja wiedza opiera się na bogatym doświadczeniu, które zdobywałem zarówno w kraju, jak i zagranicą. Moje kompetencje to wiedza zyskana na studiach i w Centrum Zdrowia i Rekreacji – Instytucie Morskim SPA & Welles, gdzie służyłem innym pomocą przez piętnaście lat, a także sześć lat praktyki zawodowej we własnym gabinecie. Posiadam liczne certyfikaty i dyplomy, które są świadectwem moich umiejętności.

Z powodzeniem radzę sobie nawet w trudniejszych przypadkach. Moja oferta związana jest z medycyną naturalną i zintegrowaną, a jej zakres to:
  • akupunktura i elektroakupunktura,
  • akupresura,
  • terapia manualna,
  • laseroterapia,
  • masaż leczniczy,
  • ziołolecznictwo,
  • taping rehabilitacyjny.
Stosowane przeze mnie zabiegi medycyny chińskiej i alternatywnej stosowane są na wiele różnorodnych schorzeń. Podejmuję się leczenia migreny, bólów i zawrotów głowy, szumu w uszach, trudności w oddychaniu, astmy, a także licznych problemów z układem kostnym. Wykonuję fachowy masaż kręgosłupa.

Dla mnie praktyczne i teoretyczne przygotowanie do medycyny alternatywnej było wynikiem ogromnej pasji i zainteresowania wieloma aspektami leczenia naturalnego. Jest to także kwestia powołania, bowiem Pacjent i jego zdrowie pozostają dla mnie w centrum uwagi.

Zachęcam do rejestracji telefonicznej.

Serdecznie zapraszam.

Artykuły

Czym jest akupunktura i kiedy warto ją stosować?
Czym jest akupunktura i kiedy warto ją stosować?
Akupunktura zdobyła szereg zwolenników także na Zachodzie, a jej działanie zostało potwierdzone przez badania naukowe. Kiedy jest szczególnie zalecana?

Wideo

Kontakt

Kontakt Gabinet Terapii Zintegrowanej mgr Bogdan Sokołowski

Gabinet Terapii Zintegrowanej mgr Bogdan Sokołowski, Darłowo

Opinie (1)

Opinie o firmie Gabinet Terapii Zintegrowanej mgr Bogdan Sokołowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Celina
Celina
5.0
05.05.2019
Miałam problemy z kręgosłupem, ale po kilku zabiegach u pana Bogdana bóle minęły! Naprawdę nie wiem, jak dziękować, wreszcie czuję się dobrze, to niesamowite. Świetny terapeuta, serdecznie polecam.