Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121782354
Rok założenia:
2006

O firmie

Stomatolodzy, Gabinet Stomatologiczny Łukasz Zawada, Jacek Słonimski, Oława Gabinet stomatologiczny Dentyści Oława założyliśmy w 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Oławie, na terenie województwa dolnośląskiego. Właścicielami są Jacek Słomiński i Łukasz Zawada.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W ramach naszej działalności zajmujemy się leczeniem chirurgicznym. Oferujemy takie usługi jak:
  • ekstrakcja zębów,
  • resekcja wierzchołków korzeni,
  • hemisekcja,
  • usuwanie kamienia,
  • polerowanie zębów,
  • lakowanie,
  • fluoryzacja.
W gabinecie zapewniamy także leczenie endodontyczne oraz zachowawcze z wykorzystaniem mikroskopu.

Na czym polega leczenie periodontologiczne i co wchodzi w jego skład?

Leczenie periodontologiczne polega na leczeniu chorób zęba i tkanek wokół zęba, czyli tak zwanego przyzębia. W ramach takiego leczenia proponujemy podcinanie wędzidełek, pokrywanie recesji czy pogłębianie przedsionka jamy ustnej. Możemy zająć się wykonaniem sterowanej regeneracji kości oraz tkanek. Oferujemy Państwu kiretaże zamknięte i otwarte. Dzięki leczeniu periodontologicznemu możemy uporać się z krwawieniem dziąseł, rozchwianiem zębów, brzydkim zapachem z ust czy nadwrażliwością na ciepłe i zimne potrawy oraz napoje.

Jakie usługi proponujemy w ramach rehabilitacji protetycznej?

W ramach rehabilitacji protetycznej zajmujemy się zakładaniem koron, mostów porcelanowych, implantów, protez szkieletowych i bezklamrowych, a także licówek pełnoceramicznych. Zajmujemy się implantoprotetyką. Rehabilitacja protetyczna ma na celu odbudowę brakujących lub zniszczonych zębów, a także zahamowanie rozwoju chorób jamy ustnej. Polega także na naprawieniu relacji szczęki do żuchwy. Dzięki temu przywrócone zostaną funkcje układu żucia. Wskazaniem do rehabilitacji protetycznej są także starte, pokruszone zęby, szczególnie u osób posiadających nawyk zgrzytania zębami lub ich zaciskania.

Jakie są zalety wykorzystania sprzętu rentgenowskiego firmy Sirona Orthophos XG 3D?

Dzięki wykorzystaniu tego sprzętu leczenie jest tańsze, krótsze i mniej inwazyjne. Za pomocą tego sprzętu, dzięki doborowi kierunku wszczepu implantu uniknąć można augmentacji dna zatoki szczękowej. Obciążenie implantu, kości szczęki czy żuchwy jest zoptymalizowane, podobnie jak posadowienie implantu pod względem anatomicznym. Gwarantuje to również bezpieczeństwo ścianek sąsiadujących. Sprzęt pozwala na eliminację wycisków gipsowych, które zastąpione zostają wyciskami optycznymi. W takim leczeniu wykorzystuje się bezpieczne implanty jednoetapowe. Nasz sprzęt jest całkowicie innowacyjny i pozwala na wykonywanie zdjęć tomograficznych 3D oraz pantomograficznych.

Pozostajemy do państwa dyspozycji.

Artykuły

Jak zadbać o śnieżnobiały uśmiech, czyli zabiegi stomatologii estetycznej
Jak zadbać o śnieżnobiały uśmiech, czyli zabiegi stomatologii estetycznej
W ramach stomatologii estetycznej dentysta jest w stanie zadbać o usunięcie kamienia nazębnego, ale także wykona wybielanie zębów metodą nakładkową bądź lampą.
Nowoczesna tomografia stomatologiczna w gabinecie „Dentyści”
Nowoczesna tomografia stomatologiczna w gabinecie „Dentyści”
Badania tomograficzne często jest niezbędne do rozpoczęcia leczenia stomatologicznego. Czy należy się go bać? Gdzie w Oławie można wykonać bezpieczne RTG zębów

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Gabinet Stomatologiczny Łukasz Zawada, Jacek Słonimski

Gabinet Stomatologiczny Łukasz Zawada, Jacek Słonimski, Oława

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Gabinet Stomatologiczny Łukasz Zawada, Jacek Słonimski

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Lidia
Lidia
4.0
31.05.2022
Absolutnie nie boję się nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów dentystycznych, bo w tym gabinecie znalazłam świetnych fachowców, którzy mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt.
Hubert
Hubert
5.0
10.03.2022
Bardzo dobry gabinet dentystyczny z najlepszym wyposażeniem. Można mieć pewność, że leczenie zostanie przeprowadzone tak, jak trzeba.
Błażej
Błażej
5.0
11.01.2022
Leczenie i plombowanie jest na wysokim poziomie. To bardzo zdolni dentyści.
Fabian
Fabian
4.0
12.11.2021
To dobrze, że wykonują zdjęcia RTG przed leczeniem. Widać dzięki temu dużo więcej.
1234567
1234567
5.0
19.09.2021
Kamień usuwają bardzo nowoczesną techniką. Jest dokładna i szybka.
Marianna
Marianna
5.0
07.07.2021
Zakładali mi korony. Praktycznie nie widać, że mam coś obcego na zębach. Polecam!
Kinga
Kinga
5.0
08.05.2021
To naprawdę profesjonaliści. Leczę zęby u tych dentystów już od dłuższego czasu. Wszelkie borowanie prowadzą pod znieczuleniem, dlatego też nie ma dyskomfortu.
assaf
assaf
5.0
31.03.2021
Cała oferta dotycząca periodontologii jest do pochwalenia. Wykonują szereg trudnych zabiegów, których nie każdy dentysta chce się podjąć. U mnie robili pokrywanie recesji. Wyszło super.