Usługi fotograficzne - retusz i odnawianie starych zdjęć
Usługi fotograficzne - retusz i odnawianie starych zdjęć, Fotografika Jacek Waldemar Magierowski, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8520403665
REGON: 810039280
Rok założenia:
1990

O firmie

Fotografika jest zakładem fotograficznym, który założyliśmy już w 1946 roku i do tej pory kontynuujemy rodzinną tradycję. Nasz lokal znajduje się w Szczecinie. Właścicielem firmy jest Jacek Magierowski. Zapraszamy.

Oferta

Od początku naszej działalności stawialiśmy na najwyższą jakość realizowanych usług. Z tego powodu musieliśmy wyposażyć zakład Fotografika w nowoczesne technologie do wywoływania zdjęć, takich marek jak Orwo, Agfa-Gevaert, Kodak, czy Fuji. Przez lata zajmowaliśmy najwyższe miejsca w rankingu prowadzonym przez firmę Kodak Express, jako „Najlepsze Laboratorium Kodak Express”. W 2003 całkowicie zmodernizowaliśmy nasz zakład, dostosowując go do współczesnych realiów oraz wymagań, jakie stawia przed nami fotografia.

Aktualnie naszym Klientom oferujemy między innymi usługi wywoływania zdjęć w trybie on-line! Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wgrać zdjęcia, a my wywołamy je według podanych nam wytycznych.

Zapraszamy również na wykonanie zdjęć do dokumentów. Nasz zakład oferuje:
  • zdjęcie do paszportu,
  • zdjęcie do wizy wyjazdowej,
  • zdjęcie do dowodu,
  • zdjęcie do świadectwa maturalnego,
  • zdjęcie do legitymacji szkolnej,
  • zdjęcie do dyplomu po studiach,
  • zdjęcie do legitymacji służbowej.
Bardzo ważnym profilem naszej działalności jest również retusz i odnawianie starych fotografii. Zapewne każdy z nasz posiada ważne dla niego zdjęcia, które mają charakter sentymentalny. Nasza kadra zajmuje się reprodukcjami starych zdjęć w czerni i bieli, sepii oraz kolorze. Podejmujemy się retuszowania naprawdę starych i bardzo zniszczonych fotografii. Skanujemy formaty w następujących wymiarach:
  • do 10x15 cm,
  • od 10x15cm.
Wywołujemy także zdjęcia na płótnie w formacie od 18x24 cm oraz od 90x120cm. Przygotowujemy także kalendarze 13-stronnicowe w formacie A3 i A4.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - kadra zakładu Fotografika w Szczecinie.

Artykuły

Fotografika – jak powinny wyglądać zdjęcia do dokumentów? 
Fotografika – jak powinny wyglądać zdjęcia do dokumentów? 
Musisz zrobić zdjęcie do dokumentów, ale boisz się efektu? Nie czekaj! Skorzystaj z usług Zakładu Fotograficznego Fotografika i ciesz się korzystnym zdjęciem.
Reprodukcja oraz retusz starych i zniszczonych fotografii
Reprodukcja oraz retusz starych i zniszczonych fotografii
Dzięki reprodukcji fotografii można pozbyć się z jej powierzchni uszkodzeń, np. załamań i rys. Poznaj ofertę dobrych zakładów fotograficznych w tym zakresie.
Na czym polega reprodukcja i retusz starych zdjęć?
Na czym polega reprodukcja i retusz starych zdjęć?
Zdjęcia mają wartość sentymentalną i są ważnymi pamiątkami dla wielu ludzi. Stare fotografie można poddać retuszowi i reprodukcji. Sprawdź, na czym to polega.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Fotografika Jacek Waldemar Magierowski

Fotografika Jacek Waldemar Magierowski, Szczecin

Opinie (13)

Opinie o firmie Fotografika Jacek Waldemar Magierowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

dmarch22
dmarch22
4.0
28.05.2022
Wywołałam u nich zdjęcie na płótnie. Wyszło przepięknie. Doskonale oddaje oryginalną fotografię. Polecam.
Olga
Olga
5.0
02.03.2022
Zrobili mi tu zdjęcie do dowodu. Mogłam sama wybrać jedno z kilku, które zrobił fotograf. Tego samego dnia były gotowe do odbioru. Miła atmosfera i szybkie wykonanie usług.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
22.01.2022
Polecam ich usługi. Zakład zawsze przygotowuje doskonałe zdjęcia, pięknie wykadrowane i wyretuszowane.
Jagoda
Jagoda
5.0
26.11.2021
Zamówiłam u nich odbitki przez internet. Przygotowali je w ustalonym terminie. Cena dosyć konkurencyjna do innych zakładów, czy sieci sklepowych, ale za to jakość na pewno najwyższa.
Aśka
Aśka
5.0
27.09.2021
Potrafią odnowić każde zdjęcie, nawet te najbardziej zniszczone. Pamiątka po mojej babci była dla mnie niezwykle ważna, więc jestem bardzo zadowolona z usługi i jej jakości. Zdjęcie wygląda jak nowe.
omamyotaty
omamyotaty
5.0
13.07.2021
Pan odnowił tutaj zdjęcie moich rodziców. Było stare, popękane i już nieco pożółkłe. Byłam w szoku, gdy zobaczyłam efekt reprodukcji, polecam.
Karol
Karol
4.0
07.05.2021
Świetny zakład w Szczecinie. Mają nowoczesny sprzęt, fotograf jest miły i bardzo szybko przygotowuje komplet odbitek. Ceny przystępne.
Wika
Wika
5.0
31.03.2021
Zdjęcia wywołuję tylko u nich! Już nie raz nacięłam się na wywołanie fotografii w większych sklepach, gdzie jakość zdjęć była po prostu tragiczna. Od tego czasu chodzę zawsze tutaj i mam pewność, że każdej pojedyncze zdjęcie będzie miało odpowiednie kolory i wyrazistość.
Ola
Ola
5.0
28.01.2021
W tym roku na święta przygotowaliśmy dla rodziny przepięknie kalendarze z naszymi zdjęciami, które udało nam się zrobić przez cały rok. Myślę, że to niesamowita pamiątka. Kalendarze zamówiłam właśnie tutaj. Dotarły na czas. Jakość zdjęć na papierze bardzo wysoka. Fotografia świetnie wykadrowana.
Sara
Sara
5.0
20.11.2020
Polecam wszystkim ten zakład. Kiedyś zapomniałam o wywołaniu zdjęć do dyplomu, a był to ostateczny termin. Wstąpiłam tutaj i wyjaśniłam sytuację. Pan był bardzo miły, od ręki mnie przyjął, wykonał zdjęcia i za 15 minut były gotowe do odbioru. Bardzo dziękuje za tak szybko zrealizowaną usługę.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.07.2014
to bardzo dobry renomowany zakład z długoletnią tradycją. wszystkie usługi są wykonywane sumiennie i porządnie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
23.06.2014
Korzystałam z renowacji starych i zniszczonych zdjęć chcąc zrobić moim dziadkom fajny prezent. Na efekty nie czekałam długo, a same w sobie były naprawdę powalające. Bardzo dziękuję za trud włożony w pracę nad moim zleceniem i polecam,
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
08.07.2013
Zdjecia po prostu beznadziejne. Pan fotograf zamiast na jakość stawia na ilość. Kadrowanie slabe a jakość wydruku to jakas kpina. Fotografie w ogole nie ostre, obraz rozmyty jak z początku lat 90 albo jeszcze za komuny. Fajnie chociaż, ze kolorowe! Wykonywalem zdjęcia dyplomowe i niestety, ale musialem skorzstac z usług innego fotografa po raz drugi. Kasa wyrzucona w bloto, a konkurencja bierze mniej i oczywiście robi lepiej. Nie polecam a wręcz odradzam!