Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5532575672
Rok założenia:
2022
Branża:

Polecane oferty

Siostry Franciszkanki zapraszają osoby niepełnosprawne, potrzebujące pomocy w codziennym życiu. Moż...
Prowadzona przez nas placówka działa w formie jednostki budżetowej samorządu terytorialnego, podleg...
Każdy zasługuje na troskę, miłość oraz zainteresowanie niezależnie od swojego stanu zdrowia. Prowad...

O firmie

Fundacja Człowiek Wsparciem, prowadzona przez Annę Pawełek, poświęca swoją działalność organizowaniu i świadczeniu pomocy najbardziej potrzebującym w ramach pożytku publicznego. Jej szeroka oferta wsparcia skierowana jest przede wszystkim do osób najuboższych, dzieci, rodzin z problemami bytowymi, osób starszych i niepełnosprawnych. Fundacja dostarcza pomoc w postaci rzeczowej oraz zaangażowania wolontariuszy. Dodatkowo wspiera szpitale i placówki medyczne.

Oferta

Głównym celem Fundacji jest udzielanie pomocy społecznej, która umożliwia osobom wyjście z trudnych sytuacji życiowych, zaspokajanie podstawowych potrzeb oraz łagodzenie skutków niepełnosprawności i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.

Aby realizować swoje zadania, Fundacja prowadzi różne inicjatywy, takie jak jadłodzielnię mieszczącą się w Międzybrodziu Bialskim, gdzie zapewnia darmowe posiłki, sklep charytatywny z tanimi nowymi i używanymi produktami oraz wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego dla najbardziej potrzebujących.

Fundacja organizuje również zbiórki żywności i odzieży, które następnie przekazywane są potrzebującym przez wolontariuszy. Dodatkowo angażuje się w doraźne zbiórki związane z trudnymi wydarzeniami.

Fundacja Człowiek Wsparciem zachęca wszystkich do wsparcia poprzez wolontariat, darowizny pieniężne lub rzeczowe oraz organizację zbiórek na potrzeby potrzebujących podczas przyjęć weselnych.

Osoby zainteresowane szczegółami proszone są o bezpośredni kontakt.

Kontakt

Kontakt Fundacja Człowiek Wsparciem

Fundacja Człowiek Wsparciem, Kobiernice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Fundacja Człowiek Wsparciem


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.