przyjazna Fotografia - usługi, Fotolink Fotostudio Jerzy Turek, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5422601078
REGON: 380670275
Rok założenia:
2004

O firmie

Mam na imię Jerzy Turek i prowadzę własne studio fotograficzne o nazwie Fotolink. Działam w branży od wielu lat, przez co efektywnie wykonuję powierzone mi zadania. Siedziba mojej firmy zlokalizowana jest na terenie Białegostoku.

Oferta

Zajmuję się przede wszystkim świadczeniem usług fotograficznych w szerokim zakresie. Działam na zlecenie klientów indywidualnych, ale również instytucji i podmiotów gospodarczych różnego rodzaju. Wykonuję piękne fotografie w wysokiej jakości, do czego wykorzystuję nowoczesny i profesjonalny sprzęt.

Moja oferta to między innymi:
  • sesje rodzinne,
  • sesje zdjęciowe,
  • zdjęcia weselne,
  • zdjęcia biznesowe,
  • zdjęcia do dokumentów,
  • zdjęcia okolicznościowe.
Co więcej mogę Państwu zaproponować wykonywanie odbitek. Wykonam dla Państwa zdjęcia na profesjonalnych maszynach, przez co mają znacznie większą trwałość od fotografii tradycyjnie wydrukowanych. Dzięki temu można zdobyć cenną pamiątkę, która wywoła piękne wspomnienia.

Zainteresowane osoby zapraszam do skorzystania z usług Fotostudia Fotolink, które znajduje się w Białymstoku.

Kontakt

Kontakt Fotolink Fotostudio Jerzy Turek

Fotolink Fotostudio Jerzy Turek, Białystok

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.9
119 opinii
Opinie w pkt.pl

5.0/5

1 opinia

Opinie w Google

4.9/5

118 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Konrad Dacewicz
Konrad Dacewicz
Opinia z Google
5.0
04.05.2026
Krzysztof Muchow
Krzysztof Muchow
Opinia z Google
5.0
18.03.2026
Kasia Pęcherzewska
Kasia Pęcherzewska
Opinia z Google
5.0
12.03.2026
Михаил Храпаль
Михаил Храпаль
Opinia z Google
5.0
17.02.2026
Нужно зделать фото, вам сюда
Marta Bagińska
Marta Bagińska
Opinia z Google
5.0
30.12.2025
Bardzo sympatyczna obsługa, realizacja zamówienia ekspresowa. Polecam i chętnie wrócę 😍
Сергей Евстратенко
Сергей Евстратенко
Opinia z Google
5.0
23.12.2025
Kamil ER
Kamil ER
Opinia z Google
5.0
03.12.2025
Gorąco polecam tego fotografa. Profesjonalizm, rzetelność i przemiła obsługa. Nie szukajcie bez sensu innych usługodawców
K- Poperka
K- Poperka
Opinia z Google
1.0
22.11.2025
Joanna Brzeźnicka
Joanna Brzeźnicka
Opinia z Google
5.0
15.11.2025
Bardxo dobre podejscie do czlowieka, mila i sympatyczna obsluga, Polecam z calego serca
Bartek G
Bartek G
Opinia z Google
5.0
02.09.2025
Wszystko szybko, sprawnie, w dobrej cenie. Top fotograf godny polecenia.
Jakub Jęczelewski
Jakub Jęczelewski
Opinia z Google
5.0
29.08.2025
Bardzo miła obsługa, szybko i sprawnie
Karolina B
Karolina B
Opinia z Google
5.0
31.07.2025
Pan fotograf miły, pomocny a zdjęcia piękne. Serdecznie polecam.
Hubert Fionik
Hubert Fionik
Opinia z Google
5.0
24.06.2025
Bardzo miła obsługa. Zdjęcia robione od ręki, możliwość wykadrowania do różnych formatów i wysłania na maila. Szybko, dobrze i bezproblemowo
Julia Radwańska
Julia Radwańska
Opinia z Google
5.0
25.05.2025
Mirka Niewinska
Mirka Niewinska
Opinia z Google
5.0
26.04.2025
MrMariohh
MrMariohh
Opinia z Google
5.0
19.04.2025
Bardzo profesjonalny zakład , robiłem zdjęcie do dowodu , wyszło super , dlatego wróciłem tam z żoną która też wyszła zadowolona . Napewno wrócimy tam następnym razem . Polecam 😊
Danuta Mieczkowska
Danuta Mieczkowska
Opinia z Google
5.0
14.02.2025
Mega mili ludzie, potrafią idealnie rozluźnić atmosferę. Pomagają pozować do zdjęć i mają indywidualne podejście do każdego klienta. Spotkałam się z ich pracą w studiu jak i na imprezie okolicznościowej. Już dawno aż tak się nie uśmiałam przy pozowaniu do zdjąć na jakimkolwiek wydarzeniu. Dzięki temu moja studniówka była jedną z lepszych imprez w moim życiu. Gotowe zdjęcia otrzymaliśmy już po tygodniu. Genialne zdjęcia grupowe, na ściance oraz te najlepsze czyli z parkietu! Zostały idealnie uchwycone najlepsze momenty z zabawy a zdjęć jest bardzo dużo do wyboru. Pełen profesjonalizm w studiu jak I podczas wykonywania zdjęć okolicznościowych. Ja jestem mega zadowolona i serdecznie polecam!! ❤️
Anna w
Anna w
Opinia z Google
2.0
31.01.2025
Od czego u zacząć? Atmosfera: bardzo mili ludzie, pomogą się ustawić jak nie wie jak (co prawda pozy jak ze zdjęć z dawnych lat ale zawsze to jakaś pomoc) Zdjecia: Tu niestety rozczarowanie, zdjęcia wyszły po prostu brzydko (znalazło sie niewiele ladnych ale bardzo mało) gdyby to było zdjęcie do dokumentów to mniej by bolało a to jednak studniówka - czyli brak zdjęć do wspominania bardziej do jak najszybszego zapomnienia. Tutaj dopiszę że nie wiem czy to było umówione czy nie bo nie wiem ale zdjęcia były robione tylko grupowe i tylko na ściance żadnych z imprezy/zabawa a szkoda tzn fotograf chodzil chwile podczas imprezy ale żadne z tych zdjęć do nas nie dotarło Z przykrością wystawiam te opinie bo państwo byli przemili ale niestety zdjęcia nie są ladne, a liczyłam na nie mocno, bo sama nie robiłam zdjęć z wydarzenia.
Anna Jurczykowska
Anna Jurczykowska
Opinia z Google
5.0
27.08.2024
Polecam 💯💯💯
Sebastian Wiśniewski
Sebastian Wiśniewski
Opinia z Google
5.0
13.08.2024
Magdalena “Makta” Olchowik
Magdalena “Makta” Olchowik
Opinia z Google
5.0
03.06.2024
Justyna K
Justyna K
Opinia z Google
5.0
23.05.2024
Przemysław Szczygieł
Przemysław Szczygieł
Opinia z Google
5.0
13.03.2024
Monika Wika
Monika Wika
Opinia z Google
5.0
09.03.2024
Robert P
Robert P
Opinia z Google
5.0
17.01.2024
Dawid Długołęcki
Dawid Długołęcki
Opinia z Google
5.0
05.01.2024
m mkomi (mklemens)
m mkomi (mklemens)
Opinia z Google
5.0
19.11.2023
Nadal korzystam, już wiele lat, usługi na coraz lepszym poziomie, duży zakres usług, trzeba liczyć się z kolejkami ze względu na duże zainteresowanie.
Rafał Palkowski
Rafał Palkowski
Opinia z Google
5.0
14.11.2023
Bardzo polecam, zarówno do ślubów i wesel jak i do zdjęć do dokumentów.
Xeno Morph
Xeno Morph
Opinia z Google
5.0
13.11.2023
Szybko sprawnie i profesjonalnie , polecam fotostudio , można tu od ręki załatwić wszystkie formaty zdjęć do dokumentów , personel bardzo sympatyczny i życzliwy w dodatku pomocny
Zenek Zenkowicz
Zenek Zenkowicz
Opinia z Google
5.0
07.11.2023
Przesympatyczna profesjonalna obsługa
Marian Żużel
Marian Żużel
Opinia z Google
5.0
17.10.2023
Miła i fachowa obsługa polecam
Martyna Maksimiuk
Martyna Maksimiuk
Opinia z Google
5.0
11.09.2023
Patrycja Maksimiuk
Patrycja Maksimiuk
Opinia z Google
5.0
11.09.2023
Paulina Toczko
Paulina Toczko
Opinia z Google
5.0
11.09.2023
Profesjonalna i miła obsługa, pierwszy raz jestem zadowolona po wyjściu od fotografa :)
Patrycja Gołaszewska
Patrycja Gołaszewska
Opinia z Google
5.0
29.08.2023
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Robiłam tam już zdjęcia do dokumentów, wywoływałam zdjęcia do albumu i zamawiałam zdjęcie na nagrobek. Wszystko wykonane na najwyższym poziomie, w przystępnej cenie i wykonane bardzo szybko. Polecam 😊
Martyna Łuksza
Martyna Łuksza
Opinia z Google
5.0
09.07.2023
Bardzo cierpliwy fotograf oraz niesamowita obróbka. Pierwszy raz jestem zadowolona ze zdjęć do dokumentów 😀
Tomasz Chomicz
Tomasz Chomicz
Opinia z Google
5.0
15.06.2023
Dobra atmosfera
5natka S
5natka S
Opinia z Google
5.0
01.06.2023
zrobili zdjęcie do dowodu i chyba było git bo mnie z urzędu nie wywalili
Anastasia Kupraszewicz
Anastasia Kupraszewicz
Opinia z Google
5.0
16.05.2023
Surestones
Surestones
Opinia z Google
5.0
22.03.2023
Joanna Citko
Joanna Citko
Opinia z Google
5.0
15.03.2023
Bardzo sprawnie, kompetentnie, profesjonalne i w sympatycznej atmosferze. Dziękuję :)
Urszula Czyrynda
Urszula Czyrynda
Opinia z Google
5.0
14.03.2023
Polecam w 100 % korzystałam z usług już wiele razy zawsze wszystko na najwyższym poziomie . Ostatnio potrzebowałam bardzo szybkiej realizacji i się nie zawiodłam nawet w takich sprawach można liczyć na Fotolink , Polecam ,polecam i jeszcze raz polecam.
Katarzyna Bukłaho
Katarzyna Bukłaho
Opinia z Google
5.0
12.02.2023
Евгений Бей
Евгений Бей
Opinia z Google
5.0
11.02.2023
Andrzej Kondzior
Andrzej Kondzior
Opinia z Google
5.0
07.02.2023
Cooller II
Cooller II
Opinia z Google
5.0
04.11.2022
Wszystko na najwyższym poziomie! Miło, szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie! Polecam!!!
Krzysztof B.
Krzysztof B.
Opinia z pkt.pl
5.0
03.11.2022
Przystępne ceny, szybka realizacja. Wszystko ok
Mariusz M
Mariusz M
Opinia z Google
4.0
02.10.2022
Szybko bezboleśnie fachowo
marutcin
marutcin
Opinia z Google
5.0
04.09.2022
Bardzo dobry fotograf miły i konkretny.Sprosta nawet mocno wymagającemu klientowi.Polecam 😃
JusLe
JusLe
Opinia z Google
5.0
06.08.2022
Kita szyska
Kita szyska
Opinia z Google
5.0
19.07.2022
Chef_gaming
Chef_gaming
Opinia z Google
5.0
15.07.2022
Sømbr aaa
Sømbr aaa
Opinia z Google
5.0
29.06.2022
Kuba Kozłowski
Kuba Kozłowski
Opinia z Google
5.0
27.06.2022
Szybko i sprawnie
G PB
G PB
Opinia z Google
5.0
21.06.2022
Szybko, dobrze, w dobrej cenie i w miłej atmosferze. Zdecydowanie warto wybrać to miejsce.
Wojciech Oncki
Wojciech Oncki
Opinia z Google
5.0
17.06.2022
Bardzo sympatyczni Państwo. Akurat trafiłem jak pracowali oboje. Pani bardzo miła,uśmiechnięta , Pan również. Mimo sporej ilości osób oczekujących (chyba z 7) do każdego na spokojnie bez pośpiechu. Godny polecenia zakład. Z miejscem parkingowym może być gorzej gdyż zakład mieści się w budynku Stokrotki. Osoba na wózku się nie dostanie bo trzeba wejść po schodach. Miejsce dla inwalidów ogólnie jest przed sklepem.
Sylwia Es.
Sylwia Es.
Opinia z Google
5.0
08.06.2022
Bilunia 1
Bilunia 1
Opinia z Google
5.0
29.05.2022
Polecam
Adrian Kępno
Adrian Kępno
Opinia z Google
5.0
28.05.2022
Super zdjecia,cena nie wygórowana
Monika Lisiewicz
Monika Lisiewicz
Opinia z Google
5.0
17.05.2022
Barbara Borowik
Barbara Borowik
Opinia z Google
5.0
22.03.2022
Obsługa super, zdjęcie cudowne polecam😊
Sławomir Szewczul
Sławomir Szewczul
Opinia z Google
5.0
20.03.2022
Bartosz Awdziej
Bartosz Awdziej
Opinia z Google
5.0
11.03.2022
Kamila Pintera
Kamila Pintera
Opinia z Google
5.0
24.01.2022
Kamil Zieliński
Kamil Zieliński
Opinia z Google
5.0
27.11.2021
L3SZY
L3SZY
Opinia z Google
5.0
31.10.2021
Wszystko super i czas oczekiwania na zdjęcia do 2dni
Joanna Maryha
Joanna Maryha
Opinia z Google
5.0
15.09.2021
Szybko, sprawnie i tanio. Przemiła obsługa :)
.
.
Opinia z Google
5.0
11.05.2021
Najlepszy fotograf. W 100 % polecam!
wit730
wit730
Opinia z Google
3.0
16.12.2020
Mariusz Topczewski
Mariusz Topczewski
Opinia z Google
5.0
09.12.2020
Bożena Jagielska
Bożena Jagielska
Opinia z Google
5.0
04.11.2020
Bardzo miła atmosfera i serdeczna obsługa, klienta, profesjonalne zdjęcia do dokumentów. Ceny konkurencyjne. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Ponadto piękne zdjęcia weselne, ale nie tylko. Przyjdź i sam zobacz. Zapraszam serdecznie
Agatka Agi _
Agatka Agi _
Opinia z Google
5.0
25.10.2020
Pan i pani fotograf prze sympatyczni i prze kulturalni zdjęcia najlepsze tanio ale dobrze dla mnie 100000000000/10
Adam Supiński
Adam Supiński
Opinia z Google
5.0
09.09.2020
Gorąco polecam Pana Jerzego jako fotografa weselnego - robi świetne ujęcia, podczas wesela jest zawsze tam, gdzie akurat potrzeba, po weselu zdjęcia dostarcza naprawdę szybko, miło się z nim współpracuje i to wszystko w naprawdę dobrej cenie. 10/10
Leszek Wróbel
Leszek Wróbel
Opinia z Google
5.0
02.09.2020
Kasia Sobol
Kasia Sobol
Opinia z Google
5.0
25.08.2020
Matthew C
Matthew C
Opinia z Google
5.0
22.08.2020
Very friendly and professional. They also speak English very well.
Artur Zedzik
Artur Zedzik
Opinia z Google
5.0
10.07.2020
Najlepszy fotograf na osiedlu.
Kacper Lech
Kacper Lech
Opinia z Google
5.0
17.06.2020
Profesjonalny fotograf, krótki czas oczekiwania.
Kamil
Kamil
Opinia z Google
5.0
04.06.2020
Zdjęcie do dowodu zrobione szybko i profesjonalnie, nie trzeba było długo czekać. Obróbka i wydruk zrobione w mig. Serdecznie polecam, jestem stałym klientem.
FanCooke
FanCooke
Opinia z Google
5.0
24.02.2020
Делал фотографии на документы, вместе с женой. 10/10 быстро, качественно, недорого ;)
Ewa Zdańkowska
Ewa Zdańkowska
Opinia z Google
5.0
23.01.2020
Monika Mizgier
Monika Mizgier
Opinia z Google
5.0
30.12.2019
Zawsze jeżdżę tam robić zdjęcia, choć to druga część miasta. Panie sympatyczne, a to jedyne miejsce w Białymstoku gdzie zdjęcia wychodzą naprawdę dobrze. Koleżanka robiła zdjęcia z wesela i też były przepiękne.
Kacper Zapomnialem
Kacper Zapomnialem
Opinia z Google
5.0
02.12.2019
ładne zdjecia
Łukasz Sobuta
Łukasz Sobuta
Opinia z Google
5.0
09.11.2019
Ładne zdjecia. Szybka obsługa
Diana Trzaska
Diana Trzaska
Opinia z Google
5.0
08.11.2019
Super
Asia B
Asia B
Opinia z Google
5.0
19.10.2019
Wojtek J
Wojtek J
Opinia z Google
5.0
19.10.2019
KrzaQ Hans
KrzaQ Hans
Opinia z Google
5.0
26.08.2019
D.
D.
Opinia z Google
5.0
11.08.2019
Adrian Mar
Adrian Mar
Opinia z Google
5.0
15.07.2019
Od lat zlecam tam wykonanie zdjęć do dokumentów i nigdy się nie zawiodłem. Terminowość, jakość i cena bez zarzutu.
Renata Tarasewicz
Renata Tarasewicz
Opinia z Google
5.0
09.07.2019
Super podejście do klienta. Jakość usług pierwsza klasa. Polecam
Kropka Kropka
Kropka Kropka
Opinia z Google
5.0
08.07.2019
Od lat jak potrzebuje zdjęć do dokumentów to robię je właśnie tam. Fotograf mega sympatyczny przy czym też jest profesjonalistą.
Marcin Sobieszuk
Marcin Sobieszuk
Opinia z Google
5.0
02.07.2019
M. S.
M. S.
Opinia z Google
5.0
22.06.2019
Dzięki tym Paniom zmieniłam zdanie co do zdjęć wykonywanych przez fotografa ;) Bardzo dziękuję!
M. D.
M. D.
Opinia z Google
5.0
12.06.2019
Emil Dołhinko
Emil Dołhinko
Opinia z Google
5.0
18.05.2019
Jerzy Żebrowski
Jerzy Żebrowski
Opinia z Google
5.0
16.05.2019
Ekstra super 👍👍👍
Jan Pietraszewicz
Jan Pietraszewicz
Opinia z Google
5.0
16.04.2019
Super mila obsluga profesjonalna
Re St
Re St
Opinia z Google
5.0
14.02.2019
Zawsze robimy tam zdjęcia Tanio szybko i bardzo miła obsługa Polecam!
Alternator
Alternator
Opinia z Google
5.0
10.02.2019
Wyjątkowo miły pan fotograf. Zdjęcia wyszły bardzo dobrze, ogólnie jestem mega zadowolony
Julita Halicka
Julita Halicka
Opinia z Google
5.0
31.01.2019
Justyna Wronko
Justyna Wronko
Opinia z Google
5.0
25.01.2019
Profesjonalna, szybka i miła obsługa. Polecam! 😊
Karol Fiedosiuk
Karol Fiedosiuk
Opinia z Google
5.0
04.12.2018
Miła atmosfera, szybki czas obsługi. Polecam! Najlepszy w Białymstoku!
Kamil Kiejko
Kamil Kiejko
Opinia z Google
5.0
26.11.2018
Kamila Turek
Kamila Turek
Opinia z Google
5.0
29.09.2018
Adam Porczyński
Adam Porczyński
Opinia z Google
5.0
13.08.2018
Tomasz Maczan
Tomasz Maczan
Opinia z Google
5.0
02.07.2018
Profesjonalnie
Mariusz
Mariusz
Opinia z Google
5.0
28.06.2018
W B
W B
Opinia z Google
1.0
26.06.2018
Nie polecam. Zdjęcie wyszło fatalnie, zmarnowane 40 zł.
Dawid M.
Dawid M.
Opinia z Google
5.0
04.06.2018
N. “NALI” P.
N. “NALI” P.
Opinia z Google
5.0
22.03.2018
Bardzo dobra obsługa. Naprawdę warto się tam wybrać - miła atmosfera, szybki czas realizacji, bez zadawania zbędnych pytań. To są ludzie naprawdę znający się na tym fachu. Jest tam niedrogo, co więcej jeżeli nie jesteś czegoś pewien, Państwo Turek mogą Ci służyć pomocą. Polecam bardzo!
Paweł Sipko
Paweł Sipko
Opinia z Google
5.0
23.02.2018
Tomek Turek
Tomek Turek
Opinia z Google
5.0
16.01.2018
Marcin Glinka
Marcin Glinka
Opinia z Google
5.0
15.12.2017
To mój fotograf od prawie 15 lat, zawsze super, kontakt bez problemu, swobodnie, miło. Polecam!
Aaa Bbb
Aaa Bbb
Opinia z Google
5.0
23.08.2017
Szybka obsługa i ładne zdjęcia. Warto
Karolina
Karolina
Opinia z Google
5.0
09.08.2017
Darek Jabłoński
Darek Jabłoński
Opinia z Google
5.0
27.06.2017
Polecam . Pełen profesjonalizm.
Małgorzata M.
Małgorzata M.
Opinia z Google
5.0
13.01.2017
Antoni Rakowski
Antoni Rakowski
Opinia z Google
5.0
03.10.2016
Super zakład miła szybka obsługa. Polecam.
Zobacz więcej (99)