Studio fotografii artystycznej
Studio fotografii artystycznej, Foto Kosmos Fotograf Zbyszek Panek, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5211166674
REGON: 010762216
Rok założenia:
1950

O firmie

Firma Foto Kosmos Zbyszek Panek znajduje się w Warszawie, w województwie mazowieckim. W branży fotografia - usługi działamy z powodzeniem od 1995 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Foto Kosmos Fotograf Zbyszek Panek tworzy miejsce, gdzie pasja do fotografii spotyka się z profesjonalizmem. Nasze studio oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi, każda sesja staje się wyjątkowym przeżyciem, a jej efekty zachwycają.

W naszej ofercie znajdziesz:
  • Sesje ślubne i komunijne
  • Sesje plenerowe i do chrztu
  • Zdjęcia do dokumentów: paszportowe, legitymacyjne, do dowodów
  • Fotografie rodzinne i sportowe
  • Profesjonalne fotoalbumy i fotoreportaże
Nasze sesje ślubne i komunijne to gwarancja uchwycenia najważniejszych momentów w życiu. Plenerowe sesje fotograficzne pozwalają na stworzenie niepowtarzalnych kompozycji w naturalnym otoczeniu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne sesje do chrztu, które są pełne ciepła i miłości.

Zdjęcia do dokumentów wykonujemy szybko i profesjonalnie, dbając o każdy szczegół. Nasze fotografie rodzinne to piękne pamiątki, które będą cieszyć przez lata. Dla miłośników sportu oferujemy dynamiczne fotografie sportowe, które oddają emocje i ruch.

Korzystając z usług Foto Kosmos Fotograf Zbyszek Panek, zyskujesz pewność, że Twoje wspomnienia zostaną uwiecznione w najlepszy możliwy sposób. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta oraz najwyższa jakość usług to nasze priorytety.

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na sesję fotograficzną, która przeniesie Cię w kosmiczny świat fotografii!

Kontakt

Kontakt Foto Kosmos Fotograf Zbyszek Panek

Foto Kosmos Fotograf Zbyszek Panek, Warszawa

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

3.5
171 opinii
Opinie w pkt.pl

5.0/5

3 opinie

Opinie w Google

3.5/5

168 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Marcin Słomiński
Marcin Słomiński
Opinia z Google
5.0
03.06.2026
Jak zwykle wszystko doskonale
Jan Ciborowski
Jan Ciborowski
Opinia z Google
5.0
02.06.2026
Bardzo polecam. Przyszedłem zrobić zdjęcie do dowodu i jestem bardzo zadowolony. Fotograf widać że pan z klasą – profesjonalne podejście, szybka obsługa i dobra atmosfera. Zdjęcie wyszło naprawdę dobrze (jak na dowodowe to aż za dobrze 😄), wszystko ogarnięte sprawnie i bez stresu. Widać doświadczenie i podejście do klienta. Na pewno wrócę przy kolejnej okazji
Piotr Wyskok
Piotr Wyskok
Opinia z Google
5.0
30.05.2026
Studio z ogromną tradycją i to widać. Świetne zdjęcia i przesympatyczny Pan Fotograf %))). Polecam do każdego rodzaju zdjęć.
m w
m w
Opinia z Google
3.0
30.05.2026
Kilka lat temu miałam robione tu zdjęcia do legitymacji szkolnej. Strasznie drogo. Pani fotograf miła, ale ceny z kosmosu
Lech Karol “Masłuch” Neska
Lech Karol “Masłuch” Neska
Opinia z Google
3.0
25.05.2026
100 zł za 6 zdjęć. No cena z kosmosu. Pan sympatyczny ale zdjęć wcześniej nie pokazał tylko jak wydrukował. Dobrze że przystojny człowiek jest,to brzydko nie wyszło 🤪.Ale cena zaporowa
Robert
Robert
Opinia z Google
5.0
27.04.2026
Eduardo Sanchez
Eduardo Sanchez
Opinia z Google
5.0
23.04.2026
On point! Quick and good service
Adam Sikora
Adam Sikora
Opinia z Google
5.0
09.04.2026
Pełen profesjonalizm, ale żeby nie było za słodko cena jak w nazwie "kosmos", ale warto 😀.
Din Anarbd
Din Anarbd
Opinia z Google
1.0
27.02.2026
Very expensive. Очень дорогая студия.
Lidia bedyńska
Lidia bedyńska
Opinia z Google
3.0
08.01.2026
LemonED Edyta Duklanowska
LemonED Edyta Duklanowska
Opinia z Google
5.0
05.01.2026
Bardzo miła obsługa. Pełen profesjonalizm.
Marlena Parda
Marlena Parda
Opinia z Google
5.0
10.12.2025
Bardzo serdecznie polecam Foto Kosmos. Bardzo sympatyczny i uprzejmy Pan fotograf. Cudne miejsce z duszą. Jakość zdjęcia na najwyższym poziomie. Ja będę wracać. I jeszcze raz bardzo dziękuję bo zdjęcia wyszły piękne.
Łukasz Sobieraj
Łukasz Sobieraj
Opinia z Google
1.0
19.11.2025
100 zł za zdjęcia do legitymacji szkolnej... duża przesada
N N
N N
Opinia z Google
4.0
11.11.2025
To blisko mojego domu, więc zawsze proszę o zrobienie zdjęć do dowodu osobistego.
Kamil Dębski
Kamil Dębski
Opinia z Google
5.0
09.11.2025
Amelia Zielińska
Amelia Zielińska
Opinia z Google
5.0
30.10.2025
Mila obsluga
Paulina Farkowska
Paulina Farkowska
Opinia z Google
5.0
27.10.2025
joanna sowinska
joanna sowinska
Opinia z Google
5.0
24.10.2025
Olga Nitkiewicz
Olga Nitkiewicz
Opinia z Google
5.0
20.10.2025
Super! Bardzo polecam, szybko wykonana usługa, przemiła atmosfera :⁠-⁠)
Małgorzata Jarosz
Małgorzata Jarosz
Opinia z Google
5.0
14.10.2025
Już od ponad 30 lat korzystam z usług Foto Kosmos: zdjęcia do dokumentów, zdjęcia z rodzinnych uroczystości i niezmiennie jestem bardzo zadowolona. Zakład z tradycją, profesjonalna i bardzo miła obsługa. Mogę każdemu polecić.
jeden7 jo
jeden7 jo
Opinia z Google
2.0
07.10.2025
Zdjęcie do paszportu 100 zł w porównaniu do innego punktu gdzie zapłaciłem 50 zł wiec cena wygórowana jakoś bardzo słaba na zdjeciach ziarno i w urzędzie pani odmówiła Jakoś tragiczna cena wysoka Dwie gwiazdki ponieważ pani miła i pomoca
Wojtek Steć
Wojtek Steć
Opinia z Google
5.0
27.09.2025
Justyna Bugaj
Justyna Bugaj
Opinia z Google
5.0
26.09.2025
Bardzo polecamy:) byłam tutaj z trójką dzieci. Przemiła pani. Dzieciaki mogły przy okazji podejrzeć pracę prawdziwego fotografa i tajemne schodki. Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz!
Agnieszka
Agnieszka
Opinia z Google
1.0
26.09.2025
Przyłączam się do opinii, że brak innych punktów w okolicy pozwala na cennik z kosmosu jednak dodam od siebie, że efekt zdjęć też bez wow niestety - zdecydowanie nie polecam.
Fatima Mamouni
Fatima Mamouni
Opinia z Google
1.0
22.09.2025
Ceny z kosmosu! 100zl za 6 zdjęć??? Bez pokazania wcześniej nawet jak zdjęcie wyszło! Pani nie uprzejma- zapytana czy można zobaczyć zdjęcie czy wyszło ładnie powiedziała „nie muszą być ładne bo to do dokumentu”
Piotr Kuczkowski
Piotr Kuczkowski
Opinia z Google
5.0
11.09.2025
Kamila Grotowska
Kamila Grotowska
Opinia z Google
2.0
10.09.2025
Dwie gwiazdki, ale tylko dlatego, że pani fotograf rzeczywiście super miła i cierpliwa wobec dwójki małych dzieci. Natomiast ceny są jak nazwa zakładu - z KOSMOSU. Mój błąd, że nie sprawdziłam i nie dopytałam przed zrobieniem zdjęć, ale naprawdę nie spodziewałam się, że można aż tak wywindować cenę. Jak dla mnie czyste naciągactwo, bazujące na tym, że tu na dolnym Mokotowie brakuje takich punktów. Z tego powodu po prostu nie polecam.
Łukasz Zygański
Łukasz Zygański
Opinia z Google
5.0
10.09.2025
Wszystko profesjonalnie i na "błysk' .Serdecznie polecam:)
michal oki
michal oki
Opinia z Google
5.0
02.09.2025
Izabella N
Izabella N
Opinia z Google
5.0
02.09.2025
Przyjechałam, przyjęła mnie szybko przemiła Pani, przed zrobieniem zdjęcia mogłam się przygotować, potem Pani Fotograf udzielała powoli i dokładnie wskazówek jak się najlepiej ustawić co do milimetra. Zdjęcia były wydrukowane, jak i przesłane na maila w kilka minut. Niecodziennie trafia się rozmawiać w Warszawie z osobą tak profesjonalną, tak zaangażowaną, miłą i uśmiechniętą. Bardzo dziękuję i do zobaczenia.
Илона Лысак
Илона Лысак
Opinia z Google
1.0
02.09.2025
100 злотых за фотографии ужас!!!! В прайсе такой цены нет, женщина ее вообще придумала! Очень жаль что я не прочитала отзывы раньше! Зашла сфоткать ребенка для легитимации школьной, для которой мне нужна была 1 фотография! Бред полный! Не рекомендую!!!!
Justyna. P
Justyna. P
Opinia z Google
5.0
23.08.2025
Robiliśmy zdjęcie do dokumentu naszej 5cio miesięcznej córki, wszystko dobrze, sprawnie i w miłej atmosferze 🙂 bardzo sympatyczna Pani fotograf
Ka Sia
Ka Sia
Opinia z Google
5.0
19.08.2025
Absolutnie warte swojej ceny. Przesympatyczna Pani fotograf, uprzejma, uważna, wyjątkowo zaangażowana. Jakość zdjęcia na najwyższym poziomie. Jeśli będziemy jeszcze robić zdjęcia do dokumentów to wyłącznie w Foto Kosmos. Bardzo dziękuję
Renata Kabas-Komorniczak
Renata Kabas-Komorniczak
Opinia z Google
5.0
01.08.2025
Alina Zinchuk
Alina Zinchuk
Opinia z Google
5.0
24.07.2025
Pablo Joker
Pablo Joker
Opinia z Google
5.0
22.07.2025
Zdjęcia szybciutko, mila obsługa, wszystko oki
Jacek P
Jacek P
Opinia z Google
5.0
27.06.2025
Moje pierwsze zdjecia pochodza z ok. 1970. dostalem osiolka i chetnie do dzis na to patrze. Przeczytalem wszystkie negatywne recenzje i wiem ze problem jest nie jest u fotografa, tylko u osob ktore robily wpisy. Sam teraz jestem fotografem zawodowym choc w innym kraju i wiem, ze to trzeba przelknac. Sorki nie mam polskich znakow. Rok temu bylem w Polsce i odwiedzilem incognito to studio, bo ciesze sie ze jeszcze nie zamkneli. Jak bylem w wojsku to tez specjalnie przyjechalem do "Cosmos" i jestem tak wdzieczny ze moge zobaczyc jak wygladalem 40 lat temu. Chyba nie uda mi sie zaladowac osiolka ale z serca polecam foto Cosmos. Moze dzis patrzycie przez dzis, ale nie jestescie jeszcze w stanie powiedziec, co dzieje sie w seru czlowieka po 40 latach. Nie zostawiajcie ich na laske tych ktorzy nie lubia ludzi, bo wiem, ze trzeba lubic ludzi, zeby im zrobic dobre zdjecia. Oni lubia. Jacek
michał Wy
michał Wy
Opinia z Google
5.0
12.06.2025
Jestem zadowolony, profesjonalna i szybko wykonana usługa. Wspierajmy lokalne biznesy z tradycją.
Umut
Umut
Opinia z Google
5.0
21.05.2025
Piotr Łojewski
Piotr Łojewski
Opinia z Google
5.0
13.05.2025
Świetna firma, polecam. Wielki profesjonalizm, serdeczna życzliwość, miła atmosfera. Duży atut: piękna tradycja i doświadczenie. Fajnie, jak w tym galopującym wariacko świecie są stałe miejsca, znane i bliskie od wielu lat, takie jak Fotokosmos na Gagarina.
Maksymilian Swierkowski
Maksymilian Swierkowski
Opinia z Google
1.0
06.05.2025
Mieszkam niedaleko, potrzebowałem zrobić prędko zdjęcie do dokumentów, bo musiałem wyrobić nowe. Pani fotograf bardzo miła, w krótkim czasie zrobiła ładne zdjęcia. Niestety nie mogę dać wyższej oceny. Nie dopytywałem w trakcie, bo nie spodziewałem się, że aż tyle zostanę policzony za podstawowe zdjęcie do typowych dokumentów. Rozglądałem się ale nie znalazłem cennika. Zazwyczaj nie płaciłem więcej w innych miejscach niż 50-max 60zł. Na miejscu zapłaciłem aż 110zł (6 fotek + wersja cyfrowa). Pani nie zapytała ile zdjęć potrzebuję i nie powiedziała, że za wersję cyfrową się dodatkowo płaci. Nie otrzymałem paragonu. Coś tutaj nie gra...
Krzysztof
Krzysztof
Opinia z Google
5.0
06.05.2025
Błyskawiczna i miła obsługa, bez żadnych zastrzeżeń.
Joanna Kobus
Joanna Kobus
Opinia z Google
5.0
06.05.2025
Bardzo profesjonalne podejście i niezwykła cierpliwość do dziecka :) bardzo jestem zadowolona z pierwszego zdjęcia do dokumentu mojego synka :)
Jakub Sikora
Jakub Sikora
Opinia z Google
5.0
06.05.2025
Lololoshka Lomp
Lololoshka Lomp
Opinia z Google
1.0
06.05.2025
100 złotych za 6 zdjęć. To masakra, nie polecam
Alicja Paszkiel
Alicja Paszkiel
Opinia z Google
5.0
25.04.2025
W końcu wyszłam ładnie na zdjęciu do dowodu <3
Julia Grabińska
Julia Grabińska
Opinia z Google
5.0
25.04.2025
Iwona Lancewicz
Iwona Lancewicz
Opinia z Google
5.0
17.04.2025
Bardzo sympatyczna Pani fotograf, wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!
Bartłomiej Jakubiak
Bartłomiej Jakubiak
Opinia z Google
5.0
16.04.2025
Bardzo miła obsługa, ładne zdjęcia.
artur Dyszynski
artur Dyszynski
Opinia z Google
5.0
15.04.2025
Dokładne i wysokiej jakości zdjęcia. Bardzo miła obsługa.
Maria Dróżdż
Maria Dróżdż
Opinia z Google
5.0
07.04.2025
p m
p m
Opinia z Google
5.0
14.02.2025
Szybko i sprawnie zrobione fotki do dowodu. Rzeczywiście stówka za sześć sztuk wydaje się drogo. A w dodatku pan w urzędzie gminy tylko zeskanował i oddał... Ale dobrze że ktoś jeszcze robi takie usługi.
Pavel Pavel
Pavel Pavel
Opinia z Google
5.0
13.01.2025
Мне очень понравился сервис! Рекомендую. За два часа до закрытия написал в сообщениях просьбу распечатать 11 фотографий 10х15, получил мгновенное согласие, уточнили тип бумаги. Отправил фото по почте, приехал за 5 минут до закрытия, забрал. Качество на высоте, даже из старых снимков с низким разрешением. Два дня искал приемлемый сервис и относительно опыта с шестью другими, могу выделить следующие плюсы и минусы: Плюсы: 1. Коммуникация очень оперативно, написал и сразу получил ответ 2. Сразу согласился сделать, в отличии от 5 других сервисов, которые либо не ответили на звонки и сообщения, либо отказались печатать какие либо фото кроме фото на документы 3. Очень приятная обстановка внутри, уютно, чисто, красиво, если потребуется ожидание, то оно будет намного приятнее, чем во многих кафе Варшавы (но кофе не предложили, а сам не просил) 4. Внутри встретили женщина и мужчина, оба были предельно дружелюбны и вежливы, как будто я к ним домой зашел в качестве уважаемого гостя 5. У входа и за зданием есть парковка, но я хорошо знаю этот район и могу предположить, что она редко будет свободной, однако всегда будет где на пару минут оставить машину. 6. Хорошая транспортная доступность. Видимость с улицы Гагарина, отдельный вход, не приходится долго искать, либо гулять по офисным коридорам в поисках кабинета. 7. Отдельно выделю качество печати и качество бумаги. Печатал старые фото, которые даже на 4К мониторе выглядят не очень, сделали без потери качества. Свежие фото так же напечатаны в достойном качестве, особо восторгаться не чем, но и запроса такого не был. Нарезка так же не имеет замечаний, все ровно, аккуратно 8. Много отзывов про высокую цену. Я заплатил 30 злотых за 11 фотографий 10х15, считаю это более чем дешево, с учетом расходов на бумагу и чернила, ножи. Знаю, что в городе есть предложения дешевле, но и качество и уровень сервиса там будут ниже (я пробовал, либо расисты, либо не хотят делать, либо не отвечают на звонки). Потому думаю, что этот сервис однозначно стоит своих денег, при этом признаю, что я искал качество, а не экономию. Однозначно приеду еще и готов платить больше, главное высокий уровень сервиса и качество фото. Человек точно знает, что и как нужно делать, от ведения диалога с клиентом, до выбора бумаги и чернил. 9. Хороший и понятный сайт, который на только дает контактную информацию, но и дает ответы на все вопросы. Минусы: 1. Сложно найти на Google maps. Я живу рядом и в течении двух дней искал фотоцентр в районе дома, но этот мне не попадался. Нашел его случайно, вне Google maps 2. Внутри очень красиво и уютно, но снаружи не плохо бы обновить дизайн и вывеску, 3-4 раза в неделю проезжаю рядом, ежедневно хожу рядом по дороге от дома в парк, но никогда не замечал, что там есть фото центр. 3. Фото делают быстро, но все же это не 5-10 минут, которые принято считать экспресс фото. Стоит это учитывать, быть готовым потратить 30-60 минут. Однако если делать быстрее, вероятно это будет в ущерб качеству изображения и сервиса.
Tobias
Tobias
Opinia z Google
5.0
08.01.2025
Needed a Photo for a passport. All done weithin 10minutes
Meerdizer
Meerdizer
Opinia z Google
4.0
10.12.2024
Spoko facet, ale drogo drogo. Ogólnie git ale ceni się jak sami wiecie kto. Polubiłem go spoko facet!
Mariusz Wiśniewski
Mariusz Wiśniewski
Opinia z Google
5.0
28.11.2024
Rafał Łabędzki
Rafał Łabędzki
Opinia z Google
5.0
25.11.2024
Dmytro Serhatyi
Dmytro Serhatyi
Opinia z Google
5.0
17.11.2024
Dobry profesjonalny serwis.
Paweł Handschuh
Paweł Handschuh
Opinia z Google
5.0
15.11.2024
Pełny profesjonalizm, miła atmosfera i błyskawiczna usługa
Witold Kornecki
Witold Kornecki
Opinia z Google
5.0
03.11.2024
Kathrina SD
Kathrina SD
Opinia z Google
1.0
31.10.2024
100 злотых за 6 фото на паспорт ! Серьезно ? Таких цен нет нигде,но в этом устаревшем заведении такое возможно. Чек,разумеется ,не дали. Категорически не рекомендую.
Tapio Czka
Tapio Czka
Opinia z Google
1.0
04.10.2024
Robiłam zdjęcie jakoś w kwietniu. Wtedy nie potrzebowałam wersji elektronicznej, a fotograf powiedział, że wystarczy jak napiszę maila jak będę jednak potrzebować. Zgłosiłam się po wersję elektroniczną - pani sobie zażyczyła 35zł, bo grzebała w archiwum. W cenniku 10zł. Co z tego, że jest on na stoliku jak właściciele robią co chcą? Niech będzie, że to wina wszystkich, bo nikt nie sprawdził, że za 6 zdjęć kasują 100zł... ale i tak. Co to za cena? Z kosmosu. Pewnie stąd nazwa studia. Cennik wielkości wizytówki, skitrany gdzieś pod kwiatkiem, żeby za bardzo go nie było widać. Szemrana sprawa i naciągactwo.
Anna Siemińska Asinelli
Anna Siemińska Asinelli
Opinia z Google
5.0
25.09.2024
Ja jestem zadowolona. Zrobiliśmy zdjęcia do paszportu 6 tygodniowemu niemowlakowi, co jest nie lada wyzwaniem. Za ceną idzie jakość, a cennik jest wystawiony na biurku i można się zapoznać przed zrobieniem zdjęć. Zdjęcia dostałam od ręki.
Anastasiia Szymańska
Anastasiia Szymańska
Opinia z Google
1.0
18.09.2024
NIE POLECAM, 100 zł za 6 zdjęć ,masakra ,nigdzie nie ma takich cen ,czytajcie opinie przed tym jak gdzieś iść !!!!
Iza Lewandowska
Iza Lewandowska
Opinia z Google
1.0
29.08.2024
Nie polecam!!! Również nie sprawdziłam opinii przed zrobieniem zdjęć do dowodu... Pan nawet nie zapytał ile chce zdjęć i za 6 zdjęć zapłaciłam 100 zł... Spieszyłam się do urzędu, chciałam mieć to z głowy i tak wyszło że dałam się naciągnąć...
Zofia
Zofia
Opinia z Google
1.0
26.08.2024
100zł za zdjęcie do dokumentu... Masakra
Andrii Denysenko
Andrii Denysenko
Opinia z Google
1.0
09.08.2024
Za wysoka cena 100 za 6 zdjęć
Oleksii Shevchenko
Oleksii Shevchenko
Opinia z Google
4.0
30.05.2024
Gaja Mount
Gaja Mount
Opinia z Google
5.0
09.05.2024
Byliśmy po zdjęcie dla 2,5-latka. Pan był bardzo przemyślny. Jak syn się zaczął krzywić, wyciągnął pieska-fotografa. Jesteśmy b.zadowoleni.
wojciech staszewicz
wojciech staszewicz
Opinia z Google
5.0
09.05.2024
Weronika Pawelec
Weronika Pawelec
Opinia z Google
1.0
29.04.2024
Nie polecam, pan nie wydaje paragonów i kasuje 100 zł za kilka zdjęć do paszportu. Radzę omijać szerokim łukiem
Maciej Nachtlicht
Maciej Nachtlicht
Opinia z Google
1.0
10.04.2024
Niestety nie sprawdziłem ocen i też się dałem naciągnąć na zdjęcia do paszportu.
Michał Żydowicz
Michał Żydowicz
Opinia z Google
1.0
03.04.2024
Chore kwoty za wywołanie filmu - 36 zdjec 200pln. sprawdzajac w innych punktach cena jest tutaj o 200% wyzsza. Odradzam.
Małgorzata Kuczewska-Łaska
Małgorzata Kuczewska-Łaska
Opinia z Google
5.0
11.03.2024
Super obsługa I super zdjęcia! Nie straszę we własnym dowodzie i paszporcie. A to wcale nie łatwe przy obecnych wymaganiach urzędów co formy wizerunku, braku uśmiechu itp.
Inga Prychynich
Inga Prychynich
Opinia z Google
1.0
09.02.2024
100 zł 🤣 za zdjęcie do paszportu ! Widzę, że opinie na to studio nie działają. Szkoda, że udało mi się na to złapać, ale innym polecam tam nie zaglądać, szkoda kasy :(
Chiral Taco
Chiral Taco
Opinia z Google
5.0
27.01.2024
Just Skalska
Just Skalska
Opinia z Google
2.0
14.12.2023
Zdjęcie ok, obsługa bardzo miła ale cena? Naprawdę jest dużo zawyżona. Wiem, że już więcej tam nie wrócę.
Anforetta Langdon
Anforetta Langdon
Opinia z Google
3.0
14.11.2023
Very expansive photo. I paid 90 zloty for 4 photos, which is much more expansive than anywhere else. Especially, I would not say that this photo was taken extraordinary or quality is very good…
Оксана Олійник
Оксана Олійник
Opinia z Google
5.0
21.09.2023
🙂
Carmen Tivadar
Carmen Tivadar
Opinia z Google
5.0
16.08.2023
Super!
ALi W
ALi W
Opinia z Google
1.0
26.07.2023
Там берут за человека 90 злотых,хоть и написано за 6штук фото 90,но он говорит нет это за человека 90 злотых,по мимо того что пунктуальность на 0%, мы ещё ждали больше полу часа перед входом,хоть и написано было открыто, и ещё,ценны написано максимально маленькими буквами,вообщем я закину фото сами посудите…
Jakub R
Jakub R
Opinia z Google
1.0
10.06.2023
Ceny z kosmosu.
Andrei
Andrei
Opinia z Google
1.0
31.05.2023
Make sure you check their prices before you do anything!! I paid 90zl for my passport photos. This is just insane, never seen prices like that anywhere else. Be careful!
Klaudia Bąk
Klaudia Bąk
Opinia z Google
1.0
22.05.2023
Byłam stałą klientką, przede wszystkim ze względu na lokalizacje. Ale nigdy więcej. Robiłam zdjęcia do dokumentu 4 szt., transakcja zakończona. Po pewnym czasie poprosiłam fotografa o to aby udostępnił mi zdjęcie które robiłam, w wersji elektronicznej gdyż potrzebowałam takowej na uczelnie. Fotograf był bardzo chętny do pomocy, ale jak przyszło co do czego to dostałam maila iż zdjęcie otrzymam dopiero po wpłacie 20 zł na konto. Zdjęcie za które już zapłaciłam o wiele wcześniej. Dziękuje za współpracę, więcej nie skorzystam.
Magdalena Kietlicz-Wojnacka
Magdalena Kietlicz-Wojnacka
Opinia z Google
5.0
26.04.2023
Profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb.Ze względu na wysoką kulturę osobistą jak i jakość wykonanych zdjęć polecam
Paweł Sawicki
Paweł Sawicki
Opinia z Google
1.0
25.04.2023
Olga Traczyk
Olga Traczyk
Opinia z Google
5.0
12.04.2023
Od dziecka tam chodzę, dajcie wszyscy spokój, sami lepszych zdjęć nie zrobicie a jest inflacja
Rekrutacja Obsługa Kadrowa
Rekrutacja Obsługa Kadrowa
Opinia z Google
2.0
05.04.2023
Zbyt droga cena 90 zł za zwykle zdjęcia do paszportu. Nie ma cenniku ani na www a ni na Google.
Arkadiusz Dąbrowski
Arkadiusz Dąbrowski
Opinia z Google
2.0
04.04.2023
Obsługa ok Zdjęcia ok Cena... To jakiś żart albo właśnie kosmos Zdjęcia do prawa jazdy 90zł Pierwszy i ostatni raz tam zawitałem właśnie ze względu na cenę
Angelina M
Angelina M
Opinia z Google
5.0
12.03.2023
Polecam, doskonała robota.
Marcin Zarzycki
Marcin Zarzycki
Opinia z Google
2.0
06.03.2023
Cena z kosmosu dosłownie i w przenośni. 90 pln za zdjęcia do prawa jazdy. Przy takiej cenie człowiek nawet nie myśli o tym, że zdjęcia są ok.
Ilya Lenartovich
Ilya Lenartovich
Opinia z Google
5.0
01.03.2023
Niedroga i świetna jakość zdjęć!
Urszula Spytek
Urszula Spytek
Opinia z Google
5.0
25.02.2023
Piękne zdjęcia nawet do dokumentów, prawdziwa sztuka fotografii, polecam🙂
Małgorzata Ciuraj
Małgorzata Ciuraj
Opinia z Google
1.0
15.02.2023
Za zdjęcie do dowodu 90 zł (za sześć sztuk) pomimo że potrzebne jest jedno. W kosmosie ceny z kosmosu!!! Omijać wielkim łukiem
Irena M.Krzemińska
Irena M.Krzemińska
Opinia z Google
5.0
07.01.2023
Bardzo profesjonalne wykonanie zdjęć do dokumentów.
Sebastian Koral
Sebastian Koral
Opinia z Google
1.0
27.10.2022
Kosmos ale cenowy…
michał Wica
michał Wica
Opinia z Google
5.0
15.10.2022
STEGNEX
STEGNEX
Opinia z Google
5.0
26.09.2022
Ok
Joanna Dudek
Joanna Dudek
Opinia z Google
5.0
05.09.2022
Błyskawicznie i umiejętnie zrobione zdjęcie dla trzymiesięcznego maleństwa. Jestem bardzo zadowolona.
Anna Pogorzelska
Anna Pogorzelska
Opinia z Google
5.0
25.08.2022
Profesjonalizm w kazdym calu. Polecam polecam I jeszcze raz polecam!!! Robilam sesje studyjna na pamiatka chrztu syna (5 miesiecznego bobasa). Po pierwsze fachowe podejscie do maluszka a przy tym swietna atmosfera, czulismy sie w pelni zaopiekowani od samego poczatku wspolpracy. Oczywiscie zdjecia wyszly piekne, zachwycily najgorszuch sceptykow fotografowania sie :-) Dodam jeszcze ze to jeden z nielicznych fotografow w Warszawie ktoremu "chcialo" sie pracowac w niedziele. Bardzo ciesze sie ze do Panstwa trafilismy, dziekujemy za piekna pamiatke. Jesli tylko bedzie okazja to na pewno do Panstwa wrocimy. Tymczasem pozdrawiamy z Edynburga.
Леся Тихоступ
Леся Тихоступ
Opinia z Google
5.0
24.08.2022
Супер!
Konto Mariusza
Konto Mariusza
Opinia z Google
1.0
23.08.2022
Ceny z kosmosu. Omijać z daleka.
Литвиненко Георгій
Литвиненко Георгій
Opinia z Google
5.0
23.08.2022
Дуже приємний фотограф, заходили з другом щоб для обох зробить фотографії, вона подарувала нам ще по одній фотографії, дуже рекомендую, фото вийшли бездоганні. Також можна попросити підтвердження того що фото дійсні, що насправді дуже велика рідкість в таких салонах.
Agata Warycha
Agata Warycha
Opinia z Google
5.0
29.07.2022
Profesjonalnie jak zawsze, przemiła obsługa.. Polecam!
Małgorzata Z
Małgorzata Z
Opinia z Google
5.0
29.07.2022
Natalia Paziewska
Natalia Paziewska
Opinia z Google
5.0
25.07.2022
Igor
Igor
Opinia z Google
2.0
11.07.2022
W porównaniu do innych miejsc tego typu, cena jest zaporowa!!
Renata Kurczab
Renata Kurczab
Opinia z Google
3.0
11.07.2022
Zdjęcia wykonane bardzo szybko, 2 ujęcia i gotowe. Bardzo uprzejma pani. Cena jednak bardzo wysoka, zaskoczyła mnie 90 zł za 6 zdjęć i wersję elektroniczną.
Ярослав Анісімов
Ярослав Анісімов
Opinia z Google
3.0
21.06.2022
Laura
Laura
Opinia z pkt.pl
5.0
17.05.2022
Polecam usługi Foto Kosmos. Właściciel to doświadczony fotograf, dlatego wykonuje piękne zdjęcia. Fotografował przygotowania do mojego ślubu, samą ceremonię w kościele, a później wesele. Do tego przyjechał na poprawiny i zorganizował sesję plenerową. Moja ocena jest oczywiście najwyższa z możliwych!
Michał Sułkowski
Michał Sułkowski
Opinia z Google
1.0
17.03.2022
Mam u siebie 2 Panie z Ukrainy. Potrzebowały zdjęć do dokumentów. Zadzwoniłem bo mieszkamy niedaleko i dostałem informację że zdjęcia będą za 50zł. Drogo, ale blisko to wysłałem tam Panie. Na miejscu od Pań poproszono 80zł! Na szczęście niedaleko przy Metrze Polu Mokotowskim zrobili im zdjęcia po 20zł i to dobrej jakości. Tak więc nie polecam "Biznesmena". Kosmos to są ich ceny.
Ludmila Shulga
Ludmila Shulga
Opinia z Google
1.0
16.03.2022
Za zdjęcia na dokumenty dla 3 osób zapłaciliśmy 240 zł, przy wejściu nie ma żadnych cenników Oszuści!!!!
Miśki Słodziaki
Miśki Słodziaki
Opinia z Google
2.0
15.03.2022
Zdjęcia do paszportu bardzo ładne, ale cena kosmiczna - 80zł. Poza tym naciągają na dodatkowe koszty - chciałam mieć wersje cyfrową zdjęcia, najpierw twierdzili, że to kosztuje 10zł. Potem jednak się okazuje, że chcą 20zł, bo muszą to pobrać z archiwum...Mało to profesjonalne, radzę jednak omijać to miejsce...
Konrad Henrykowicz
Konrad Henrykowicz
Opinia z Google
5.0
01.03.2022
ILoveEatGluten
ILoveEatGluten
Opinia z Google
1.0
25.02.2022
Zapłaciłem za zdjęcie do dowodu 80zł, cena zaporowa, a ukraińcy zapłacili tylko 50zł. Jedyna zaleta to usługa trwająca dosłownie 5minut, ale! Tak jest wszędzie. Więc polecam omijać BARDZO szerokim łukiem tego fotografa.
Kasia Tomporska
Kasia Tomporska
Opinia z Google
5.0
10.02.2022
Zdjęcia wykonane profesjonalnie, faktycznie może nie najtaniej, ale usługa warta swojej ceny. Pani wykonała kilka ujęć, które mogłam sobie wybrać i zdecydować, które są najlepsze. Jestem bardzo zadowolona i polecam.
Marcin Bogaczyk
Marcin Bogaczyk
Opinia z Google
3.0
28.01.2022
90 zł za 6 fotek do paszportu to kosmiczna przesada. Miła obsługa, zdjecia zrobione szybko w 10min.
Magda Przedmojska
Magda Przedmojska
Opinia z Google
5.0
19.11.2021
Zdjęcia wyszły bardzo ładnie.
Bakhus Bakhus
Bakhus Bakhus
Opinia z Google
2.0
11.10.2021
Дорого. За фото 3*4 женщина взяла 70 злотых.
fryderyk stoparczyk
fryderyk stoparczyk
Opinia z Google
3.0
16.09.2021
Cena zaporowa, 70 zł za 6 zdjęć do dowodu, ale bardzo szybka (10 min) obsługa i dobra jakość zdjęć
Arek Wysocki
Arek Wysocki
Opinia z Google
5.0
03.08.2021
Very professional photography for documents and special occasions. Moderate pricing.
BAI LINQUAN
BAI LINQUAN
Opinia z Google
1.0
02.04.2021
Bardzo drogie, zła obsługa, bardzo nieracjonalna cena, brak cennika, cena do określenia, bardzo rozczarowująca.
Agata Czagowiec
Agata Czagowiec
Opinia z Google
1.0
15.02.2021
Potwierdzam wszystkie opinie! Wielka szkoda ze z pośpiechu nie trafiłam na nie wcześniej. Potrzebowałam na szybko zrobić zdjęcia najbliżej domu. Same zdjęcia po prostu słabe, brak możliwości wyboru ujęcia przed drukiem, a cena z kosmosu !! 70 zł za zdjęcia do dowodu !! na koniec nawet brak paragonu. Żałuje ze po prostu nie wyszłam po usłyszeniu kwoty do zapłaty. Przestrzegam innych! Ta sama usługa w każdym innym miejscu w Warszawie (łącznie z dworcem centralnym) to koszt ok 30 zł.
Elżbieta Kołodziej
Elżbieta Kołodziej
Opinia z Google
1.0
05.02.2021
Przestrzegam! Należy uważnie zapoznać się z cennikiem lub najpierw zapytać o cenę, żeby nie doznać szoku jak ja. Zdjęcie do dowodu - 75 zł!!!!! To nawet nie jest zdzierstwo, to czyste chamstwo.
Denys Klymenko
Denys Klymenko
Opinia z Google
5.0
23.10.2020
Ewelina Tadrous
Ewelina Tadrous
Opinia z Google
1.0
02.10.2020
Odradzam korztstanie z usług tej firmy co innego ustaliłam z Panią Zadawalam wyraźne pytania i tłumaczyłam o co chodzi Pani jasno mówiła, że rozumie i że przez meila można po czym wykonała zupełnie co innego przy odbiorze jak się zorientowalam Pani tak może zrobić tak jak miało być ale jak zapłacę raz jeszcze oszustwo i zdzierstwo a zarazem złodziejstwo nie polecam nikomu
Paw Baj
Paw Baj
Opinia z Google
1.0
22.09.2020
Za wydruk! jednego zdjęcia w formacie 10x15 Pan zażyczył sobie 20 złotych. U konkurencji nieco dalej uwaga!!! 1,90 zł.
Jakub Szeląg
Jakub Szeląg
Opinia z Google
1.0
21.09.2020
Potwierdzam co było napisane wczesniej: 75 PLN za zdjęcia do paszportu i brak jakiejkolwiek cennika. Zdjecia okazały się nieproporcjonalnie rozciągnięte, przez co osoby na zdjęciu praktycznie nie da się poznać. Brak możliwości wystawienia faktury VAT i co ciekawe brak paragonu fiskalnego. Kobieta robiąca zdjęcia nie ma zielonego pojęcia o swoim fachu. Odradzam skorzystania z jakichkolwiek usług tego miejsca.
Mat Zet
Mat Zet
Opinia z Google
4.0
11.09.2020
Cena za zdjęcia do dokumentów 60zł. Dużo, ale usługa wykonana w 10 minut.
Hennadii Butiakov
Hennadii Butiakov
Opinia z Google
5.0
05.09.2020
Szybko i profesjonalnie zrobiony zdjęcia, miła atmosfera. Polecam!
Piotr Laube
Piotr Laube
Opinia z Google
5.0
23.07.2020
Może i cena nie była najniższa, bo 70 zł, ale zdjęcia wykonane i wydane szybko i od ręki, czekałem zaledwie 10 minut. Pan fotograf bardzo miły, starający się dotrzeć do klienta. Same zdjęcia bardzo ładne i dobrej jakości. Gorąco polecam!
Dodola Craft
Dodola Craft
Opinia z Google
1.0
21.07.2020
Koniecznie pytajcie o cenę przed usługa. 75 zł za zdjęcia do dokumentów to jakie żart. Niestety przez brak widocznego cennika wiele osób się daje naciągnąć... Gdyby chociaż cena była odekwatna do jakości a tu zdjęcie jak zdjecie. Odradzam....
Emilia Dudek
Emilia Dudek
Opinia z Google
5.0
10.07.2020
Maciej Pietrzyk
Maciej Pietrzyk
Opinia z Google
5.0
08.07.2020
wszystko zgodnie z oczekiwaniami
Julia Wieczorek
Julia Wieczorek
Opinia z Google
5.0
07.07.2020
Jerzy Nowak
Jerzy Nowak
Opinia z Google
5.0
22.06.2020
Adam DNA
Adam DNA
Opinia z Google
5.0
18.06.2020
Firma Foto Kosmos wykonywała zdjęcia produktów francuskiej marki Pier Audio, na zlecenie firmy DNA • AUDIO. Byłem bardzo zadowolony z efektów! Serdecznie polecam!
Caithelyn Moody
Caithelyn Moody
Opinia z Google
1.0
08.05.2020
Aleksandra W
Aleksandra W
Opinia z Google
2.0
06.03.2020
Ceny w kosmos. Jakość ok
Wojciech Rokicki
Wojciech Rokicki
Opinia z Google
5.0
17.02.2020
Maciek Daniszewski
Maciek Daniszewski
Opinia z Google
4.0
07.02.2020
Ано Ним
Ано Ним
Opinia z Google
5.0
27.01.2020
Elena Demidenko
Elena Demidenko
Opinia z Google
1.0
02.12.2019
Pytajcie o cenę przed usługą! I proście o konkretną ilość zdjęć jeżeli robicie do dokumentów! Inaczej będziecie postawieni przed faktem, że już są zrobione i zapłacić trzeba niewiadomo ile! Bardzo wysokie ceny i kiepska jakość zdjęć! Nie polecam absolutnie, nic się nie zmienia od lat, tylko ceny są stabilnie za wysokie!
K W
K W
Opinia z Google
5.0
17.10.2019
Von Parado
Von Parado
Opinia z Google
1.0
01.10.2019
Rozbój w biały dzień.
Małgorzata Gendłek
Małgorzata Gendłek
Opinia z Google
5.0
20.09.2019
może i drogo, ale za to świetnie. Fotograf naprawdę stara się i zależy mu, aby osoba fotografowana wyszła korzystnie. W razie czego robi poprawki w programie do obróbki zdjęć. Moja rodzina robi u niego zdjęcia od praktycznie początku istnienia zakładu. To już swoista "tradycja" :P Nieważne za ile, na pewno wrócę jeszcze nie raz.
Michał Dajek
Michał Dajek
Opinia z Google
1.0
25.07.2019
Strasznie drogo - za 4 zdjęcia do dokumentów naliczono mi 60 zł. Ponadto kazano mi przyjść po odbiór zdjęć następnego dnia... bardzo nie polecam
Kuba Czerwinski
Kuba Czerwinski
Opinia z Google
4.0
12.06.2019
Sebastian Zduńczyk
Sebastian Zduńczyk
Opinia z Google
5.0
08.06.2019
Nic dodać, nic ująć. Pełen profesjonalizm. Jako pacholę zostałem zaciągnięty przez mamę do atelier FOTO KOSMOS, w okolicy, którego się wychowała, bo zdjęcie do legitymacji szkolnej miało być ładne. Mimo mojego wieku zostałem potraktowany z należytym szacunkiem, a zdjęcie zachwyciło dzieciaka, którym wtedy byłem. Dzisiaj w wieku 40 lat przypadkiem znowu trafiłem do studia prowadzonego przez Pana Zbyszka. Mnóstwo ujęć z różnych aparatów, wspólnie wybieramy najlepsze, potem post-processing i kilka godzin później dostaję na skrzynkę email arcydzieło. Dokładnie tego oczekiwałem od profesjonalnej fotografii biznesowej. Cena adekwatna do wysokiej jakości tego typu usługi. Trzeba pamiętać, że to nie jest tandeta z sieciówki, a profesjonalna usługa musi kosztować. Serdecznie polecam.
Adam Wozniak
Adam Wozniak
Opinia z Google
1.0
04.06.2019
Trzymajcie się z daleka od tego zakładu. Za zdjęcia do paszportu dla dziecka (6 zdjęć) policzono 70 złotych. Zdzierstwo w biały dzień!!! Rzeczywiście jak wskazuje nazwa tego zakładu ceny z KOSMOSU! Ps. W zeszłym tygodniu za zdjęcia do paszportu dla drugiego dziecka w atelier przy SGH zapłaciłem 10 zł (4 zdjęcia).
Kacper “jondro6” Jaśkiewicz
Kacper “jondro6” Jaśkiewicz
Opinia z Google
1.0
06.05.2019
Bardzo, bardzo, bardzo drogo(( 8 odbitek zdjęcia do dowodu osobistego plus 3 portrety 15x20 cm (x 2 odbitki czyli 6 zdjęć). w sumie 8 małych zdjęć + 6 dużych 400 zł. bardzo dziwny cennik, na pewno więcej nie skorzystam i nie polecam.
Paweł Rumiński
Paweł Rumiński
Opinia z Google
5.0
18.04.2019
Polecam Panią fotograf. Dzisiaj trudno o zdjęcia biznesowe wykonane starannie i z wyczuciem. Podczas sesji Pani fotograf zadbała o każdy detal fotografii. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Pozdrawiam
Maksymilian Nowak
Maksymilian Nowak
Opinia z Google
1.0
09.10.2018
Zapłaciłem 80 zł za jedno zdjęcie do cv, tylko w formie cyfrowej. Jakość zdjęcia jest przeciętna, nie otrzymałem paragonu, a samo zdjęcie - w porownaniu do zdjęć, które robiłem do dokumentów wcześniej, u innych fotografów (za ok. 30 zł) - wypada bardzo słabo.
Przemysław Ciski
Przemysław Ciski
Opinia z Google
1.0
10.09.2018
Za zdjęcie do paszportu zapłaciłem 50zł. Na drzwiach informacja "ekspresowe zdjęcia do dokumentów" mówię okej, skorzystam. Po zapłaceniu otrzymałem informację, że odbiór zdjęć za 2 godziny! Pan fotograf z wielkim bólem powiedział, że za 40 minut najwcześniej mogę przyjść po zdjęcia. Również nie otrzymałem rachunku za usługę. Skandal jednym słowem.
Marcin Podobiński
Marcin Podobiński
Opinia z Google
5.0
22.08.2018
Najlepszy salon w mieście :)
iHospital Serwis
iHospital Serwis
Opinia z Google
5.0
22.08.2018
Anna Rolczyk
Anna Rolczyk
Opinia z Google
5.0
13.08.2018
Artur Kozlowski
Artur Kozlowski
Opinia z Google
2.0
24.07.2018
Wygórowane ceny, nie idą z jakością w tym zakładzie
Artur Brzozowski
Artur Brzozowski
Opinia z Google
1.0
24.07.2018
Tak cena 60 zł za 4 małe zdjęcia jest dość wygórowana, a zdjęcia niskiej jakości, również brak cennika i rachunku za płatność
andrzej burmajster
andrzej burmajster
Opinia z Google
1.0
08.07.2018
Pisklak Mały
Pisklak Mały
Opinia z Google
1.0
03.07.2018
Za 6 zdjęć do dowodu zapłaciłam 60 zł! To najdroższy fotograf u jakiego byłam. Cena, cena i jeszcze raz cena! Tragiczna..
Marek Bernaciak
Marek Bernaciak
Opinia z Google
5.0
01.01.2018
Genialny fotograf motocyklowy, mam świetne albumy z podróży po USA...
Szymon Brzeziński
Szymon Brzeziński
Opinia z Google
5.0
03.11.2017
Polecam to miejsce, naprawdę piękne zdjęcia potrafią stworzyć.
Robert Łuczak
Robert Łuczak
Opinia z Google
5.0
26.09.2017
Pawel Stelmach
Pawel Stelmach
Opinia z Google
1.0
06.07.2017
Artur Zynkowski
Artur Zynkowski
Opinia z Google
1.0
10.02.2017
Nazwa "Kosmos" zdecydowanie pasuje do tego miejsca. CENA to kosmos. Za 6 zdjęć wielkości 35x45 mm naliczono mi 90zł. W dodatku zdjęć niskiej jakości. Zdjęcia nie zostały prawie wcale zretuszowane (nawet bym powiedział, że w ogóle). Totalna amatorszczyzna. Zdecydowanie odradzam to miejsce. Szkoda czasu, nerwów i przede wszystkim pieniędzy.
Marek Zielinski
Marek Zielinski
Opinia z Google
4.0
20.09.2016
Mariusz Mruk
Mariusz Mruk
Opinia z Google
5.0
15.09.2016
rutrak
rutrak
Opinia z Google
5.0
04.06.2014
Świetny fachowiec. Prawdziwy profesjonalista których dziś mało. Duży talent, wyczucie sytuacji i chwili niezbędnej do uchwycenia na fotce tego co najważniejsze. Polecam Artur K.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
Opinia z pkt.pl
5.0
29.05.2014
Profesjonalizm i mega uprzejmość w jednym;)))) Serdecznie polecam!!!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
Opinia z pkt.pl
5.0
31.01.2013
Nazwa studia fotograficznego adekwatna do jakości ich usług - to po prostu kosmos!!! Lepszej firmy nie znam :) Zdjęcia wspaniałej jakości. Ceny konkurencyjne. Miła i fachowa obsługa, która zna się na temacie, którym się zajmuje.
Zobacz więcej (151)