Profesjonalne leczenie zębów
Profesjonalne leczenie zębów, Gabinet stomatologiczny i laboratorium protetyczne Sylwia Gruss i Katarzyna Gruss, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531094412
REGON: 090080227
Rok założenia:
1989

O firmie

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego z siedzibą w Bydgoszczy, który jest prowadzony przez doświadczonego lekarza stomatologa Sylwię Gruss. Z kolei w gabinecie protetycznym można skorzystać z usług protetyka Katarzyny Gruss. Działalność rozpoczęliśmy w 1989 roku.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie stomatologii ogólnej, zachowawczej oraz estetycznej. Proponujemy wykonanie zdjęć RTG zębów, które pozwolą wykryć rozmaite problemy z zębami i zaplanować cały proces leczenia. Stosujemy nowoczesne metody leczenia kanałowego i wybielania zębów. Leczymy również paradontozę.

W ramach profilaktyki usuwamy kamień nazębny (również ultradźwiękami), piaskujemy, lakierujemy, a także lakujemy zęby. Opieką otaczamy również najmłodszych Pacjentów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem dentystycznym, który zapewnia dokładne przeprowadzenie wszystkich badań oraz precyzyjną diagnozę.

Świadczymy również usługi związane z protetyką. Proponujemy ekspresową naprawę protez oraz wykonanie protez w tym protez szkieletowych (również na zatrzaskach), nylonowych i acetalowych. Przywracamy prawidłową wysokość zwarcia przy pomocy koron porcelanowych na metalu, estetycznych koron pełnoceramicznych, nakładów (onlay) porcelanowych i kompozytowych, licówek porcelanowych i kompozytowych.

Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego Sylwii i Katarzyny Gruss w Bydgoszczy.

Kontakt

Kontakt Gabinet stomatologiczny i laboratorium protetyczne Sylwia Gruss i Katarzyna Gruss

Gabinet stomatologiczny i laboratorium protetyczne Sylwia Gruss i Katarzyna Gruss, Bydgoszcz

Opinie (3)

Opinie o firmie Gabinet stomatologiczny i laboratorium protetyczne Sylwia Gruss i Katarzyna Gruss

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.05.2015
Protezy, szybko i przede wszystkim dobrze wykonane .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.04.2015
Dentysta pierwsza klasa, jest bardzo zadowolony !!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.03.2015
Polecam !!!