Najlepsza jakość i wyrazistość zdjęć
Najlepsza jakość i wyrazistość zdjęć, Fotografika Kodak express Usługi fotograficzne, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8520403665
REGON: 810039280
Rok założenia:
1946

O firmie

Nazywam się Jacek Magierowski i jestem właścicielem firmy, która specjalizuje się w kompleksowych usługach fotograficznych. Działalność prowadzę nieustannie od ponad siedemdziesięciu lat, a dokładnie od 1946 roku. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Szczecinie. Firma Fotografika jest członkiem rodziny Kodak Express.

Oferta

Fotografika to firma z wieloletnią rodzinną tradycją. Na początku działalności mój ojciec wprowadzał różnego rodzaju innowacje technologii fotograficznej, między innymi kolorowe negatywy, zdjęcia kolorowe, slajdy czy filmy 8 mm. Obecnie kontynuuję działania mojego ojca. Mogę Państwu zaproponować profesjonalne usługi fotograficzne. Podejmę się wywołania zdjęć.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy skanowanie negatywów oraz retusz starych zdjęć. Oferuję także wykonanie zdjęć do dokumentów, na przykład do dowodu, paszportu, legitymacji, świadectwa maturalnego, dokumentów na studia czy wiz USA. Idąc z duchem czasu, proponuję także wykonanie kalendarzy i fotokubków, które mogą być miłym prezentem.

Zakład fotograficzny umożliwia wywoływanie zdjęć przez internet.

Pracuję głównie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń cyfrowych i najwyższej jakości materiałów fotograficznych renomowanych firm, takich jak Agfa-Gevaert, Orwo, Foton, Fuji czy Kodak.

Gwarantuję życzliwą atmosferę i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Fotografika Kodak express Usługi fotograficzne

Fotografika Kodak express Usługi fotograficzne, Szczecin

Opinie (3)

Opinie o firmie Fotografika Kodak express Usługi fotograficzne

Średnia ocen

3,7

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
09.07.2014
to bardzo dobry renomowany zakład z długoletnią tradycją. wszystkie usługi są wykonywane sumiennie i porządnie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
23.06.2014
Korzystałam z renowacji starych i zniszczonych zdjęć chcąc zrobić moim dziadkom fajny prezent. Na efekty nie czekałam długo, a same w sobie były naprawdę powalające. Bardzo dziękuję za trud włożony w pracę nad moim zleceniem i polecam,
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1,0
08.07.2013
Zdjecia po prostu beznadziejne. Pan fotograf zamiast na jakość stawia na ilość. Kadrowanie slabe a jakość wydruku to jakas kpina. Fotografie w ogole nie ostre, obraz rozmyty jak z początku lat 90 albo jeszcze za komuny. Fajnie chociaż, ze kolorowe! Wykonywalem zdjęcia dyplomowe i niestety, ale musialem skorzstac z usług innego fotografa po raz drugi. Kasa wyrzucona w bloto, a konkurencja bierze mniej i oczywiście robi lepiej. Nie polecam a wręcz odradzam!