Profesjonalne elektroinstalatorstwo
Profesjonalne elektroinstalatorstwo, FUH Gregor Grzegorz Orlewicz, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9670297656
REGON: 091483832
Rok założenia:
1997

O firmie

Od 1997 roku zajmujemy się elektroinstalatorstwem. Gwarantujemy profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Siedziba firmy Gregor znajduje się w Bydgoszczy. Właścicielem firmy jest Grzegorz Orlewicz.

Oferta

Już od wielu lat zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług elektrycznych. Gwarantujemy, że wszystkie nasze prace są bardzo bezpieczne. Znamy się na elektroinstalatorstwie i mamy wszystkie potrzebne do tego kompetencje. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz dokładnością. Usuniemy każdą awarię i usterkę elektryczną. Pracujemy codziennie przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu w razie usterki nie muszą Państwo długo czekać na pomoc.

Co więcej, zajmujemy się również projektowaniem i montażem instalacji elektrycznych i odgromowych. Zajmujemy się też wykonywaniem prac budowlanych związanych z montażem instalacji elektrycznych.

Oferta przedsiębiorstwa Gregor to między innymi:
  • montaż rozdzielni,
  • montaż gniazd siłowych,
  • montaż gniazd elektrycznych.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą radą oraz fachową pomocą. Stale organizujemy dla nich szkolenia oraz kursy, by utrwalać wiedzę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość i profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i podjęcia współpracy - firma Gregor.

Kontakt

Kontakt FUH Gregor Grzegorz Orlewicz

FUH Gregor Grzegorz Orlewicz, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie FUH Gregor Grzegorz Orlewicz