Rehabilitacja kończyn dolnych
Rehabilitacja kończyn dolnych, Gabinet Fizoterapeutyczny Activ-Med Kinga Biesiada, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 22:00
Wt.
08:00 - 22:00
Śr.
08:00 - 22:00
Cz.
08:00 - 22:00
Pt.
08:00 - 22:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5632156710
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Gabinet fizjoterapeutyczny Activ-Med znajduje się w Lublinie. Jest miejscem w którym rehabilitowani są pacjenci w każdym wieku. Należy do Kingi Biesiady i od kilku lat służy pomocą wszystkim potrzebującym.

Oferta

Rehabilitacja to złożony proces, który prowadzi do poprawy stanu zdrowia, zwiększenia ruchomości ciała, a niekiedy całkowitego powrotu do sprawności. Samodzielna rehabilitacja ma duże znaczenie w utrwalaniu wyników osiągniętych podczas profesjonalnej fizjoterapii, ale by uniknąć problemów, warto zaufać profesjonalistom, szczególnie na początkowym etapie. Miejscem w którym przyjmują doświadczeni fizjoterapeuci, jest gabinet Activ-Med. Ośrodek zatrudnia fizjoterapeutów specjalizujących się w udzielaniu pomocy dzieciom i dorosłym oraz dysponuje nowoczesnym sprzętem. Sale ćwiczeń wyposażono w konstrukcje do ćwiczeń oraz aparaturę wytwarzającą w ciele osoby rehabilitowanej reakcję na zewnętrzne bodźce. Laseroterapia i ultradźwięki między innymi przyspieszają gojenie ran i zmniejszają odczucie bólu.

Activ-Med to również gabinet w którym rehabilitowane są dzieci cierpiące na porażenie mózgowe. W terapii używana jest znana od wielu lat metoda Bobath, która prowadzi do utrwalenia rozmaitych zachowań i co za tym idzie ułatwia dzieciom przyszłe życie.

Gabinet to nie tylko miejsce przeznaczone dla osób chorych, niepełnosprawnych i dochodzących do zdrowia po operacjach oraz kontuzjach. Oferta obejmuje również zabiegi poprawiające samopoczucie i poprawiające wygląd ciała. Doskonale efekty przynoszą masaże. Są to masaże lecznicze oraz:
  • masaż odchudzający
  • masaż ujędrniający
  • masaż relaksacyjny
Więcej informacji dotyczących gabinetu Activ-Med można uzyskać pod podanym numerem telefonu.


Artykuły

Gabinet fizjoterapeutyczny inny niż wszystkie!
Gabinet fizjoterapeutyczny inny niż wszystkie!
Szereg zabiegów i terapii wykonywanych w renomowanym gabinecie fizjoterapeutycznym pomaga w powrocie do zdrowia nawet po bardzo trudnych schorzeniach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Gabinet Fizoterapeutyczny Activ-Med Kinga Biesiada

Gabinet Fizoterapeutyczny Activ-Med Kinga Biesiada, Lublin

Opinie (7)

Opinie o firmie Gabinet Fizoterapeutyczny Activ-Med Kinga Biesiada

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Martyna
Martyna
5.0
09.09.2019
Masaż to doskonały pomysł na relaks! Szczególnie, jeśli masażyści znają się na swoim fachu, tak jak w gabinecie Activ Med. Jestem tam stałą klientką i polecam każdemu.
Ada
Ada
5.0
27.07.2019
Słyszałam o dobroczynnych skutkach masaży, ale to, że mogą odchudzać, to była dla mnie nowość. Zdecydowałam się na wzięcie udziału w takiej sesji i efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania!
Czarek
Czarek
5.0
20.05.2019
Bardzo dobry gabinet. Rehabilitacja przebiegła bez problemów i przyniosła duże efekty. Warto było się tu zapisać.
Kamil
Kamil
5.0
20.03.2019
Nie wiedziałem, że ultradźwięki mogą tak bardzo pomóc w dochodzeniu do zdrowia. Pierwszy raz miałem okazję brać udział w takim zabiegu w gabinecie Activ Med i mogę go polecić każdemu. Pani wyjaśniła mi wszystko, więc spory efekt nie był dla mnie zaskoczeniem.
Oskar
Oskar
5.0
11.01.2019
Usługi rehabilitacyjne na najwyższym poziomie. Tak dobrze dobrali mi ćwiczenia, że szybko doszedłem do zdrowia.
Patryk
Patryk
5.0
11.11.2018
Fizjoterapeuci z Activ Med to prawdziwi fachowcy. Przekonałem się o tym osobiście, dlatego polecam ten gabinet znajomym i rodzinie.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
25.09.2018
Polecam gabinet Activ Med. Z tak dobrym podejściem do pacjenta jeszcze się nie spotkałem.