Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361661694
REGON: 146088800
Rok założenia:
2012
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Artykuły, akcesoria reklamowe, Frez Studio Bartosz Mazurkiewicz, Łajski Przedsiębiorstwo Frez Studio ma siedzibę w Łajskach, w województwie mazowieckim. Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku. Właścicielem jest Bartosz Mazurkiewicz.

Oferta

Czym zajmuje się firma Frez Studio z Łajsk?

Firma Frez Studio zajmuje się reklamą. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie i produkcja materiałów zwiększających sprzedaż. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. W branży reklamowej działamy już od blisko dziesięciu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że wykonywana przez na praca stoi na najwyższym poziomie. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym.

Jeżeli chodzi o wielkoformatowy druk solwentowy oferujemy:
  • banery
  • plakaty
  • folie
  • siatki
  • tablice reklamowe
Zajmujemy się frezowaniem w technologii CNC. Wycinamy w takich materiałach jak PCV, DIBOND, polipropylen, polietylen, styrodur, sklejka czy MDF. Sprzedajemy wyroby z plexi. W asortymencie mamy standy reklamowe, stojaki na produkty, expozytory, regały i lightboxy. Poza tym zaopatrujemy firmy w systemy wystawiennicze. Wykonujemy roll-upy, ścianki wystawiennicze pop-up, stoiska promocyjne, tablice reklamowe oraz potykacze.

Co jeszcze oferuje przedsiębiorstwo Frez Studio?

Przedsiębiorstwo Frez Studio oferuje usługi laserem CNC. Wykonujemy cięcie i grawerowanie laserem CO2 o powierzchni roboczej 1300×900 mm. Ponadto tworzymy strony www. Korzystamy z nowoczesnej platformy WordPress. Oprócz tego zajmujemy się reklamą świetlną oraz oklejaniem samochodów. Wykonujemy również zabudowy i aranżacje wind.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy reklamowej Frez Studio.

Artykuły

3 sposoby na efektywną reklamę firmy
3 sposoby na efektywną reklamę firmy
Reklama firmy to najlepszy sposób na budowanie marki na rynku. Zobacz, jakie są najefektywniejsze sposoby na reklamę. Wybierz materiały reklamowe dla siebie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Frez Studio Bartosz Mazurkiewicz

Frez Studio Bartosz Mazurkiewicz, Łajski

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Frez Studio Bartosz Mazurkiewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Cyprian
Cyprian
5.0
04.05.2020
Poznałem to przedsiębiorstwo z polecenia. Gdybym wiedział, że tak dobrze radzą sobie z reklamą, zgłosiłbym się do nich już dawno! Polecam
lenny
lenny
5.0
01.03.2020
Wykonali dla nas stoiska promocyjne. Wszystko jak należy. cena też ok
tbgl
tbgl
5.0
07.01.2020
Zleciliśmy im wykonanie strony internetowej dla naszego przedsiębiorstwa. Po rezultatach mogę stwierdzić, że sprawą zajęli się specjaliści. Witryna jest przejrzysta, wyczerpująco i zawiera dokładnie to co chcieliśmy.