Profesjonalne strzyżenia damskie, męskie i dziecięce
Profesjonalne strzyżenia damskie, męskie i dziecięce, Fryzjernia Natalia Jaros, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542706853
REGON: 380088428
Rok założenia:
2018

O firmie

Nasz salon fryzjerski Fryzjernia mieści się w Katowicach. Właścicielką jest Natalia Jaros. Oferujemy profesjonalne usługi fryzjerskie dla Pań, Panów oraz dzieci. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy odpowiednie kompetencje, wiedzę oraz doświadczenie, dzięki któremu możemy naszym Klientom zaoferować profesjonalne usługi fryzjerskie. Doskonale znamy się na różnych rodzajach włosów, wiemy, czego trzeba dla danego Klienta, aby uzyskać oczekiwany przez niego efekt. Stosujemy profesjonalna, bezpieczną i certyfikowaną chemię fryzjerską.

Proponujemy między innymi profesjonalną pielęgnację włosów. Z oferty chętnie korzystają Klientki, które poddawały swoje włosy zabiegom takim jak koloryzacja lub prostowanie. Zabiegi te mają to do siebie, że niszczą włosy i nie ma to nic wspólnego z jakością wykonywanych usług. W tym celu stosuje się profesjonalną, nieinwazyjną pielęgnację włosów. Odpowiednio dobieramy środki, nadajemy włosom objętości oraz dbamy o ich naturalny kolor.

Ponadto, nasza oferta to także:
  • strzyżenie damskie
  • strzyżenie męskie
  • strzyżenie dziecięce
  • fryzury okolicznościowe
  • fryzury dzienne
  • strzyżenie, stylizacja i regulacja brody
  • podcinanie grzywki
  • fryzury ślubne
  • regeneracja włosów
  • koloryzacja włosów
Regeneracja włosów jest dla nas bardzo ważnym procesem. Przygotowujemy specjalne mieszanki oraz odżywki dobierane indywidualnie dla Klientów, dzięki czemu gwarantujemy jak najlepsze efekty.

Klientom doradzamy w wyborze fryzury, polecamy najlepsze dla nich kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji, a także doradzamy w kwestii pielęgnacji fryzury.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, dogodne terminy oraz profesjonalną, miła i kompetentną obsługę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!


Artykuły

Regeneracja włosów pod okiem specjalistów z salonu Fryzjernia Natalia Jaros
Regeneracja włosów pod okiem specjalistów z salonu Fryzjernia Natalia Jaros
Regeneracja włosów może być wykonana przy pomocy różnorodnych zabiegów, zaś ich realizację warto powierzyć profesjonalistom z salonu Fryzjernia Natalia Jaros.

Wideo

Kontakt

Kontakt Fryzjernia Natalia Jaros

Fryzjernia Natalia Jaros, Katowice

Opinie (6)

Opinie o firmie Fryzjernia Natalia Jaros

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

benny
benny
5.0
10.05.2022
Oferują bardzo korzystne ceny za strzyżenie damskie, męskie i dziecięce. Właśnie dlatego tutaj udajemy się całą rodziną!
Krakus
Krakus
4.0
02.03.2022
Polecam serdecznie. Profesjonalny salon fryzjerski.
Renata
Renata
5.0
31.01.2022
Serdeczne podziękowania dla Fryzjerni! Myślałam, że mojej fryzury nie uda się już uratować, jednak tutaj mogłam liczyć na prawdziwą pomoc.
Barbara
Barbara
4.0
09.11.2021
Polecam serdecznie. W tym salonie fryzjerskim zabiegi z zakresu pielęgnacji włosów przeprowadzają prawdziwi profesjonaliści. Naprawdę warto skorzystać.
Ertyk
Ertyk
5.0
09.09.2021
Polecam z czystym sumieniem. Często zmieniam fryzury i strzygę się właśnie tutaj. Doskonale wiedzą czego oczekuję.
manro
manro
5.0
29.07.2021
Polecam! To najlepszy salon fryzjerski w okolicy! Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna!