Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6462952382
REGON: 366927851
KRS: 0000671073
Rok założenia:
2017
Branża:

Polecane oferty

Każdemu marzy się miły, wygodny i ładny kąt do zamieszkania lub pracy. Sami często nie umiemy go st...
Głównym profilem działalności naszego biura ADP Service z Katowic jest projektowanie architektonicz...
Zajmujemy się kompleksową obsługą związaną z projektowaniem obiektów. Przeprowadzamy również inwent...
Przedmiotem działalności naszej pracowni architektonicznej z Jaworzna, jest świadczenie usług proje...

O firmie

Pracownia architektoniczna Freitag Żołna zlokalizowana jest w Lędzinach, w powiecie bieruńsko-lędzińskim, w województwie śląskim. Powstała w wyniku pasji i chęci zaspokojenia potrzeb Klientów odnośnie adaptacji projektów typowych oraz aranżacji wnętrz. Jesteśmy grupą doświadczonych architektów z wieloletnim doświadczeniem. Funkcjonujemy na rynku od 2006 roku.

Oferta

Z całą pewnością możemy pokusić się o stwierdzenie, że Freitag Żołna to najlepsze biuro architektoniczne w okolicy. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi projektowanie budynków oraz aranżowanie wnętrz. Potwierdzeniem tego jest niezliczone grono zadowolonych Klientów oraz ogrom zleceń. Posiadamy dużą wiedzę z zakresu architektury i projektowania oraz wieloletnie doświadczenie. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet bardzo skomplikowanych prac.

Oferta naszych usług dostosowana jest do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że podejmując decyzję o skorzystaniu z naszych usług, na pewno się Państwo nie zawiodą. W ramach naszej działalności wykonujemy projekty obiektów, takich jak obiekty użyteczności publicznej, handlowe, czy administracyjne. Projektujemy obiekty biurowe, obiekty oświatowe i sportowe, a także przemysłowe. Proponujemy również ciekawe projekty obiektów mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych.

Dodatkowo wykonamy wszelkie adaptacje projektów. Gwarantujemy przyjazną i efektywną współpracę na każdym etapie inwestycji. Stawiamy na dialog oraz wdrażanie wszelkich możliwych do wykonania wytycznych naszych Klientów, dlatego zawsze dostosowujemy się do ich indywidualnych potrzeb. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt - jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu. Odpowiadamy również na zapytania mailowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem architektonicznym!

Kontakt

Kontakt Freitag Żołna Architekci sp. z o.o.

Freitag Żołna Architekci sp. z o.o., Lędziny

Opinie (0)

Opinie o firmie Freitag Żołna Architekci sp. z o.o.