Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7252086370
REGON: 36148797900000
KRS: 0000557292
Rok założenia:
2015

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w interesujących i inspirujących wydarzeniach kulturalnych, które realizuje własny zespół artystyczny, takich atrakcji dostarcza "Fundacja "TRANSATLANTYK FESTIVAL"". Naszą misją jest kreowanie i upowszechnianie narodowego dziedzictwa kulturowego.

"Fundacja "TRANSATLANTYK FESTIVAL"" działa w miejscowości Łódź zlokalizowanej w województwie łódzkim. Można nas odwiedzić pod adresem: pl. Wolności 5. Niezbędny do korespondencji kod pocztowy, to: 90-441 Łódź. "Fundacja "TRANSATLANTYK FESTIVAL"" w rejestrze gospodarczym Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) znajduje się pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 7252086370. Nasz numer REGON to: 36148797900000.

Kontakt

Kontakt Fundacja "TRANSATLANTYK FESTIVAL"

Fundacja "TRANSATLANTYK FESTIVAL", Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Fundacja "TRANSATLANTYK FESTIVAL"


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.