Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5542383419
REGON: 340869499
Rok założenia:
2011

Polecane oferty

Uchwycenie wyjątkowych chwil to zadanie, jakiemu może sprostać tylko doświadczony fotograf Tomasz L...
Nakło nad Notecią, gen. Dąbrowskiego 47
Ślub to dla wielu osób najważniejszy dzień w życiu. Wspomnienia tych chwil będą towarzyszyły przez ...
W branży fotograficznej działamy nieprzerwanie od trzynastu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy sobi...
Wszystkie osoby, które marzą o profesjonalnej sesji fotograficznej, zapraszam do kontaktu! Pracuję ...

O firmie

Studio fotograficzne Fotanka, znajduje się w Bydgoszczy. Jesteśmy przedstawicielem renomowanej firmy Kodak Express. Oferujemy wykonanie zdjęć do dowodów, paszportów oraz legitymacji. Świadczymy usługi od 2011 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w fotografii ślubnej. Proponujemy wyjątkowe sesje plenerowe. Oprócz tego wykonujemy zdjęcia do dokumentów, zdjęcia porterowe i produktowe. Zajmujemy się również obróbką zdjęć. Zapewniamy odbitki zarówno cyfrowe, jak i analogowe.

Dodatkowo podejmujemy się odnowienia starych fotografii. Przygotowujemy fotogadżety, w tym fotoksiążki, fotokubki, fotopoduszki oraz fotopuzzle i fotokalendarze.

Zakres działalności przedsiębiorstwa Fotanka, obejmuje przegrywanie kaset VHS, archiwizacje zdjęć na DVD oraz skanowanie filmów. Uzupełnienie oferty stanowią rozmaite projekty graficzne, w tym plakaty i kolaże. Ponadto świadczymy takie usługi, jak kserowanie, bindowanie, a także laminowanie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i odwiedzenia studia fotograficznego Fotanka w Bydgoszczy.

Kontakt

Kontakt Fotanka. Kodak Express

Fotanka. Kodak Express, Bydgoszcz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (13)

Opinie o firmie Fotanka. Kodak Express

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
04.08.2018
Fajnie, że oprócz usług fotograficznych proponują również kserowanie, bindowanie i laminowanie. Jestem studentką, więc często potrzebuję ich pomocy. Oferują przystępne ceny.
Maja
Maja
5.0
20.07.2018
To zdecydowanie najlepszy zakład fotograficzny w mieście. Cała moja rodzina korzysta z ich usług. Jeszcze nigdy nas nie zawiedli.
Daniel
Daniel
5.0
13.06.2018
Prowadzę firmę i szukałem fotografa, który specjalizuje się w profesjonalnych zdjęciach produktowych. Znalazłem go w Fotance.
Romek
Romek
5.0
10.05.2018
Ostatnio robiłem porządki na strychu i znalazłem karton z kasetami VHS. Postanowiłem je przegrać. Fachowcy z Fotanki spisali się znakomicie.
Darek
Darek
5.0
10.04.2018
Podjęli się wykonania naszej sesji ślubnej. Są bardzo kreatywni, mają mnóstwo pomysłów. Współpraca z nimi to prawdziwa przyjemność.
Kuba
Kuba
5.0
17.03.2018
Zleciłem im wykonanie odbitek cyfrowych. Spisali się znakomicie. Proponują atrakcyjne ceny. Często korzystam z ich usług.
Maria
Maria
5.0
09.02.2018
Oferują rozmaite fotogadżety. zleciłam im wykonanie fotokalnedarza. Wszyscy znajomi się nim zachwycają. Widać, że znają się na swojej pracy.
Agata
Agata
5.0
30.01.2018
Robiłam u nich zdjęcia portretowe moich dzieci. Fotograf złapał z nimi świetny kontakt. Zdjęcia z dzieciństwa są bezcenne. Dzieciaki będą miały pamiątkę.
Laura
Laura
5.0
14.12.2017
Szukaliśmy kogoś do sesji ślubnej. Znajoma dała mi namiary na ten zakład fotograficzny. Zdjęcia wyszły pięknie. Nie mogę oderwać od nich wzroku.
Bartosz
Bartosz
5.0
01.11.2017
Mój dziadek miał urodziny, nie miałem pomysłu co mu podarować. Postanowiłem odnowić jego ulubione stare fotografie. Zleciłem to fachowcom z Fotanki. Mój dziadek bardzo się wzruszył.
Kamil
Kamil
5.0
21.10.2017
Zdjęcie do mojej legitymacji wyszło pięknie. Efekt przerósł moje oczekiwania. Na pewno skorzystam w przyszłości z ich usług fotograficznych.
Iga
Iga
5.0
28.09.2017
Robiłam u nich zdjęcie do dowodu. Nie jestem fotogeniczna, więc obawiałam się tej sesji. Na szczęście trafiłam na świetnego fotografa. Proponował takie pozy, dzięki którym wyglądałam najbardziej korzystnie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.06.2014
Potrzebowałam zdjęcia paszportowe, wszędzie musiałabym czekać 1-2dni na realizację, tutaj potrwało to może z godzinkę, a samo zdjęcie wyszło naprawdę nieźle. Polecam.