Profesjonalne tłumaczenia i kursy językowe
Profesjonalne tłumaczenia i kursy językowe, Franspol Agnieszka Niechciał, Chorzów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6272229576
REGON: 276740355
Rok założenia:
2000
Branża:

O firmie

W 2000 roku otworzyliśmy biuro tłumaczeń oraz szkołę języków obcych Franspol w Chorzowie. Zatrudniamy liczne grono tłumaczy przysięgłych oraz nauczycieli. Kształcimy osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Grupy szkoleniowe są nieliczne, co sprawia, że wykładowca nieustannie śledzi stopień przyswajania wiedzy każdego uczestnika. Prowadzimy także indywidualne kursy językowe.

Oferta

Świadczymy usługi tłumaczeniowe. Osoby zainteresowane tłumaczeniem tekstu prosimy o określenie jakiego rodzaju ma to być tłumaczenie (zwykle/przysięgłe). Tekst można wysłać tradycyjną pocztą bądź faksem czy też e-mailem. Dużymi projektami zajmuje się zespół stałych tłumaczy, co daje gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Oferujemy tłumaczenia takich języków jak angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, czeski, słowacki, ukraiński, rosyjski, bułgarski, rumuński, norweski, duński, szwedzki, holenderski, niderlandzki, węgierski, a także grecki oraz arabski.

Wykonujemy także tłumaczenia ustne konsekutywne, podczas których tłumacz przekłada wypowiedź osób na bieżąco oraz tłumaczenia symultaniczne, które polegają na jednoczesnym słuchaniu i tłumaczeniu wypowiedzi w tym samym momencie.Tłumaczenia obejmują teksty specjalistyczne z różnych branż oraz korespondencje biurową, pisma czy dokumenty. Tłumaczymy także podręczniki i uczestniczymy w spotkaniach biznesowych.

Prowadzimy szkołę języków obcych dla uczniów w każdym wieku i różnym stopniu znajomości danego języka (również od podstaw). Kładziemy nacisk na kształcenie umiejętności płynnej komunikacji, aby porozumiewanie się w obcym języku nie stanowiło problemu dla naszych absolwentów. Grupy szkoleniowe liczą od 4 do 10 osób, co ułatwia wykładowcy indywidualne podejście i śledzenie przyswajanej wiedzy przez uczniów. Kursy, lekcje indywidualne oraz konwersacje i korepetycje prowadzimy z następujących języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, chorwackiego oraz rosyjskiego. Zatrudnieni przez nas lektorzy są magistrami oraz doktorami filologii obcych i kładą duży nacisk na praktyczną znajomość języka, konwersacje oraz kontakt z oryginalnymi materiałami audiowizualnymi.

Oferta centrum językowego Franspol obejmuje:
  • kurs standardowy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych,
  • kursy biznesowe dla firm,
  • szybkie kursy dla osób wyjeżdżających za granicę,
  • kursy przygotowujące do egzaminów w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz maturalnych, czy międzynarodowych,
  • lekcje indywidualne.
Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z usług biura tłumaczeń Franspol w Chorzowie.

Kontakt

Kontakt Franspol Agnieszka Niechciał

Franspol Agnieszka Niechciał, Chorzów

Opinie (0)

Opinie o firmie Franspol Agnieszka Niechciał