Świeża żywność z dostawą do domu albo biura
Świeża żywność z dostawą do domu albo biura, Fresh Food, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010959742
REGON: 38504593200000
KRS: 0000816359
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Fresh Food to sklep z Warszawy. Sprzedaje na swojej stronie internetowej świeże produkty żywnościowe i dostarcza je do klientów. Działa w stolicy i jej okolicach.

Oferta

W czasie pandemii zakupy na targowisku albo w sklepie nie są bezpieczne. Z tego powodu i z racji wygody, jaką za sobą niesie dostawa prosto pod drzwi warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez sklep Fresh Food. Firma sprzedaje głównie polskie, ale też pochodzące z zagranicy produkty w atrakcyjnych cenach. Zapewnia świeżość, wysoką jakość i dostawy do domów, mieszkań, biur oraz zakładów pracy. Klienci mogą bez wychodzenia z domu zamówić boxy z warzywami i owocami w różnych wariantach, a także kupić świeże pieczywo pod postacią bułek, bagietek i chleba białego oraz razowego. Specjalnie dla klientów Fresh Food przygotowano też ofertę soków wyciskanych, w tradycyjnych smakach z jabłkiem, pomarańczą i owocami sezonowymi, a także owocami egzotycznymi, np. kiwi. Dostępne są też soki łączące walory smakowe i zdrowotne owoców i warzyw, np. jabłko z burakiem oraz jabłko z burakiem, pietruszką i chili. Warzywa sprzedawane w sklepie to:
  • ziemniaki,
  • pomidory,
  • ogórki,
  • kapusta,
  • cebula,
  • czosnek,
  • papryka,
  • seler,
  • marchew.
Oferowane są też zestawy włoszczyzny, brokuły, kalafior, fasola i wiele innych warzyw. Z warzyw przygotowywane są wyśmienite przetwory dostępne w sklepie, w tym papryka marynowana i z twarożkiem, ogórki małosolne i kwaszone oraz kapusta kiszona.

Planując codzienną dietę, nie można zapominać o owocach, dlatego Fresh Food sprzedaje polskie i zagraniczne produkty. Oferta obejmuje m.in. jabłka, gruszki, śliwki, agrest i sezonowe owoce takie jak truskawki, borówki oraz maliny. Z zagranicznych owców dostępne są m.in. banany, pomarańcze, kiwi i cytryny.

Dodatkowe informacje dotyczące sprzedawanych produktów znajdują się na stronie internetowej i tam klienci Fresh Food mogą składać zamówienia. Kontakt z firmą możliwy jest telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Fresh Food

Fresh Food, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Fresh Food

Tagi